Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 9:49 pm



Отговори на тема  [ 27 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
 Форестер гасне когато е студен 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 02, 2009 9:34 pm
Мнения: 1525
Местоположение: Варна
Skype: valio-xxx
Автомобил: Forester 2.0 sf5 ,Outback 2.5 b13
Телефон: 0888 8едно7 81две
Рейтинг: 556
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Незнам колко е заблуда и колко истина,но фактите за мен са, че за 45000 км на газ изпускателните клапани бяха с 50% по малко разстояние,регулирано последния път при ревизия на главите..тези операции си ги правя лично и са 100% данните.

Съб Окт 27, 2018 3:31 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Направих 100 000 км на газ и можех да изкарам още поне 30х км на газ.
Въпрос на смеси е ( настройка ) , а не следствие от пропан бутана.
Ако не греша в сервизното ръководство си пише че на всеки 100 х км се прави реглаж ( а то е за бензин )

Съб Окт 27, 2018 7:02 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 02, 2009 9:34 pm
Мнения: 1525
Местоположение: Варна
Skype: valio-xxx
Автомобил: Forester 2.0 sf5 ,Outback 2.5 b13
Телефон: 0888 8едно7 81две
Рейтинг: 556
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Мдаа...точно на 100к ги дават да, лошото е че 90% от газираните не попадат на правилните газаджии,много трудно се намира такъв.. ](*,)
 15

Съб Окт 27, 2018 4:04 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Фев 09, 2020 9:55 am
Мнения: 5
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравей те, аз съм нов и незнам дали това е темата за моя проблем за това се извинявам на всички ако съм сбъркал.Имам проблем с моето фори, свети ми чека на компютъра постоянно в жълто.Колата пали от ряз но след секунди гасне.Пали на бензин.Като подавам газ да не огасне се чува пукане, някой път се чува отпред някой път отзад.Като загрее и премине на газ няма проблеми.При форсиране на двигателят препуква и се оправя , не гасне но за секунди оборотите играят после се стабилизират.При потегляне забива и се чуди дали да набере или да угасне , натискам газта препуква и като вдигне 30км. се отпушва и започва да набира нормално.Притесняваме това че чека свети постоянно и започна да гасне на бензин, на газ няма проблем.Ако някой е имал същия проблем моля да сподели от какво е и как го е решил.

Нед Фев 09, 2020 10:40 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колега ,

Как да ти се помогне като не става ясно този Фоз коя година и двигател е?
Първо прочети грешката, след това пиши каква е

Нед Фев 09, 2020 11:23 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Фев 09, 2020 9:55 am
Мнения: 5
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Форестъра е 2003, 2000 куб., 125 коня, AWD.Чека просто свети и незнам как и с какво да прочета грешката. Обяснете, моля.

Нед Фев 09, 2020 2:36 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Фев 09, 2020 9:55 am
Мнения: 5
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Преди малко ходих да я запаля и пак същото.Забелязах че е занулила километража.

Нед Фев 09, 2020 2:40 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 27 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор