Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 4:18 pm



Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
 Смяна на Форестър 2000г 125к 2.0 с по нов модел 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пет Окт 22, 2010 9:58 am
Мнения: 8
Автомобил: subaru forester
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, мисля да сменам форестъра с по нов модел. Карам вече 8 години тази кола и може да се каже че проблеми съм нямал никакви, но вече стана на доста километри и ще трябва да премина към смяна.
Мисля си да взема по- нов модел. Какво ще кажете като впечатления за форестър 2006- 2007 2.0 бензин 158 к.с. Има ли голяма разлика и в поддръжката и най вече в здравината спрямо предходните модели?
Газифицирането им по трудно ли е?

Вто Авг 21, 2018 5:29 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Май 23, 2016 5:27 pm
Мнения: 464
Местоположение: Сливен
Автомобил: Форестър 2.0 SG,06,Honda Jass,03
Телефон: 0894647025
Рейтинг: 251
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
viewtopic.php?f=7&t=10936

Вто Авг 21, 2018 7:37 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
tiki написа:
Здравейте, мисля да сменам форестъра с по нов модел. Карам вече 8 години тази кола и може да се каже че проблеми съм нямал никакви, но вече стана на доста километри и ще трябва да премина към смяна.
Мисля си да взема по- нов модел. Какво ще кажете като впечатления за форестър 2006- 2007 2.0 бензин 158 к.с. Има ли голяма разлика и в поддръжката и най вече в здравината спрямо предходните модели?
Газифицирането им по трудно ли е?


Този двг е капризен и скъп за подръжка, и не е подходяш за газ.
По-добре се насочи към Аутбек 2.5 ( Фоз с 2.5 също се намира от тези години, но по-рядко ).

Вто Авг 21, 2018 8:51 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 12, 2015 4:51 am
Мнения: 351
Рейтинг: 151
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
tiki написа:
Здравейте, мисля да сменам форестъра с по нов модел. Карам вече 8 години тази кола и може да се каже че проблеми съм нямал никакви, но вече стана на доста километри и ще трябва да премина към смяна.
Мисля си да взема по- нов модел. Какво ще кажете като впечатления за форестър 2006- 2007 2.0 бензин 158 к.с. Има ли голяма разлика и в поддръжката и най вече в здравината спрямо предходните модели?
Газифицирането им по трудно ли е?


Ако не ти е разсипана колата нацяло не се занимавай с глупости, фори от тези години няма алтернатива, колкото и да е нелогично.
Аз съм пуснал за продажба моя с много смесени чувства, обмислям инвестиция в стара ЕС класа (пълна реновация) и от една страна знам, че форито има поне още 300 хил.км което за мен са около 7-8 години експлоатация, хем и ЕС-а ми е един вид детска мечта.
Правилно ти е казал колегата по-горе не се занимавай с тези 158 коньовите шитни, не са добри за газ.
Аз също мислех да взимам такъв защото попаднах на Автоматик в Ямбол и викам на джамбаза че искам да го видя и че аз имам Форестър само че преди фейса и онзи ми вика "КВО, ИСКАШ ДА СИ СВЕРИМ ЧАСОВНИЦИТЕ ЛИ?" И майтапа стана като ги запалихме, той подаде газ - колата беше тотално изпърдяна за 7 години на газ, звука от моята дето е 33 коня по малко беше доста по добър и джамбо гледа мига на парцали и дотам.
Ще направя една обява тук, иначе колата я има в mobile.bg, преди месец я сложих на 11.500лв, но няма интерес, защото повечето колеги с ограничен бюджет първо купуват смазани изпърдяни, но изпънати и напудрени кочини, после реват, че всичко им е за ремонт и са дали много пари.
Моята кола е на 300х.км, но са абсолютно реални, купих я от немски лекар (сърдечен хирург) на 230 х.км и за 3 години и половина съм и направил 70 х.км (около 20х на година, по толкова е карана и в германия ). Разликата от качеството идва не само от собствениците, че колите са гледани, ами и от пътища, качество на горива, консумативи и т.н
В обявата ще обясня всичко за колата.
Ето и линк за мобиле.бг https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11534909756078455&slink=7youh4
Поздрави и успех в избора на качествен автомобил!

Сря Авг 22, 2018 11:40 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор