Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
 Шум в огледалата за 10000път!!!.... 
Автор Съобщение

Регистриран на: Вто Фев 26, 2019 6:53 pm
Мнения: 2
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте,скоро станах и аз субару манияк имам Форестър 2 ,страшно съм доволен но шибания шум в предните врати при скорост по-висока от 70 ме побърква. Пробвах с кабел между уплътненията и си шуми пак и пак. Ще бъда благодарен ако ми препоръчате някой майстор който може да ми помогне. Благодаря предварително.

Вто Мар 26, 2019 6:59 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 12, 2014 9:46 am
Мнения: 261
Местоположение: Варна
Автомобил: Forester 2.0X,MT,158hp
Рейтинг: 36
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Kalata87 написа:
Здравейте,скоро станах и аз субару манияк имам Форестър 2 ,страшно съм доволен но шибания шум в предните врати при скорост по-висока от 70 ме побърква. Пробвах с кабел между уплътненията и си шуми пак и пак. Ще бъда благодарен ако ми препоръчате някой майстор който може да ми помогне. Благодаря предварително.
Нови уплътнения брат...

Изпратено от моят Lenovo K33a48 с помощта на Tapatalk

Вто Мар 26, 2019 8:12 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
viewtopic.php?f=37&t=26163&p=295390&hilit=Шум#p295390

Колега пиши в темата от линка, за да не става миш маш
Този проблем се решава по скоро в стил направи си сам, не знам някой от сервизитие дали се занимава
При Любо от Люлин има човек, който оправя стъкла, врати и т.н пипкави дреболии ( Станислав се казва ), но определено ще ти трябват нови уплътнения.

Честита покупка и добре дошъл в сектата!

Вто Мар 26, 2019 8:25 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор