Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
 оборотите се повишават 
Автор Съобщение

Регистриран на: Вто Ное 24, 2020 1:56 pm
Мнения: 5
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте,
От няколко месеца притежавам форестър 2.0 125 к.с. 2004 г. ръчна скоростна кутия . Оборотите на двигателя се повишават м/у 1500 и 2000 когато изключа от скорост при двежение по инерция, но това се случва хаотично т.е. не всеки път. Може да звучи нелогично, но когато колата спре оборотите се нормализират-устойчиви минимални обороти на празен ход около 800. Почистих дросела, смених стъпковия мотор, смених сензора на температурата на вх. въздух, намиращ се в кутията на филтъра, но без резултат. Сензора за положението на дросела и knock не съм проверявал но мисля, че проблема не може да е от тях. Този модел няма дебитомер или аз не го намирам. Моля, ако някой може да ми помогне с полезна информация.

Вто Ное 24, 2020 2:58 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 1:22 pm
Мнения: 2420
Местоположение: София; Русе
Автомобил: Танк EJ22'94; EJ20G ; D15Z3
Рейтинг: 696
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Най-веорятно е това: viewtopic.php?f=37&t=9304

_________________
http://www.hostit.bg/

Вто Ное 24, 2020 3:27 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 29, 2012 2:24 pm
Мнения: 704
Местоположение: Пловдив
Skype: demomanbg
Автомобил: WRX '02 & 2.0X '04
Рейтинг: 177
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Прилича ми все едно ти смуче въздух от някъде след дросела. Провери си всички маркучи, скоби и пр. откъде може да взима нелегално въздух мотора след дросела.

Сря Дек 23, 2020 10:26 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 46 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор