Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:50 am



Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
 Проблем при повторно палене на Форестър 2002г 
Автор Съобщение

Регистриран на: Съб Авг 05, 2017 11:45 am
Мнения: 12
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Имам следния проблем,ще онагледя със ситуация.Проблема е при ниски температури...Паля сутрин без проблем на -15..-20...и т.н.Отивам да речем на фитнес...оставям колата за 1ч..и нещо.При палене след това...не иска.Тресе и не пали.аха аха..и не иска..Акумулатора е нов..сменихме темп.датчик..Интересното е че след 2рия час след първото палене...стартира.Двигателя ли като изстине съвсем..идея си нямам.Моля ако някой има идея какво може да е...намирам се извън БГ по принцип и е много сложно да им обяснявам а и те не са особено големи факири във сервизите...но все пак..Благодаря!

Пон Дек 24, 2018 11:53 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Май 09, 2010 10:54 am
Мнения: 193
Автомобил: Subaru Forester 2.5XT 2006
Рейтинг: 109
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Има ли газова уредба колата?

_________________
Forester 2.5 XT MY06

Пон Дек 24, 2018 1:36 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Авг 05, 2017 11:45 am
Мнения: 12
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Не,без газова е.Съветват ме да проверя датчик на колянов или разпределителен вал...

Пон Дек 24, 2018 2:08 pm
Върнете се в началото
Профил
Online
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 1:22 pm
Мнения: 2419
Местоположение: София; Русе
Автомобил: Танк EJ22'94; EJ20G ; D15Z3
Рейтинг: 696
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Да погледнат как е вакуума в колектора и да си направят изводите дали не е време за реглаж на клапани. Също е вариант.

_________________
http://www.hostit.bg/

Пон Дек 24, 2018 3:44 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Нед Яну 06, 2013 11:11 pm
Мнения: 656
Местоположение: София
Автомобил: WRX 2001
Рейтинг: 454
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
jivkonedelchev написа:
Не,без газова е.Съветват ме да проверя датчик на колянов или разпределителен вал...


Почти съм сигурен, че е този датчик, така както го описвате. Имах подобен проблем (не на Субару), но през къде ли не минах, какво ли не смених, и най-накрая след смяна на датчика на коляновия вал пали и след час и след два.

Пон Дек 24, 2018 11:22 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Авг 05, 2017 11:45 am
Мнения: 12
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Мерси много,ще пробвам това след празниците.Дотогава не го дават толкова студено..така че не очаквам проблеми,които се появявт само като е мега студ :-?

Вто Дек 25, 2018 9:56 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Май 10, 2019 10:20 am
Мнения: 1
Автомобил: Subaru Forester SF, 122hp
Телефон: 0887117197
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Колега, понеже и аз имам подобен проблем - моля те да споделиш дали си успял да отстраниш проблема с подманата на датчика на коляновия вал.
Предварително благодаря!

Пет Май 10, 2019 10:31 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 7 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 40 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор