Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
 Upper 2 DIN housing for 2004-2008 SG Subaru Forester 
Автор Съобщение

Регистриран на: Сря Авг 09, 2017 6:23 am
Мнения: 13
Автомобил: Forester SG
Телефон: 0888419317
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте,

Отварям темата , тъй като не срещнах никъде във Forester секцията и дума за това (виж прикачения файл/image)?

Някой дали си е инсталирал подобно нещо? .... това което ме смущава е дали мястото в тази кутия е достатъчно да се инсталира някой стандартен 2 DIN Poineer или Kenwood например ...или става само за определени DVD-та / музики?
... а и ми се струва , че доста улеснява апашите , т.е. четох , че монтажа/демонтажа става за няколко минути.

От друга страна навигацията/музиката се мести на доста по-удобно място за няблюдение по време на шофиране спрямо оригиналната позиция за която трябва да си отклоняваш погледа значително - предпоставка за бели ....от личен опит.

Давайте ....

Поздрави ,

Fosc


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Съб Сеп 02, 2017 8:06 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 01, 2017 8:26 pm
Мнения: 17
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Forester 2.5XT
Рейтинг: 15
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Привет колега,

аз лятото, когато взех моя Форестър веднага направих проучване за това и това, което показа е, че ще стане. Няма да можеш да вадиш панела, но какво толкова ;)
Аз лично гледах Kenwood и Sony (със съотвените преходници, които в последствие ще трябва да им се намерят за да може да работи и управлението от волана). Ето линкове към тези 2 модела.

https://www.amazon.co.uk/Kenwood-DMX701 ... 620&sr=8-2
https://www.amazon.co.uk/Sony-XAV-AX100 ... B01LY8222N

За момента този проект го оставих за пролетта, така че като го започна може да допиша в тази тема.

Колкото за апашите - никога не може да си сигурен ;)

Вто Окт 17, 2017 3:42 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 15, 2014 6:58 pm
Мнения: 1179
Автомобил: Subaru Forester XT
Рейтинг: 706
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Аз влизам на партия за поръчка на gauge pod housing-а. Ако някой поръчва да му пращам кинти веднага.
Аз го обмислям с nexus 7, trioma и btssm.

Вто Окт 17, 2017 7:01 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Авг 09, 2017 6:23 am
Мнения: 13
Автомобил: Forester SG
Телефон: 0888419317
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
vizor написа:
Аз влизам на партия за поръчка на gauge pod housing-а. Ако някой поръчва да му пращам кинти веднага.
Аз го обмислям с nexus 7, trioma и btssm.


....така де , но откъде да го поръчаме ??? ...имам предвид, че в нета опции много, но не сме сигурни че поръчаното ще пасне идеално на Фори-то , не сме сигурни в качеството на изработка и т.н.

...т.е. ако имаме колега , който си е поръчвал , има парт номер или някаква друга информация за поръчка ...и ОК по отношение на качеството , то тогава минимизираме риска да си хвърлим парите на вятъра .

.... май станах много изисквания :-)

Пет Окт 20, 2017 8:08 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 03, 2017 10:27 pm
Мнения: 82
Местоположение: София
Автомобил: 03XTMT
Рейтинг: 62
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
H0010SA950ML мисля, че е като размер за Nexus. Другият под е по-нисък и по-тесен, но пак се води double din.
И една темичка за Nexus-че.

Пет Окт 20, 2017 8:34 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 01, 2017 8:26 pm
Мнения: 17
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Forester 2.5XT
Рейтинг: 15
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Почвам да се замислям дали да не 3д сканирам и после принтирам един такъв pod, защото при $65 цена (без ддс и мито) се оказва златно за едно парче пластмаса.

Нед Окт 29, 2017 4:51 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 15, 2014 6:58 pm
Мнения: 1179
Автомобил: Subaru Forester XT
Рейтинг: 706
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Ако мислиш, че можеш да го докараш на форма, цвят и функционалност (да се монтира като хората имам предвид) аз взимам един от теб. Ако имаше от къде да си го купя в България може би щях да го взема още днес.

Нед Окт 29, 2017 8:29 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 7 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 40 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор