Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 2:02 pm



Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
 Купувам Форестър след 2011г без газ 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пон Мар 01, 2021 8:06 pm
Мнения: 8
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Благодаря ви, колеги! Има много логика и реалност в думите ви. И наистина....и в най-читавия сервиз за я закарам да я гледат, на дали за час-два биха открили всички магарии правени по дадена кола. Отделно не виждам как реално да разбера пробега и историята до мига, в който по дадена причина е стигнала до българските джамбази. За някои марки съм намирал начин. Всичко това си е един омагьосан кръг....в който явно няма смисъл да навлизам!
Освен Форестъра.... който най-много ми допада, единствените други коли на пазара, които ни влизат в изискванията и бюджета са две Каптиви бензинови 2011, и Един Кашкай+2 бензин 2011......все автомати и 4х4. Макар да не са кой знае какво, са с просторни багажници и добър клирънс. Каптивата освен всичко друго ми харесва като визия.
Предполагам не е добра идея да пускам линкове към обявите, защото все пак това е СУБАРУ форум. Аз на офроуд няма да ходя.....идеята е зимата като падне 20 см сняг в София жена ми и детето да не бедстват по малките улички...както и като отидем на море, спокойно да мина и по някой черен път. Имам две кучета също!
Ако някой знае някой Форестър в продажба бензинов автомат, който да има шанс да е читав, да пише. Стига да е евро 5 след 2011!
И Аутбека много ми харесва, обаче всичко на пазара 2011-2013..... което е до 20 бона е Bi-fuel, а не искаме кола с газ. Да...има внос от Америка и Канада, ама това не е просто филм, а хорър!
Явно за трети път ще се размина с идеята да си купя Субару..... :( :idea:

Вто Мар 09, 2021 11:32 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор