Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
 Поддръжка на канадски/американски SK Форестър 
Автор Съобщение

Регистриран на: Нед Апр 10, 2022 8:32 pm
Мнения: 1
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Привет на всички!

Предстои ми вкарване на канадски или американски SK Форестър и ми е интересно дали има български сервизи, например STI, Митака, които да поддържат FB25 двигателите?
Масла и консумативи е ясно, че ще се намерят, ама по-рядко възникващите проблеми? И въобще - освен двигателя, кое им е различното на американците в сравнение с не-е-боксера на европейския пазар, чисто технически? Дискове/накладки/спирачни апарати/носачи/окачване имат ли разлики?

И още - шансът да го купя с щета е голям, та - поръчка и намиране на резервни части? Ще има ли кой да го ремонтира външно тук? Ламарини, стъкла, неща по окомплектовката - камери, сензори, други такива, еднакви ли са, могат ли да се намерят тук на сносни цени или да си ги взема направо от зад океана и тук да се монтират само?

Ще ми се да събера впечатления, защото 2.5 SK-те са ми легнали доста на сърце, с потенциален конкурент по-постен като оборудване Rav4 - XLE/XSE/XLE Premium(което не е за предпочитане пред някое Limited/Premier Фори).

Благодаря ви предварително!

Нед Апр 10, 2022 8:44 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 12, 2015 3:48 pm
Мнения: 58
Местоположение: Варна
Skype: jastaprasta00
Автомобил: Subaru Outbаck 2016 2,5 at
Телефон: 0899293643
Рейтинг: 3
Нов фен
Отговори с цитат
За тези модели части знам че се намират в Sti.bg, по трудното е с едрогабаритните части(брони, калници и т.н.), разликата между европейските и американските/канадските е в оборудването, някои детайли по екстериор( имай предвид че сигурно ще трябва да се преправят стопове и фарове най-вероятно поне за да се регистрира, също и технотест).

Нед Юли 24, 2022 6:49 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Отговори на тема   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор