Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
 Смяна на Форестър 2000г 125к 2.0 с по нов модел 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пет Окт 22, 2010 9:58 am
Мнения: 8
Автомобил: subaru forester
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, мисля да сменам форестъра с по нов модел. Карам вече 8 години тази кола и може да се каже че проблеми съм нямал никакви, но вече стана на доста километри и ще трябва да премина към смяна.
Мисля си да взема по- нов модел. Какво ще кажете като впечатления за форестър 2006- 2007 2.0 бензин 158 к.с. Има ли голяма разлика и в поддръжката и най вече в здравината спрямо предходните модели?
Газифицирането им по трудно ли е?

Вто Авг 21, 2018 5:29 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Май 23, 2016 5:27 pm
Мнения: 464
Местоположение: Сливен
Автомобил: Форестър 2.0 SG,06,Honda Jass,03
Телефон: 0894647025
Рейтинг: 251
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
viewtopic.php?f=7&t=10936

Вто Авг 21, 2018 7:37 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
tiki написа:
Здравейте, мисля да сменам форестъра с по нов модел. Карам вече 8 години тази кола и може да се каже че проблеми съм нямал никакви, но вече стана на доста километри и ще трябва да премина към смяна.
Мисля си да взема по- нов модел. Какво ще кажете като впечатления за форестър 2006- 2007 2.0 бензин 158 к.с. Има ли голяма разлика и в поддръжката и най вече в здравината спрямо предходните модели?
Газифицирането им по трудно ли е?


Този двг е капризен и скъп за подръжка, и не е подходяш за газ.
По-добре се насочи към Аутбек 2.5 ( Фоз с 2.5 също се намира от тези години, но по-рядко ).

Вто Авг 21, 2018 8:51 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 12, 2015 4:51 am
Мнения: 351
Рейтинг: 151
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
tiki написа:
Здравейте, мисля да сменам форестъра с по нов модел. Карам вече 8 години тази кола и може да се каже че проблеми съм нямал никакви, но вече стана на доста километри и ще трябва да премина към смяна.
Мисля си да взема по- нов модел. Какво ще кажете като впечатления за форестър 2006- 2007 2.0 бензин 158 к.с. Има ли голяма разлика и в поддръжката и най вече в здравината спрямо предходните модели?
Газифицирането им по трудно ли е?


Ако не ти е разсипана колата нацяло не се занимавай с глупости, фори от тези години няма алтернатива, колкото и да е нелогично.
Аз съм пуснал за продажба моя с много смесени чувства, обмислям инвестиция в стара ЕС класа (пълна реновация) и от една страна знам, че форито има поне още 300 хил.км което за мен са около 7-8 години експлоатация, хем и ЕС-а ми е един вид детска мечта.
Правилно ти е казал колегата по-горе не се занимавай с тези 158 коньовите шитни, не са добри за газ.
Аз също мислех да взимам такъв защото попаднах на Автоматик в Ямбол и викам на джамбаза че искам да го видя и че аз имам Форестър само че преди фейса и онзи ми вика "КВО, ИСКАШ ДА СИ СВЕРИМ ЧАСОВНИЦИТЕ ЛИ?" И майтапа стана като ги запалихме, той подаде газ - колата беше тотално изпърдяна за 7 години на газ, звука от моята дето е 33 коня по малко беше доста по добър и джамбо гледа мига на парцали и дотам.
Ще направя една обява тук, иначе колата я има в mobile.bg, преди месец я сложих на 11.500лв, но няма интерес, защото повечето колеги с ограничен бюджет първо купуват смазани изпърдяни, но изпънати и напудрени кочини, после реват, че всичко им е за ремонт и са дали много пари.
Моята кола е на 300х.км, но са абсолютно реални, купих я от немски лекар (сърдечен хирург) на 230 х.км и за 3 години и половина съм и направил 70 х.км (около 20х на година, по толкова е карана и в германия ). Разликата от качеството идва не само от собствениците, че колите са гледани, ами и от пътища, качество на горива, консумативи и т.н
В обявата ще обясня всичко за колата.
Ето и линк за мобиле.бг https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11534909756078455&slink=7youh4
Поздрави и успех в избора на качествен автомобил!

Сря Авг 22, 2018 11:40 am
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор