Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
 Форестър 2.0 158 тропа вътре в купето 
Автор Съобщение

Регистриран на: Съб Апр 04, 2015 4:17 pm
Мнения: 17
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте и моля за помощ. Имам Форестър 2007 158 к.с и когато карам по павета например бул. Цар Борис, вътре не се седи, отвсякъде нещо издава звуци хем (ходовата част е Ок.) интериора издава някакви звуци и направо полудявам. Това нормално ли е за тази кола? Да ме насочите, къде да отида да видят и оправят нещата, защото вече съм на път да я продам тази кола и то само заради това. Иначе по асфалт е тиха колата.

Пет Юни 15, 2018 7:52 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Май 23, 2016 5:27 pm
Мнения: 464
Местоположение: Сливен
Автомобил: Форестър 2.0 SG,06,Honda Jass,03
Телефон: 0894647025
Рейтинг: 251
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
От къде си?

Пет Юни 15, 2018 8:04 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Сеп 17, 2016 2:29 pm
Мнения: 50
Местоположение: Русе
Автомобил: Форестър 2.0Х 158 h.p.
Рейтинг: 86
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Тампони , биалетки , пластмасите в купето си стържат-тракат , ако си с газова бутилка може и тя да се понаместила от хубавите ни пътища и да удря в леглото си .

Пет Юни 15, 2018 8:08 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Апр 04, 2015 4:17 pm
Мнения: 17
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
От София съм.

Пет Юни 15, 2018 8:30 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Май 23, 2016 5:27 pm
Мнения: 464
Местоположение: Сливен
Автомобил: Форестър 2.0 SG,06,Honda Jass,03
Телефон: 0894647025
Рейтинг: 251
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Този модел бързо разбива предните биалетки-аз на всеки 15x ги сменям,защото се появява това тропане.
Но биалетката трябва да се откачи за да се разбере дали е разбита.И аз така ходих по маистори и им казвам тропа нещо тази кола,проверяват -нямало нищо разбито.Но накрая когато отидох в Пловдив за ремонт на реиката при Радо /която вече сълзеше/ и там ми казаха да си сменя предните биалетки.Така тропането изчезна.

Пет Юни 15, 2018 8:34 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Апр 04, 2015 4:17 pm
Мнения: 17
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
dimitrov 1969 написа:
Този модел бързо разбива предните биалетки-аз на всеки 15x ги сменям,защото се появява това тропане.
Но биалетката трябва да се откачи за да се разбере дали е разбита.И аз така ходих по маистори и им казвам тропа нещо тази кола,проверяват -нямало нищо разбито.Но накрая когато отидох в Пловдив за ремонт на реиката при Радо /която вече сълзеше/ и там ми казаха да си сменя предните биалетки.Така тропането изчезна.


Благодаря колега за отговора, но биалетките и частите по спирачните апарати (супорти, водачи итн.) съм ги сменил преди 1000 км. Тропането не идва отвън, а вътре от интериора и багажната част. Понякога като карам по паветата става някакъв резонанс вътре и направо е зле.

Пет Юни 15, 2018 8:56 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Мар 21, 2011 3:28 pm
Мнения: 465
Местоположение: София
Автомобил: Forester 2.0'99 & 2.5XT'06
Рейтинг: 347
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
И аз да подтвърдя - дори всичко да ти е наред интериора потропва, похлопва и резонира. Съвет от типа 'не е глупаво ако работи' - подлепване със силикон на тропащите интериорни парчета. Работа си е и ще те пустосват ремонтьорите или ти сам ще се поздравяваш, но наистина помага.

_________________
Подозирам, че всичко е нарочно...

Пет Юни 15, 2018 11:39 am
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 7 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор