Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
 Fori 2006-2009 2.0i / 2.5TX 
Автор Съобщение

Регистриран на: Чет Апр 18, 2019 6:04 am
Мнения: 1
Skype: costi.kocev
Автомобил: E91
Телефон: 0877337226
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте надявам се бъдещи колеги! При регистрацията форума ми изписа да се запознаем, явно ме усети че само воайорствам тука с четене :D Казвам се Костадин и съм от Пловдив. В момента имам две коли bmw e91 2.0D без чип и golf 4 1.6 бенз/газ. Двете са ръчки. По принцип много обичам да ходя на екопътеки и за тази цел основно ползвам Golf-а. Само три пъти съм пукал картер, накрая му взех чисто нов и повече не съм ходил с него. BMW-то основно го ползвам за магистрала, за другото ми идва нисичко, даже и за бордюр :)

Решил съм да си взема Субари Форестър втора генерация фейслифт от периода 2006-2009 автомат ( че в Пловдив станахме за смях с тия затворени улици и задръствания и не ми се ръчка), като ще сложа и газ, само че имам няколко въпроса, надявам се да може да ми отговорите.

Като цяло се насочих към 2.5XT, понеже BMW-то е 163 коня, върви си прилично ( с 4 човека и багаж до горе няма много ряз, но тази конфигурация се случва рядко), Golf-а 1.6 в обороти си върви като за градска кола, но като пуснеш климатика и имам чувството, че на светофара не иска да отлепи, а не ми се иска да карам нещо по-малко ускоряващо, като се има предвид че Фори-то го искам с автомат. Само че като гледам обявите, специално 2.5 TX са кът и може би ще трябва да се примиря с 2.0i. Искам да попитам как ви се струва 2.0i с автомат - бавничък ли е, как ускорява? Да си имам едно на ум, ако не се намери 2.5TX.

Благодаря на отзовалите се колеги :)

Чет Апр 18, 2019 7:07 am
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 51 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор