Отговори на тема  [ 2056 мнения ]  стр Предишна  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 103  Следваща
 Някой има ли информация за този Форестър-обяви и коментари? 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Това по снимки само си личи че е пълен курник.
Като добавиш лъжите в обявата.... :idea:

Пон Окт 09, 2017 8:15 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Окт 09, 2017 5:27 pm
Мнения: 4
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Благодаря много за мненията!

Толкова ли лошо изглежда, че я наричате "курник"? Какво е толкова плашещото при тази освен увисналата задница?

Пон Окт 09, 2017 8:33 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Май 23, 2016 5:27 pm
Мнения: 464
Местоположение: Сливен
Автомобил: Форестър 2.0 SG,06,Honda Jass,03
Телефон: 0894647025
Рейтинг: 251
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
AnubaraK написа:
Благодаря много за мненията!

Толкова ли лошо изглежда, че я наричате "курник"? Какво е толкова плашещото при тази освен увисналата задница?

Ако много ти харесва,ще отида на по обстоен оглед.
Сливен е малък град ,но с 42 автокъщи/ако ги сметнем на база на глава от населението,може би сме на едно от челните места/.Но НЕ купувай от тази автокъща е моят съвет.

Пон Окт 09, 2017 9:19 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Окт 09, 2017 5:27 pm
Мнения: 4
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
dimitrov 1969 написа:
AnubaraK написа:
Благодаря много за мненията!

Толкова ли лошо изглежда, че я наричате "курник"? Какво е толкова плашещото при тази освен увисналата задница?

Ако много ти харесва,ще отида на по обстоен оглед.
Сливен е малък град ,но с 42 автокъщи/ако ги сметнем на база на глава от населението,може би сме на едно от челните места/.Но НЕ купувай от тази автокъща е моят съвет.


Димитров ще се радвам да дойдете да погледнете колата ако сте навътре с материала! Ще черпя :)

Пон Окт 09, 2017 11:19 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Май 23, 2016 5:27 pm
Мнения: 464
Местоположение: Сливен
Автомобил: Форестър 2.0 SG,06,Honda Jass,03
Телефон: 0894647025
Рейтинг: 251
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
До края на седмицата ще намеря време да я огледам

Вто Окт 10, 2017 8:39 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Май 23, 2016 5:27 pm
Мнения: 464
Местоположение: Сливен
Автомобил: Форестър 2.0 SG,06,Honda Jass,03
Телефон: 0894647025
Рейтинг: 251
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
dimitrov 1969 написа:
До края на седмицата ще намеря време да я огледам

Този автомобил цяла зима се продаваше в тази автокъща,в края на април изчезна и сега отново се появи.Подробно съм писал в тази тема за него.
Не препоръчвам някой да го купува.
 15

Вто Окт 10, 2017 8:18 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 19, 2017 3:03 pm
Мнения: 244
Местоположение: гр.София
Автомобил: Forester SG 2.0X 2005 AT
Рейтинг: 232
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравейте, някой да има мнение за тази обява ?
Самата обява е нова, но не знам дали не е пускана и преди.
Колата изглежда доста добре (според мен), задницата не изглежда виснала, салон и боя видимо са много добре.
И доколко може да се вярва на документите (ако наистина има) за обслужване на ангренажа?

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?t ... 6425247837

Благодаря предварително.

Чет Окт 19, 2017 3:15 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Апр 05, 2010 8:58 pm
Мнения: 3405
Местоположение: Варна
Skype: steling.
Автомобил: без субару
Телефон: 0877 40 43 30
Рейтинг: 583
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
GeorgiIv написа:
Здравейте, някой да има мнение за тази обява ?
Самата обява е нова, но не знам дали не е пускана и преди.
Колата изглежда доста добре (според мен), задницата не изглежда виснала, салон и боя видимо са много добре.
И доколко може да се вярва на документите (ако наистина има) за обслужване на ангренажа?

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?t ... 6425247837

Благодаря предварително.
Колата изглежда хубава, ама как така не виждаш, че е увиснала [emoji1] или аз бъркам като гледам от телефона . Увиснала е. Вижда се. На 216000км и сменен ремък преди 12000 ням причина да е измит мотора според мен.
Закарай я в сервиз да я огледат.

Изпратено от моят E5603 с помощта на Tapatalk

_________________
www.karcher-cleanteh.com

Автомобилът е толкова проходим...."колкото го прежалиш!!"

Чет Окт 19, 2017 8:27 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 28, 2010 6:15 pm
Мнения: 773
Местоположение: Видин
Skype: momcho2000
Автомобил: Subaru Forester 2.0/125ps
Рейтинг: 84
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
GeorgiIv написа:
Здравейте, някой да има мнение за тази обява ?
Самата обява е нова, но не знам дали не е пускана и преди.
Колата изглежда доста добре (според мен), задницата не изглежда виснала, салон и боя видимо са много добре.
И доколко може да се вярва на документите (ако наистина има) за обслужване на ангренажа?

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?t ... 6425247837

Благодаря предварително.

На по снимките изглежда доста добре! Салона е чист без скъсано и захабено, външния вид е доста добър (това все пак е 15 годишна кола) Вече на място може да се види колко и е захабен волана, скоростния лост, врати, дръжки и др. дребни детайли издаващи реалната експлатация на автомобила, задницата и на мен не ми се вижда виснала е не е като как е била като нова ама не е и виснала!!! Двигател и ръжди трябва да ги видиш на място. На по снимки си заслужава да се види аз лично ако търсех бих отишъл да я видя! Тук доста мнения ще прочетеш, някой не много точни и реални ама както и да е, примерно не взимайте от пЕтко не взимайте тема цяла има ама има колеги взели от него автомобили и са си доволни, за части и цени за ремонти вече не пиша нищо, че се почва една...... и да ти кажа като чета мненията на някой колеги се чудя те от къде ли си купуват колите (не говорим за нови)!!! :-?

_________________
На колата ти ако не пише Made in Japan, СМЕНИ Я!

Чет Окт 19, 2017 10:51 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 19, 2017 3:03 pm
Мнения: 244
Местоположение: гр.София
Автомобил: Forester SG 2.0X 2005 AT
Рейтинг: 232
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравейте, оглеждам засега.
Досега само четях форума, но сега ми се ще да се поогледам и в реални обяви :).
За задницата .... не разбирам, но така ми изглежда....а кой е пЕтко не знам :D, затова и пускам въпрос за обявата :D
Благодаря.

_________________
Forester 2.0X, 2005, АТ

Пътуване без граници
FB/travelpagebg
IG:@travelpagebg

Пет Окт 20, 2017 9:37 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2017 11:55 am
Мнения: 836
Местоположение: София
Skype: ypisom
Автомобил: Subaru Forester 2,5XT AT
Рейтинг: 403
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Без да имам претенции, че съм голям специалист, за мен колата не е с увиснала задница. Ако тази задница е увиснала, интересно как трябва да изглежда кола с "нормална" задница?
Не се заяждам, но и моята задница е така, а смея да твърдя, че не е увиснала - не съм проверявал с нивелир, но на техническия преглед фаровете бяха абсолютно в нормите, а нямам нивомат на ксенона.

Пет Окт 20, 2017 11:08 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 11:23 pm
Мнения: 1782
Местоположение: Varna
Автомобил: LGT'10,Subaru Impreza 2.0 '97
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Цитат:
преди 12000 ням причина да е измит мотора според мен.

Стельо, в Швейцария за MFK (контролния преглед) мотора трябва да е чист и неомаслен.
За оглед на колата човек чете форума, намира колко трябва да е разстоянието от центъра на гумата до веждата, и си мери на място с ролетка.

_________________
Legacy GT, Subaru Impreza 2.0

Пет Окт 20, 2017 1:19 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2017 11:55 am
Мнения: 836
Местоположение: София
Skype: ypisom
Автомобил: Subaru Forester 2,5XT AT
Рейтинг: 403
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
ico_tech написа:
За оглед на колата човек чете форума, намира колко трябва да е разстоянието от центъра на гумата до веждата, и си мери на място с ролетка.

Интересно. Колко трябва да е това разстояние?

Пет Окт 20, 2017 3:12 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 19, 2007 5:08 pm
Мнения: 945
Местоположение: Бургас
Автомобил: Lexus LS 460, 2007
Рейтинг: 354
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Ето го:
http://jdmfsm.info/Auto/Japan/Subaru/Fo ... chas_1.pdf
Отиваш на "General description" и в табличката глеадаш: Front Wheel arch height - 437 mm.
Съответно за Rear Wheel arch height : turbo - 435 mm, non turbo 440 mm.

_________________
LEXUS LS 460, V8, 4.6, 2007
TOYOTA LAND CRUSER 200, V8, 5.7, 2008
TOYOTA CHR HYBRID GR SPORT, 2.0, 2023

Пет Окт 20, 2017 5:58 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2017 11:55 am
Мнения: 836
Местоположение: София
Skype: ypisom
Автомобил: Subaru Forester 2,5XT AT
Рейтинг: 403
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
patko написа:
Ето го:
http://jdmfsm.info/Auto/Japan/Subaru/Fo ... chas_1.pdf
Отиваш на "General description" и в табличката глеадаш: Front Wheel arch height - 437 mm.
Съответно за Rear Wheel arch height : turbo - 435 mm, non turbo 440 mm.

Мерси за инфото.
Измерих преди малко - 425 предните и 420 задните.
Или аз не меря правилно или е снижена колата.

Пет Окт 20, 2017 8:32 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Май 30, 2017 8:46 pm
Мнения: 4
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Привет от известно време ме влече мисълта, че имам известна сума пари и едно свободно закрито паркомясто и се чудя дали да не паркирам едно Субару на по-малко от 10 години в него и да го разхождам през уикендите. Процедурата ми е ясна - отивам гледам и ако ми хареса цвета го водя на компетентен майстор (във форума сте дали адреси на сервизите). От лятото, човъркам не особено редовно през родните продавалници и като, че ли най-лесно се намира запазен дизелов Forester. В момента има два интересни и се чудя, дали някой ще си ги познае да сподели вътрешна информация за тях:

1. http://www.cars.bg/offer/c2315358 - само отвън е сниман, но е готино червено :)

2. http://www.cars.bg/offer/c2332286 - на теория ми изглежда добре, не е внос, поддържана в един от рекламираните във форума сервизи... Одрасканото отзад е поправимо...

П.С. Не намерих тема във форума (още го разучавам), и затова да попитам http://subarucenterbg.com/bg/index.html. Тази страница легитимна ли е, т.е. може ли да се вярва една идея повече в качеството на предлаганите на нея автомобили и най-вече на вносът по поръчка?

Приятна вечер!

Вто Окт 24, 2017 10:11 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 03, 2016 10:16 am
Мнения: 10
Местоположение: Варна
Автомобил: Subaru Forester 2.0x AT '05 lsd PoD
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
myshy написа:
Привет от известно време ме влече мисълта, че имам известна сума пари и едно свободно закрито паркомясто и се чудя дали да не паркирам едно Субару на по-малко от 10 години в него и да го разхождам през уикендите. Процедурата ми е ясна - отивам гледам и ако ми хареса цвета го водя на компетентен майстор (във форума сте дали адреси на сервизите). От лятото, човъркам не особено редовно през родните продавалници и като, че ли най-лесно се намира запазен дизелов Forester. В момента има два интересни и се чудя, дали някой ще си ги познае да сподели вътрешна информация за тях:

1. http://www.cars.bg/offer/c2315358 - само отвън е сниман, но е готино червено :)

2. http://www.cars.bg/offer/c2332286 - на теория ми изглежда добре, не е внос, поддържана в един от рекламираните във форума сервизи... Одрасканото отзад е поправимо...

П.С. Не намерих тема във форума (още го разучавам), и затова да попитам http://subarucenterbg.com/bg/index.html. Тази страница легитимна ли е, т.е. може ли да се вярва една идея повече в качеството на предлаганите на нея автомобили и най-вече на вносът по поръчка?

Приятна вечер!


Един съвет: попрочети из форума за дизелите на Субару. Направи си собствена преценка на риска (годината на производство). При първата обява имаш година на първа регистрация, по VIN провери кога е произведена. И отново хубаво си помисли и прецени. Ще ти помогна с търсенето "скъсан колянов вал"

Сря Окт 25, 2017 12:16 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 26, 2017 12:30 pm
Мнения: 28
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Forester SH/MT 2008
Телефон: 0889918044
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, ще помоля за информация за тази обява: https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?t ... ink=51jxbe
Никога не съм карал Субару, но пък винаги има първи път. Ще се ползва, като втори автомобил, и най вече за риболов.
Бих се радвал, ако ме насочите към местен колега или сервиз, който може да прегледа колата.

_________________
Поздрав!

Чет Окт 26, 2017 1:11 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Нед Май 22, 2016 5:47 am
Мнения: 398
Местоположение: Троян
Автомобил: subaru forester s-turbo
Телефон: 0888959253
Рейтинг: 220
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Йордан Лачев написа:
Здравейте, ще помоля за информация за тази обява: https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?t ... ink=51jxbe
Никога не съм карал Субару, но пък винаги има първи път. Ще се ползва, като втори автомобил, и най вече за риболов.
Бих се радвал, ако ме насочите към местен колега или сервиз, който може да прегледа колата.


Ха така , нов фен - заклет шаранджия . Данчо , много бързо от втори ще стане първи автомобил . Хубаво е да се прегледа колата , още повече че е с " фабрична " газова . Търси колегата Kulzari - той е твоя човек . :good:

Чет Окт 26, 2017 5:40 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Май 09, 2014 8:57 pm
Мнения: 59
Местоположение: София
Автомобил: японски
Телефон: 089808188
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте,
и аз да попитам за тези две коли дали някой има впечатление или информация някаква?
Благодаря предварително!

Дизелова от БГ
https://www.mobile.bg/11491237212627191

и бензинова Американка - https://www.mobile.bg/11508016206289779

И една с ангренажна верига и автоматик - не знам това дали е верно за този модел и година ?
https://www.mobile.bg/11507924893541440 - но ми се вижда доста евтина за тази година на произовдство.
Ама някъде четох че този двигател е по икономичен отколкото стария с ангренажния ремък и 4АТ?

Нед Окт 29, 2017 4:22 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 2056 мнения ]  стр Предишна  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 103  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор