Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:04 am



Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
 Шум в огледалата за 10000път!!!.... 
Автор Съобщение

Регистриран на: Вто Фев 26, 2019 6:53 pm
Мнения: 2
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте,скоро станах и аз субару манияк имам Форестър 2 ,страшно съм доволен но шибания шум в предните врати при скорост по-висока от 70 ме побърква. Пробвах с кабел между уплътненията и си шуми пак и пак. Ще бъда благодарен ако ми препоръчате някой майстор който може да ми помогне. Благодаря предварително.

Вто Мар 26, 2019 6:59 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 12, 2014 9:46 am
Мнения: 261
Местоположение: Варна
Автомобил: Forester 2.0X,MT,158hp
Рейтинг: 36
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Kalata87 написа:
Здравейте,скоро станах и аз субару манияк имам Форестър 2 ,страшно съм доволен но шибания шум в предните врати при скорост по-висока от 70 ме побърква. Пробвах с кабел между уплътненията и си шуми пак и пак. Ще бъда благодарен ако ми препоръчате някой майстор който може да ми помогне. Благодаря предварително.
Нови уплътнения брат...

Изпратено от моят Lenovo K33a48 с помощта на Tapatalk

Вто Мар 26, 2019 8:12 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
viewtopic.php?f=37&t=26163&p=295390&hilit=Шум#p295390

Колега пиши в темата от линка, за да не става миш маш
Този проблем се решава по скоро в стил направи си сам, не знам някой от сервизитие дали се занимава
При Любо от Люлин има човек, който оправя стъкла, врати и т.н пипкави дреболии ( Станислав се казва ), но определено ще ти трябват нови уплътнения.

Честита покупка и добре дошъл в сектата!

Вто Мар 26, 2019 8:25 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 44 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор