Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 5:12 pm



Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
 Проблем с дистанционните 
Автор Съобщение

Регистриран на: Сря Май 09, 2018 7:50 am
Мнения: 40
Местоположение: Ямбол
Автомобил: FORESTER (SG)
Рейтинг: 27
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Не ми работят дистанционните и на двата ключа форестър 2006г.Сменях батерия отключи и заключи един-два пъти и до там,а централното си работи.Четох из форума за програмиране на ключ,но нищо не стана.

Чет Авг 20, 2020 8:30 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Авг 07, 2018 7:49 am
Мнения: 12
Автомобил: Subaru legacy
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Имах същия проблем, това го оправи https://www.youtube.com/watch?v=3aFbL8ViTE8&t=222s (почистване на платките със спирт).

Пет Авг 21, 2020 7:47 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Окт 22, 2018 3:04 pm
Мнения: 7
Местоположение: Бургас
Автомобил: Subaru Outback 2.5 AT 2008
Рейтинг: 42
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Привет колега. И аз имах същия проблем с моята кола outback 2008 2.5. Когато закупих колата преди 2 години работеха и двете дистанциони, но хващаха точно и само от шофьорската врата и постепенно спряха да работят. Централното си работи от копчето от вратата. Смених батериите и след няколко заключвания отново спираха да работят и така няколко пъти сменях батерии и накрая се отказах. Почти година си отключвам и заключвам от ключа до преди един месец. Точно от форума разбрах, че когато си купуваш батерии за дистанционните гледай да остават колкото се може повече години до годността им. Погледнах старите батерии и на тях пише 2021/2022. В темата, която сега не мога да открия пишеше да се закупят батерии Панасоник от Технополис. Панасоник нямаше, но намерих Дурасел с годност до 2025. След монтажа им двете дистанционни проработиха и вече месец няма проблем. Дано съм ти бил полезен и проблема да ти е от това.

Сря Яну 27, 2021 11:49 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Май 09, 2018 7:50 am
Мнения: 40
Местоположение: Ямбол
Автомобил: FORESTER (SG)
Рейтинг: 27
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Моето го оправи един майстор по електрониките.Второто проблема му бил по-голям и нямал време да се занимава тогава.Имало някакъв кристал вътре,от който идвало проблема.А батериите верно са ташак,но вече 6 месеца работи с тях.

Сря Яну 27, 2021 4:17 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Сеп 02, 2021 3:49 pm
Мнения: 1
Телефон: 0888814171
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
здравейте взех сиsubaru forester 2009 и имам същия проблем с дистанционните пробвах това със спирта резултат нулев с нови батерии с годност до 2030 и пак нищо

Чет Сеп 02, 2021 5:49 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Май 29, 2013 9:01 pm
Мнения: 65
Местоположение: софия
Автомобил: Forester 2.0x my2009
Телефон: 088909311
Рейтинг: 3
Нов фен
Отговори с цитат
arnaudov6 написа:
здравейте взех сиsubaru forester 2009 и имам същия проблем с дистанционните пробвах това със спирта резултат нулев с нови батерии с годност до 2030 и пак нищо

Здравей,при мен проблема беше студена споика на платката точно където е батерията.

Чет Ное 04, 2021 9:29 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Авг 14, 2020 9:12 pm
Мнения: 1
Автомобил: subaaru forestyr 3
Телефон: 0898791480
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
И двете дистанционни работеха когато поискат, което беше причина да разглобя и разгледам платката. Причината се указа студена спойка на + клема. И при дветете дистанционни! Слабо място / технологично / ! Решението - ново запояване с повече тинол защото клемата пружинира. Успех!

Чет Яну 27, 2022 8:57 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 7 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор