Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
 Проблем при повторно палене на Форестър 2002г 
Автор Съобщение

Регистриран на: Съб Авг 05, 2017 11:45 am
Мнения: 12
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Имам следния проблем,ще онагледя със ситуация.Проблема е при ниски температури...Паля сутрин без проблем на -15..-20...и т.н.Отивам да речем на фитнес...оставям колата за 1ч..и нещо.При палене след това...не иска.Тресе и не пали.аха аха..и не иска..Акумулатора е нов..сменихме темп.датчик..Интересното е че след 2рия час след първото палене...стартира.Двигателя ли като изстине съвсем..идея си нямам.Моля ако някой има идея какво може да е...намирам се извън БГ по принцип и е много сложно да им обяснявам а и те не са особено големи факири във сервизите...но все пак..Благодаря!

Пон Дек 24, 2018 11:53 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Май 09, 2010 10:54 am
Мнения: 193
Автомобил: Subaru Forester 2.5XT 2006
Рейтинг: 109
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Има ли газова уредба колата?

_________________
Forester 2.5 XT MY06

Пон Дек 24, 2018 1:36 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Авг 05, 2017 11:45 am
Мнения: 12
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Не,без газова е.Съветват ме да проверя датчик на колянов или разпределителен вал...

Пон Дек 24, 2018 2:08 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 1:22 pm
Мнения: 2420
Местоположение: София; Русе
Автомобил: Танк EJ22'94; EJ20G ; D15Z3
Рейтинг: 696
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Да погледнат как е вакуума в колектора и да си направят изводите дали не е време за реглаж на клапани. Също е вариант.

_________________
http://www.hostit.bg/

Пон Дек 24, 2018 3:44 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Нед Яну 06, 2013 11:11 pm
Мнения: 660
Местоположение: София
Автомобил: Type R, Mustang GT.
Рейтинг: 454
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
jivkonedelchev написа:
Не,без газова е.Съветват ме да проверя датчик на колянов или разпределителен вал...


Почти съм сигурен, че е този датчик, така както го описвате. Имах подобен проблем (не на Субару), но през къде ли не минах, какво ли не смених, и най-накрая след смяна на датчика на коляновия вал пали и след час и след два.

Пон Дек 24, 2018 11:22 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Авг 05, 2017 11:45 am
Мнения: 12
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Мерси много,ще пробвам това след празниците.Дотогава не го дават толкова студено..така че не очаквам проблеми,които се появявт само като е мега студ :-?

Вто Дек 25, 2018 9:56 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Май 10, 2019 10:20 am
Мнения: 1
Автомобил: Subaru Forester SF, 122hp
Телефон: 0887117197
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Колега, понеже и аз имам подобен проблем - моля те да споделиш дали си успял да отстраниш проблема с подманата на датчика на коляновия вал.
Предварително благодаря!

Пет Май 10, 2019 10:31 am
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 7 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 46 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор