Отговори на тема  [ 2056 мнения ]  стр Предишна  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 103  Следваща
 Някой има ли информация за този Форестър-обяви и коментари? 
Автор Съобщение

Регистриран на: Нед Май 22, 2016 5:47 am
Мнения: 398
Местоположение: Троян
Автомобил: subaru forester s-turbo
Телефон: 0888959253
Рейтинг: 220
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Ако искаш мога да ходя да му хвърля един бърз оглед . В тази автокъща продават доста Субару-та и мисля че ги избират добре .

Чет Окт 13, 2016 4:34 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Окт 15, 2016 7:48 pm
Мнения: 7
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте другари!

Случайно някой да е минавал да прегледа този иначе добре изглеждащ на снимките екземпляр:
http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=g0prg3

Понеже нямам опит все още се опитвам да разбера какво е състоянието им на пазара и съответно цените.
Тази например имаше доста забележки по боята - било само за лак каза човека. Макар, че на мен на нова боя си ми мязаше.
Десният праг беше леко ударен и вратата мисля също. Без панорамен покрив. Нямаше видими загнили елементи (врати, задно окачване).
Направих и едни 50-100 метра и окачването излеждаше наистина стабилно, но газовата не работи като човека си каза, че трябвало да се настрои нещо. Дисковете бяха ОК, като на предните имаше сменени накладки.
Първа предавка ми направи впечатление, че не влезна от първия път дори след като прекарах през другите предавки, а и лоста целия се клатеше. Съеденителя отделяше много нагоре, почти при пуснат педал ...
Иначе имаше и други дреболии като това, че панела с бутоните за стъклата се вадеше целия, драскотини по тавана - приличаше на следи от колело и разни други такива.

Имам намерение да обиколя още разбира се, но кажете как ви се струва тази картинка.
Това ли да очаквам като цяло? Да не би аз да имам големи очаквания.

Благодаря предварително!

Съб Окт 15, 2016 8:09 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 23, 2015 10:01 am
Мнения: 66
Местоположение: Плевен
Автомобил: Forester 2006, 158 hp, AT
Телефон: 0876667293
Рейтинг: 15
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Здравейте колеги!
От около година съм регистриран във форума и същевременно следя за покупка на първото си Subaru.
Днес за пръв път попаднах на екземпляр, който ми хареса и бих искал да попитам дали има някой, който да ми помогне при огледа. Горския е 2006 и се намира в Плевен. Аз ще го гледам утре около 9:30 и ако има желаещ ще го заведа и върна обратно до която точка на града каже.
Приятна вечер!

Нед Окт 23, 2016 8:07 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 23, 2015 10:01 am
Мнения: 66
Местоположение: Плевен
Автомобил: Forester 2006, 158 hp, AT
Телефон: 0876667293
Рейтинг: 15
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Да помогне при огледа... :)

_________________
Ненормално е да правиш едно и също и да очакваш различен резултат!
А. Айнщайн

Пон Окт 24, 2016 1:37 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 23, 2014 8:13 pm
Мнения: 116
Автомобил: Forester SG 2005
Рейтинг: 91
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравейте на всички
гледам субарута и форума от около година карам мазда323F и вече ми е малка а и ми писна да я млатя отдолу по гьоловете вече е наложително да сменям колата
ориентиръл съм се към форестър 2003-2005 2,0 ръчни бързи/бавни
хвърлил съм око на това:
http://www.cars.bg/c1881932
-навигацията на снимките гледам че показва нещо кажете как са субарувите навигации има ли достатъчно подробни карти за без пари в нета, удобна лие за работа, итн
-доколкото четох страдат със задни пружини и амортисьори това емалката беля
-голямата беля е разпределителя за 4х4 вискомуфа или нещо подобно
- също често срешнах в мнения смяна на цилиндрови глави което също ме притеснява може ли да се установи с мерене на компресия итн
отворен съм за всякакви мнения

Благодаря предварително

Сря Ное 02, 2016 11:05 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 3:39 pm
Мнения: 2
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте колеги,

До сега не съм писал във форума(предимно чета и събирам опит за марката), но сега ще помоля за мнението Ви, евентуално малко помощ. С оглед, че съм решил следващата ми кола да е Субару Форестър си харесах един екземпляр. http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi това е колата, какво мислите, струва ли си да се разходя от Велико Търново до Силистра за да я видя(евентуално купя)? Нещо по-специфично за този турбо боксер може ли да ми кажете? Карал съм Алфа 146 с боксерче и беше супер не притенциозен мотор, но все пак тук е друго ниво а има и допълнително един рисков агрегат-турбото. Ако някой колега от региона е ходил да я гледа моля да сподели мнение(може и на лично). Това е за сега, благодаря предварително на тези които ще отговорят.

Поздрави.

Съб Ное 05, 2016 9:56 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 16, 2016 4:28 pm
Мнения: 177
Местоположение: Стара Загора
Автомобил: Outback 3.0 H6 2004 + Vialle LPi
Рейтинг: 68
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Дал си линк към homepage нa mobile.bg :)

Нед Ное 06, 2016 4:41 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 3:39 pm
Мнения: 2
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
SanDRo написа:
Дал си линк към homepage нa mobile.bg :)

Извинявам се, това е въпросния автомобил:
http://m.mobile.bg/details/11461690487325557

Нед Ное 06, 2016 8:27 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 23, 2014 8:13 pm
Мнения: 116
Автомобил: Forester SG 2005
Рейтинг: 91
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
dzambok написа:
Здравейте на всички
хвърлил съм око на това:
http://www.cars.bg/c1881932
-навигацията на снимките гледам че показва нещо кажете как са субарувите навигации има ли достатъчно подробни карти за без пари в нета, удобна лие за работа, итн
-доколкото четох страдат със задни пружини и амортисьори това емалката беля
-голямата беля е разпределителя за 4х4 вискомуфа или нещо подобно
- също често срешнах в мнения смяна на цилиндрови глави което също ме притеснява може ли да се установи с мерене на компресия итн


Гледах го наживо, с две думи предишния собственик е бил " СТРАШЕН МУРДЕР" не е пазено целия салон издран, тропа нешо като минаваш през дупки, панорамния джам има пукнатина, отвън е било издрано но е оправено.
Иначе пича кадето го продава го постяга по малко, нови дискове отпред ,нова шофьорска седалка затова се различава от останалия салон. Навигацията намира колата но няма карта за БГ според продавача се продава диск с карта на БГ за 30 лв ама не може да няма и в нета.
Ако се абстахираш от горното машината е страшна, зверската миуцуна ,навигация, климатроник, лети джанти, отдолу не е бита от офроуд корите са здрави , от главите не сълзи масло , мотора не е мит а е сравнително чист, гумите ше искарат 1 сезон, не е клекнала отзад. Още не съм размислил.
Това е от мен. Поздрави и безаварийни.
 11

Пон Ное 07, 2016 11:42 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 27, 2011 4:29 pm
Мнения: 311
Местоположение: Ботевград
Автомобил: Forester SG 2.0 MT 1.6 inch lift
Телефон: нула886495045
Рейтинг: 546
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравейте колеги,
някой да е гледал този автомобил или има информация за него?
http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11477834169855086&slink=gfiaow

_________________
Ремонт на ръчни скоростни кутии.
Петър Иванов-нула886495045

Сря Ное 09, 2016 10:17 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 29, 2015 2:45 pm
Мнения: 422
Местоположение: Бургас
Автомобил: Subaru B9 Tribeca 2006
Рейтинг: 164
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Много е джиджан отвън и отвътре. Иска си оглед на място!

Сря Ное 09, 2016 10:28 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 02, 2008 8:07 pm
Мнения: 105
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте колеги,имам нужда от още един горски и ми се иска да с турбинка, та в тоя ред на мисли някой да е гледал този екземпляр?Ще бъда благодарен ако сподели информация !
http://www.cars.bg/c1854461

Пет Ное 11, 2016 10:43 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 27, 2011 4:29 pm
Мнения: 311
Местоположение: Ботевград
Автомобил: Forester SG 2.0 MT 1.6 inch lift
Телефон: нула886495045
Рейтинг: 546
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
След малко обикаляне по родните автотърговци, да споделя малко информация;http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11477834169855086&slink=gfiaow
Колата е Швейцарска, без сервизни документи. Задните калници са прясно боядисани, под бомбетата се вижда ръжда, може би веждите са били тръгнали и затова е пръскана. Според търговеца, не е правена тук :giggle: . Със оригиналното окачване е(самонивелация) видимо добро състояние. Двигателят работи добре, трансмисията също, няма никакви шумове. При прегледа на подемник по двигателя и трансмисията няма течове, има един шарнир разбит(пролича още при пътният тест) и единият заден тампон на предният носач(този със гела) е протекъл. От прегледа отдолу дойде и най-голямото разочарование, целите прагове отдолу и всички елементи от окачването са напръскани със черен матов спрей(най вероятно от 5лв.) за да прикрият видимите следи от корозия. Генерацията също е в лошо състояние, имаше прясно заварявано на няколко места. Щитовете на катализаторите и тръбите към колекторите са изгнили и са пред падане. Човекът е склонен на отстъпка от максимум 300лв. Общо взето това е за колата-добър двигател, лошо купе.

_________________
Ремонт на ръчни скоростни кутии.
Петър Иванов-нула886495045

Нед Ное 20, 2016 9:39 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 27, 2011 4:29 pm
Мнения: 311
Местоположение: Ботевград
Автомобил: Forester SG 2.0 MT 1.6 inch lift
Телефон: нула886495045
Рейтинг: 546
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
http://www.cars.bg/c1652693
Колата е от Италия, пребоядисана е почти цялата(само тавана не гледах), следи от корозия няма естествено. След като запалих двигателя и докоснах педала за газта, колата угасна. Това се случи и при следващите няколко опита. На празен ход няма проблем, работи. Оставихме я да поработи малко и после успя да се изфорсира. От време на време се чува нещо като 'плякане' откъм двигателя. Следи от течове по двигателя няма. Отдолу не съм я гледал и пътен тест не правихме, след като видях, че е пребоядисвана цялата и двигателя не заработи добре. Свети лампата за AIR-бека на таблото. Дисковете бяха много ръждясали, явно седи от доста време, уплатнението на задното стъкло също е напукано цялото. Гумите бяха с ДОТ 2006 година :facepalm: .

_________________
Ремонт на ръчни скоростни кутии.
Петър Иванов-нула886495045
 11

Нед Ное 20, 2016 10:40 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 25, 2016 11:00 am
Мнения: 26
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: forester XT 2.0
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
http://www.cars.bg/c1914500 ,
Някой има ли информация за този Форестър
[-o< ако има време да го погледне някой

Нед Ное 27, 2016 10:30 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
cheto82 написа:
http://www.cars.bg/c1914500 ,
Някой има ли информация за този Форестър
[-o< ако има време да го погледне някой


и какво да му се гледа? не виждаш ли висналата задница, въпреки опитите на фотографа да замаскира проблема и да не снима от страни? Това са 1000лв, минималното обслужване е 1500лв, от там слагай разходи за регистрация, еко такса, ГО, пътен данък, гуми и т.н. ( 400+250+250+600 )
за тази цена очаквай килер на колела - ще я купиш за 6к и ще вкараш още толкова за една година и пак няма да стане кола.

Нед Ное 27, 2016 11:22 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 25, 2016 11:00 am
Мнения: 26
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: forester XT 2.0
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
и аз така мисля и двигателя не е сниман май и той е салата :D иначе търговеца каза че била супер състояние :facepalm:

Нед Ное 27, 2016 11:42 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
cheto82 написа:
и аз така мисля и двигателя не е сниман май и той е салата :D иначе търговеца каза че била супер състояние :facepalm:


Естествено че това ще ти каже - нали е търговец. Търси си кола от колега с история или директен внос с история.
Цената ще е по-висока, но ще има и защо.

Нед Ное 27, 2016 12:01 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Ное 17, 2016 9:24 pm
Мнения: 1
Skype: shtekarja
Автомобил: honda accord 2.0 F20Z1
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте колеги, в процес съм на избиране на първо Субару - Форестър или Аутбек за предпочитане :-?
Някой дали е поглеждал колата от обявата и евентуално мнения :idea:

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=gv0jdc

Поздрави

Чет Дек 08, 2016 12:14 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 15, 2010 7:22 pm
Мнения: 410
Местоположение: София
Автомобил: SUBARU outback AWD 2,5 2010
Телефон: 0888 609 755
Рейтинг: 39
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Здравейте съфорумци, търся си поредното ново, за мен, Субару някой да сподели мнение за това http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=gvdgml с ръчни скорости , какви изненади да очаквам????????? ](*,) :facepalm:

Чет Дек 08, 2016 7:48 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 2056 мнения ]  стр Предишна  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 103  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 39 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор