Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 3:55 pm



Отговори на тема  [ 67 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
 Засядане в сняг 
Автор Съобщение

Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 11:23 pm
Мнения: 1782
Местоположение: Varna
Автомобил: LGT'10,Subaru Impreza 2.0 '97
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Цитат:
това е стотинкаджийска работа която след себе си води мног по сериаоно последствия за собствениците и аз съм много проетив да се насърчава подобен вид художествена самодейност , затова са сервизите , за да ти кажат дали опасенията са ти основателни

Разбирам опасенията ти и приемам твоята теза.
Нека аз да съм "стотинкаджия", но ако мога да помогна на някой сметката му от хиляди левове да стане стотици със съвет или инструмент, аз лично ще се чувствам удовлетворен. Излишно е да споменавам, че секция DIY не се ползва от счетоводители, адвокати, лекари, финансисти и застрахователи и прочие социално ориентирани професии. За хората, които си изкарват хляба с машини, за тия с черното под ноктите, за тях става въпрос. И за хората с техническа култура и ентусиазъм, на които им трябва малко инфо за да се справят по-бързо сами. Те си знаят рисковете и колите са си техни.

Извинявам се за спама, който генерирах с празни приказки и безмислени въпроси и дискусии.
Няма да пиша повече по темата.
Успех на всички.

_________________
Legacy GT, Subaru Impreza 2.0
 15

Съб Фев 03, 2018 12:38 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 06, 2012 6:13 pm
Мнения: 104
Местоположение: Тутракан
Автомобил: '04 Outback 2.5
Рейтинг: 87
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
ico_tech написа:
[quotНека аз да съм "стотинкаджия", но ако мога да помогна на някой сметката му от хиляди левове да стане стотици със съвет или инструмент, аз лично ще се чувствам удовлетворен. Излишно е да споменавам, че секция DIY не се ползва от счетоводители, адвокати, лекари, финансисти и застрахователи и прочие социално ориентирани професии. За хората, които си изкарват хляба с машини, за тия с черното под ноктите, за тях става въпрос. И за хората с техническа култура и ентусиазъм, на които им трябва малко инфо за да се справят по-бързо сами. Те си знаят рисковете и колите са си техни.


Напълно съм съгласен.

_________________
Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той.

Съб Фев 03, 2018 7:42 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Юли 19, 2013 3:10 pm
Мнения: 161
Автомобил: Forester
Рейтинг: -23
Кофти...
Отговори с цитат
Не съм изчел цялата тема но на студен двигател(скорости) муфата "блокира" доста по слабо, личен опит. Дигни една предна гума на крик и дръпни ръчната и на скорост без газ си се върти предната гума без никакъв проблем и то лятото. На загрял двигател е по добре но ако разчитате че ще предаде някакъв огромен въртящ момент тая муфа бъркате. Ако е другата муфа дето е на по спортинг модели там нещата са по добре по спомен 4кг срещи 25кг.
По правило муфата блокира като свърши а не изпуска и тогава потрошава лагерите на скоростите сравнително бързо

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

Съб Фев 03, 2018 7:43 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 6:38 pm
Мнения: 2115
Местоположение: София
Автомобил: Subaru legacy 2,5 АТ 01GX limited
Рейтинг: 384
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
ico_tech написа:
Цитат:
това е стотинкаджийска работа която след себе си води мног по сериаоно последствия за собствениците и аз съм много проетив да се насърчава подобен вид художествена самодейност , затова са сервизите , за да ти кажат дали опасенията са ти основателни

Разбирам опасенията ти и приемам твоята теза.
Нека аз да съм "стотинкаджия", но ако мога да помогна на някой сметката му от хиляди левове да стане стотици със съвет или инструмент, аз лично ще се чувствам удовлетворен. Излишно е да споменавам, че секция DIY не се ползва от счетоводители, адвокати, лекари, финансисти и застрахователи и прочие социално ориентирани професии. За хората, които си изкарват хляба с машини, за тия с черното под ноктите, за тях става въпрос. И за хората с техническа култура и ентусиазъм, на които им трябва малко инфо за да се справят по-бързо сами. Те си знаят рисковете и колите са си техни.

Извинявам се за спама, който генерирах с празни приказки и безмислени въпроси и дискусии.
Няма да пиша повече по темата.
Успех на всички.

Ето за това говоря
viewtopic.php?f=5&t=24793
смяташ ли че е ок , при положение че автора сам казва че не разбира какво пише и защо е така....
Аз съм за- кой за каквото учил, после да няма сълзи .....
И понеже съм го ял бахура щото се мисля за много сръчен, вече не пипам там където не разбирам , колкото и просто и лесно да ми изглежда!

_________________
SUBARU LEGACY 2,5 AT 2001 GX limited

Чет Фев 08, 2018 10:22 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Сеп 20, 2017 5:06 pm
Мнения: 20
Местоположение: Варна
Автомобил: Forester
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте,
Понеже си е сняг навън :), а купих Форестъра (125 к.с, автомат) лятото, та, да попитам: кога се ползва бутона със снежинката? И какво се случва след натискане?
Поздрави

Сря Фев 28, 2018 2:19 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 10, 2014 12:31 pm
Мнения: 237
Местоположение: София
Skype: zarere
Автомобил: Outback 2.5 2019
Рейтинг: 248
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
vuk varna написа:
Здравейте,
Понеже си е сняг навън :), а купих Форестъра (125 к.с, автомат) лятото, та, да попитам: кога се ползва бутона със снежинката? И какво се случва след натискане?
Поздрави


Здравей колега ето малко инфо

viewtopic.php?f=25&t=14060

Сря Фев 28, 2018 2:45 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Сеп 20, 2017 5:06 pm
Мнения: 20
Местоположение: Варна
Автомобил: Forester
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
zarere написа:
vuk varna написа:
Здравейте,
Понеже си е сняг навън :), а купих Форестъра (125 к.с, автомат) лятото, та, да попитам: кога се ползва бутона със снежинката? И какво се случва след натискане?
Поздрави


Здравей колега ето малко инфо

viewtopic.php?f=25&t=14060


Много благодаря! Точно това ми трябваше :)

Сря Фев 28, 2018 8:42 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 67 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор