Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
 Крайно гърне за Форестър 2.0 XT 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 21, 2017 6:57 am
Мнения: 2
Автомобил: Subaru Forester II
Телефон: 0899446859
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте колеги. Преди три месеца си взех втори Форестър 2.0 ХТ, 2004г., 177 к.с., които с ремап на софтуера са вече около 200. Тъй като крайното гърне е в ужасно състояние, ме посъветваха вместо ново (например полските, които продават) да си потърся старо запазено от STI, което щяло да издържи повече. Автомобила от седмица е вече и с газов инжекцион, монтиран в Субару Митака. Страшно много съм доволен от автомобила, но не успявам да си намеря подходящо гърне.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Чет Авг 30, 2018 12:19 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
виж в една от фейс групите се продаваше сток генерация от СТИ на 63мм.
Това е 3 в 1 в твоя случай.

Иначе за задно качествено гърне - extreme tuning.

Чет Авг 30, 2018 4:41 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 15, 2014 6:58 pm
Мнения: 1179
Автомобил: Subaru Forester XT
Рейтинг: 706
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Sti-ската е супер тиха и звучи като г*вно на forester. каква е причината - не знам, но така звучи. Аз съм с такава. Ако искаш типичен Субару звук .. по-добре прави къстъм.

Съб Сеп 01, 2018 10:45 am
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 42 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор