Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Юли 16, 2019 7:52 am

Отговори на тема  [ 1744 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 84, 85, 86, 87, 88
 Някой има ли информация за този Форестър-обяви и коментари? 
Автор Съобщение
Аватар

Автомобил: FORESTER SH 2.0 D
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
abmitev написа:
Здравейте!
Изключително много съм харесал този автомобил, не само защото е Форестър, но и заради 230-те коня, което го прави уникален. Определяно няма голямо предлагане и в момента има един единствен в мобиле внос от Швейцария , има и още американски, но не искам кола внос отвъд океана. Има някой неща, които ме притесняват. Определено търся автоматик, бих прежалил идеята на японеца за само 4скоростна кутия. Ако някой има такъв автомобил бих помолил за неговите впечатления . По американски сайтове търсих за проблеми с такива коли и попаднах на това, че 2009та Субару обявава, че има фабричен дефект с двигателя и изтеглят всички автомобили с турбина от 2008-2009та .Общо взето оплакванията бяха,че дефектните колите правят този проблем до към 30-40км. Най-вероятно не става дума за всички произведени, но явно е имало определна бройка дефетни. Дали кола на 10години и на 190000км(може би и повече) :) ,каквато е тази,която съм харесал би направила такъв проблем. Знам, че не е мястото тук да показвам обявата, но все пак проблемът ми е комплексен и търся мнение.
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=bjdjns
Благодаря.

Този го гледах края на декември или началото на януари. Беше с полуспаднали гуми и загинал акумулатор, явно още тогава е седял отдавна за продан. Не съм го карал, защото беше забит в средата на автокъщата и трябваше да се разместят 10-15 други коли, за да излезе. Но пък запали от раз с бичето (в случая голям акумулатор от камион на количка). Не пушлявеше и работеше равномерно и добре мотора, а помня, че беше голям студ, може би -10, -15 градуса. Не ми направи впечатление да има пребоядисвани детайли или някакви сериозни ремонти по него, но не знам автомата как е, не съм го карал все пак. Много се чудих дали да го взема и да пусна моя дизелак да се продава, но тогава се отказах. Сега пак се замислям... И цената е спаднала, тогава беше обявен на 17 хиляди. Задължително преглед в бял сервиз преди покупка, нищо че търговците се мръщят!

Сря Юли 10, 2019 12:33 am
Върнете се в началото
Профил

Автомобил: японски
Телефон: 089808188
Нов фен
Отговори с цитат
Alxx написа:
Хич не се съмнявай. Надали е и на 200...

Пропуснах да кажа че е с кожени седалки .....ама не е чак съдрана а се забелязва че е поизтрита облегалката долу в най издадената част - около заден ляв джоб на панталона :) Инъче е със сменени капачки на педалите направо чисто нови :)

Сря Юли 10, 2019 9:49 am
Върнете се в началото
Профил

Нов фен
Отговори с цитат
ПП
Варненското Фори го няма вече в мобилето - явно някой ме изпревари .... че мноо далеко тая Варна, не можах да я видя :( Но е била с двама собтвеника проучих ..... :( А не с един!

Сря Юли 10, 2019 11:14 am
Върнете се в началото
Профил

Нов фен
Отговори с цитат
А за тази Варненска чайка ;) някой да има инфо ?
Благодаря предварително!
https://www.cars.bg/offer/c3105909

Септември 2008
Пробег 230,000 км
Гориво Газ/Бензин
Скорости Автоматични
Мощност 150 к.с.
Кубатура 2000 см3
Брой врати 4/5 врати
Цвят Тъмно сив
Отлично състояние,регистриран,обслужен,гражданска,платен данък,зимни,летни гуми,багажник SUBARU,стойки за три велосипеда.

Чет Юли 11, 2019 12:46 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1744 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 84, 85, 86, 87, 88