Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 3:08 pm



Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
 Форестър е-боксер + течна фаза 
Автор Съобщение

Регистриран на: Съб Апр 03, 2021 12:35 pm
Мнения: 1
Рейтинг: 15
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Привет субару хора,

Ясно е вече мисля от името на самата тема, че ще се говори за извръщения :)

Накратко: мъката ми е, че реших да си купя нова кола, раздвоен съм между два автомобила аутбек 2018 фейслифта или форестър последна генерация. По-стари не ми се гледат поради различни причини. За аутбека няма да пиша тука, може в неговия раздел да пусна друга тема.

Та, форестъра както вече всички знаят за европа се предлага само в 'хибриден' вариант, който е доста безсмислен по мое мнение, малка батерия, малко електромоторче и тнт. Американка не искам, видях ги какво представляват по търговете тея дето ги продават тук, тоталнати и прочие, а пък аз да се занимавам да я избирам и после да я чакам с кораб и тнт, отделно американските са с поничка а пък аз нали за газ искам да се боря.

Така изглежда багажника с батерията:

Изображение

И имам следните неясни за мен неща:

1. Дали разстояните между батерията и вратата на багажника е достатъчно да се събере няква бутилка, нещо 30тина литра поне. Изобщо това пространство ако се извадят стериопорите дали е празно или и там има нещо друго.

2. Тази кола дали изобщо е възможно да се газифицира.

3. Течна фаза ли е най-добрия вариант на нещата, гледам че не са кой знае какъв космос цените, 2500 лева някъде.

И всякакви други мнения и коментари ще са ми интересни, даже и ако някой иска да се подиграва пак не е проблем, аз нося на бъзици.

Весел ден.
 15

Съб Апр 03, 2021 12:56 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 30 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор