Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 8:53 am



Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
 надлъжни греди 
Автор Съобщение

Регистриран на: Нед Май 22, 2016 5:47 am
Мнения: 398
Местоположение: Троян
Автомобил: subaru forester s-turbo
Телефон: 0888959253
Рейтинг: 220
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Търсачката не помогна и питам директно . Едната ми надлъжна греда е поддала и се клати като на коч мъ..те . Предполагам че се захващат с болтове отвътре , като първо се свали тавана , или е по друг начин ? Ако е с болтове отвътре , значи ли че има залята гайка в самата греда , която е дала фира ? Идеи някакви как да я стегна по " лесния начин " :) . Скоро ми предстои дълъг път и трябва да слагам бокса , а малко не смея . Няколко пъти си возих лодката отгоре и стягах с колани с тресчотка и сигурно аз и видях сметката дееа .
За Форестър 1 става въпрос .

Чет Сеп 21, 2017 4:21 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Май 22, 2016 5:47 am
Мнения: 398
Местоположение: Троян
Автомобил: subaru forester s-turbo
Телефон: 0888959253
Рейтинг: 220
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Видях проблема . Скършила се е пластмасата в която е залята гайката . С какво да залепя временно докато намеря друга греда ? :idea: Трябва да се сваля тавана , неминуемо .

Чет Сеп 21, 2017 6:15 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 16, 2016 4:28 pm
Мнения: 177
Местоположение: Стара Загора
Автомобил: Outback 3.0 H6 2004 + Vialle LPi
Рейтинг: 68
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Пробвай със Sunfix:

http://www.bagira.bg/6834/%D0%BB%D0%B5%D0%BF%D0%B8%D0%BB%D0%BE-%D0%BC%D0%B0%D0%B4%D0%B6%D1%83%D0%BD-%D0%B7%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B0-40%D0%B3%D1%80-sun-fix

Става здраво като камък и захваща на пластмаса доста добре, има и клипчета из нета как се ползва. Другия вариант е POXIPOL или нещо от сорта, но най-добри отзиви съм чувал за Sunfix-а.

Съб Сеп 23, 2017 1:52 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор