Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 8:47 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 26 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
 Колебание между форестър и црв ? 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
2.5 атмосферен.

2.0 не е за тази цел и скъп за ремонт в последствие.
Ако си с тънък бюджет и очакваш супер здрава кола, Субаруто няма да е твоята кола.

Пон Авг 13, 2018 7:10 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Юни 18, 2018 4:41 pm
Мнения: 15
Рейтинг: 0
Нов фен
По скоро съм спокоен шофьор,каращ само по асфалт и с тези постоянно увеличаващи се граждански,и данъци над 150 коня не виждам смисъл от по-голям мотор.Какво ще рече с тънък бюджет,първоначалния за придобиване плюс потдръжка или последващия за ежегодна потдръжка?

Пон Авг 13, 2018 7:15 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Юни 18, 2018 4:41 pm
Мнения: 15
Рейтинг: 0
Нов фен
Моля насочете ме къде да чета за надежност и тези скъпи ремонти на 2.0 двг за да не задавам излишни въпроси.

Пон Авг 13, 2018 7:44 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Ако ти е проблем данък мпс 170кс спрямо 140кс, то Субару не е твоята марка.
Не го казвам за да те обидя, а за да си максимално наясно с реалните разходи.
Останалото инфо го има във форума...

Пон Авг 13, 2018 10:25 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Юни 18, 2018 4:41 pm
Мнения: 15
Рейтинг: 0
Нов фен
Разбрах,субару не е моята марка кола.Благодаря на всички отговорили. :beer: :beer: :beer:

Вто Авг 14, 2018 8:17 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Сеп 17, 2016 2:29 pm
Мнения: 50
Местоположение: Русе
Автомобил: Форестър 2.0Х 158 h.p.
Рейтинг: 86
Субару ФеноменСубару Феномен
Аз не мога да разбера , защо всички се хващате за този данък , който се плаща един път в годината и това ви е достатъчно основание за да не купите кола , при условие че всеки месец имате разходи за гориво . На мен лично това ми звучи несериозно .

Вто Авг 14, 2018 10:06 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 26 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: StefanK и 31 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор