Отговори на тема  [ 27 мнения ]  стр Предишна  1, 2
 Форестер гасне когато е студен 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 02, 2009 9:34 pm
Мнения: 1525
Местоположение: Варна
Skype: valio-xxx
Автомобил: Forester 2.0 sf5 ,Outback 2.5 b13
Телефон: 0888 8едно7 81две
Рейтинг: 556
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Незнам колко е заблуда и колко истина,но фактите за мен са, че за 45000 км на газ изпускателните клапани бяха с 50% по малко разстояние,регулирано последния път при ревизия на главите..тези операции си ги правя лично и са 100% данните.

Съб Окт 27, 2018 3:31 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Направих 100 000 км на газ и можех да изкарам още поне 30х км на газ.
Въпрос на смеси е ( настройка ) , а не следствие от пропан бутана.
Ако не греша в сервизното ръководство си пише че на всеки 100 х км се прави реглаж ( а то е за бензин )

Съб Окт 27, 2018 7:02 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 02, 2009 9:34 pm
Мнения: 1525
Местоположение: Варна
Skype: valio-xxx
Автомобил: Forester 2.0 sf5 ,Outback 2.5 b13
Телефон: 0888 8едно7 81две
Рейтинг: 556
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Мдаа...точно на 100к ги дават да, лошото е че 90% от газираните не попадат на правилните газаджии,много трудно се намира такъв.. ](*,)
 15

Съб Окт 27, 2018 4:04 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Фев 09, 2020 9:55 am
Мнения: 5
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравей те, аз съм нов и незнам дали това е темата за моя проблем за това се извинявам на всички ако съм сбъркал.Имам проблем с моето фори, свети ми чека на компютъра постоянно в жълто.Колата пали от ряз но след секунди гасне.Пали на бензин.Като подавам газ да не огасне се чува пукане, някой път се чува отпред някой път отзад.Като загрее и премине на газ няма проблеми.При форсиране на двигателят препуква и се оправя , не гасне но за секунди оборотите играят после се стабилизират.При потегляне забива и се чуди дали да набере или да угасне , натискам газта препуква и като вдигне 30км. се отпушва и започва да набира нормално.Притесняваме това че чека свети постоянно и започна да гасне на бензин, на газ няма проблем.Ако някой е имал същия проблем моля да сподели от какво е и как го е решил.

Нед Фев 09, 2020 10:40 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колега ,

Как да ти се помогне като не става ясно този Фоз коя година и двигател е?
Първо прочети грешката, след това пиши каква е

Нед Фев 09, 2020 11:23 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Фев 09, 2020 9:55 am
Мнения: 5
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Форестъра е 2003, 2000 куб., 125 коня, AWD.Чека просто свети и незнам как и с какво да прочета грешката. Обяснете, моля.

Нед Фев 09, 2020 2:36 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Фев 09, 2020 9:55 am
Мнения: 5
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Преди малко ходих да я запаля и пак същото.Забелязах че е занулила километража.

Нед Фев 09, 2020 2:40 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 27 мнения ]  стр Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 40 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор