Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:40 am



Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
 Форестър 2.0 158 тропа вътре в купето 
Автор Съобщение

Регистриран на: Съб Апр 04, 2015 4:17 pm
Мнения: 17
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте и моля за помощ. Имам Форестър 2007 158 к.с и когато карам по павета например бул. Цар Борис, вътре не се седи, отвсякъде нещо издава звуци хем (ходовата част е Ок.) интериора издава някакви звуци и направо полудявам. Това нормално ли е за тази кола? Да ме насочите, къде да отида да видят и оправят нещата, защото вече съм на път да я продам тази кола и то само заради това. Иначе по асфалт е тиха колата.

Пет Юни 15, 2018 7:52 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Май 23, 2016 5:27 pm
Мнения: 464
Местоположение: Сливен
Автомобил: Форестър 2.0 SG,06,Honda Jass,03
Телефон: 0894647025
Рейтинг: 251
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
От къде си?

Пет Юни 15, 2018 8:04 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Сеп 17, 2016 2:29 pm
Мнения: 50
Местоположение: Русе
Автомобил: Форестър 2.0Х 158 h.p.
Рейтинг: 86
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Тампони , биалетки , пластмасите в купето си стържат-тракат , ако си с газова бутилка може и тя да се понаместила от хубавите ни пътища и да удря в леглото си .

Пет Юни 15, 2018 8:08 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Апр 04, 2015 4:17 pm
Мнения: 17
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
От София съм.

Пет Юни 15, 2018 8:30 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Май 23, 2016 5:27 pm
Мнения: 464
Местоположение: Сливен
Автомобил: Форестър 2.0 SG,06,Honda Jass,03
Телефон: 0894647025
Рейтинг: 251
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Този модел бързо разбива предните биалетки-аз на всеки 15x ги сменям,защото се появява това тропане.
Но биалетката трябва да се откачи за да се разбере дали е разбита.И аз така ходих по маистори и им казвам тропа нещо тази кола,проверяват -нямало нищо разбито.Но накрая когато отидох в Пловдив за ремонт на реиката при Радо /която вече сълзеше/ и там ми казаха да си сменя предните биалетки.Така тропането изчезна.

Пет Юни 15, 2018 8:34 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Апр 04, 2015 4:17 pm
Мнения: 17
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
dimitrov 1969 написа:
Този модел бързо разбива предните биалетки-аз на всеки 15x ги сменям,защото се появява това тропане.
Но биалетката трябва да се откачи за да се разбере дали е разбита.И аз така ходих по маистори и им казвам тропа нещо тази кола,проверяват -нямало нищо разбито.Но накрая когато отидох в Пловдив за ремонт на реиката при Радо /която вече сълзеше/ и там ми казаха да си сменя предните биалетки.Така тропането изчезна.


Благодаря колега за отговора, но биалетките и частите по спирачните апарати (супорти, водачи итн.) съм ги сменил преди 1000 км. Тропането не идва отвън, а вътре от интериора и багажната част. Понякога като карам по паветата става някакъв резонанс вътре и направо е зле.

Пет Юни 15, 2018 8:56 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Мар 21, 2011 3:28 pm
Мнения: 465
Местоположение: София
Автомобил: Forester 2.0'99 & 2.5XT'06
Рейтинг: 347
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
И аз да подтвърдя - дори всичко да ти е наред интериора потропва, похлопва и резонира. Съвет от типа 'не е глупаво ако работи' - подлепване със силикон на тропащите интериорни парчета. Работа си е и ще те пустосват ремонтьорите или ти сам ще се поздравяваш, но наистина помага.

_________________
Подозирам, че всичко е нарочно...

Пет Юни 15, 2018 11:39 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 7 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 37 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор