Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
 Спортно гърне 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пон Сеп 04, 2017 11:50 am
Мнения: 2
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте , искам да попитам какво спортно гърне може да ми препоръчате за моята машина (Subaru Forester 2.0 STurbo 1998 Г.) ? Нов съм във форума и не знам къде да търся за подобни теми , извинете ме ако се повтаря .

Пон Сеп 04, 2017 12:00 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Яну 01, 2013 3:16 pm
Мнения: 2428
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: STI
Телефон: 0886119703
Рейтинг: 729
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Antoan363 написа:
Здравейте , искам да попитам какво спортно гърне може да ми препоръчате за моята машина (Subaru Forester 2.0 STurbo 1998 Г.) ? Нов съм във форума и не знам къде да търся за подобни теми , извинете ме ако се повтаря .

Обади се на Данчо от Ловеч , той си монтира на Н6 СПОРТНО от Форестър , но след един ден го смени с нормално , много бръмчало и това го продава , от неръждавейка е. тЕЛ. 0877 884945.

Пон Сеп 04, 2017 6:25 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 29, 2017 2:42 pm
Мнения: 19
Автомобил: Subaru Forester SF 2.0 STurbo
Рейтинг: 27
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Здравей,

Имам същия автомобил и наскоро направих същата операция. Ако не държиш на съответна марка, може да сложиш всякакво проходно крайно гърне. Гледай да е поне Ф60 и съответно, колкото по-късо, толкова по-шумно. Моето е някаква куча марка и е към 50 см. Доста е шумно, но на дълго не се усеща, което ме устройва чудесно.

Поздрави!
:beer:

Пон Сеп 11, 2017 11:36 am
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 47 госта



Търсене:
cron
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор