Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:09 pm



Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
 Крайно гърне за Форестър 2.0 XT 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 21, 2017 6:57 am
Мнения: 2
Автомобил: Subaru Forester II
Телефон: 0899446859
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте колеги. Преди три месеца си взех втори Форестър 2.0 ХТ, 2004г., 177 к.с., които с ремап на софтуера са вече около 200. Тъй като крайното гърне е в ужасно състояние, ме посъветваха вместо ново (например полските, които продават) да си потърся старо запазено от STI, което щяло да издържи повече. Автомобила от седмица е вече и с газов инжекцион, монтиран в Субару Митака. Страшно много съм доволен от автомобила, но не успявам да си намеря подходящо гърне.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Чет Авг 30, 2018 12:19 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
виж в една от фейс групите се продаваше сток генерация от СТИ на 63мм.
Това е 3 в 1 в твоя случай.

Иначе за задно качествено гърне - extreme tuning.

Чет Авг 30, 2018 4:41 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 15, 2014 6:58 pm
Мнения: 1179
Автомобил: Subaru Forester XT
Рейтинг: 706
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Sti-ската е супер тиха и звучи като г*вно на forester. каква е причината - не знам, но така звучи. Аз съм с такава. Ако искаш типичен Субару звук .. по-добре прави къстъм.

Съб Сеп 01, 2018 10:45 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор