Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
 Форестър е-боксер + течна фаза 
Автор Съобщение

Регистриран на: Съб Апр 03, 2021 12:35 pm
Мнения: 1
Рейтинг: 15
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Привет субару хора,

Ясно е вече мисля от името на самата тема, че ще се говори за извръщения :)

Накратко: мъката ми е, че реших да си купя нова кола, раздвоен съм между два автомобила аутбек 2018 фейслифта или форестър последна генерация. По-стари не ми се гледат поради различни причини. За аутбека няма да пиша тука, може в неговия раздел да пусна друга тема.

Та, форестъра както вече всички знаят за европа се предлага само в 'хибриден' вариант, който е доста безсмислен по мое мнение, малка батерия, малко електромоторче и тнт. Американка не искам, видях ги какво представляват по търговете тея дето ги продават тук, тоталнати и прочие, а пък аз да се занимавам да я избирам и после да я чакам с кораб и тнт, отделно американските са с поничка а пък аз нали за газ искам да се боря.

Така изглежда багажника с батерията:

Изображение

И имам следните неясни за мен неща:

1. Дали разстояните между батерията и вратата на багажника е достатъчно да се събере няква бутилка, нещо 30тина литра поне. Изобщо това пространство ако се извадят стериопорите дали е празно или и там има нещо друго.

2. Тази кола дали изобщо е възможно да се газифицира.

3. Течна фаза ли е най-добрия вариант на нещата, гледам че не са кой знае какъв космос цените, 2500 лева някъде.

И всякакви други мнения и коментари ще са ми интересни, даже и ако някой иска да се подиграва пак не е проблем, аз нося на бъзици.

Весел ден.
 15

Съб Апр 03, 2021 12:56 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор