Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 12:07 pm



Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
 Поддръжка на канадски/американски SK Форестър 
Автор Съобщение

Регистриран на: Нед Апр 10, 2022 8:32 pm
Мнения: 1
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Привет на всички!

Предстои ми вкарване на канадски или американски SK Форестър и ми е интересно дали има български сервизи, например STI, Митака, които да поддържат FB25 двигателите?
Масла и консумативи е ясно, че ще се намерят, ама по-рядко възникващите проблеми? И въобще - освен двигателя, кое им е различното на американците в сравнение с не-е-боксера на европейския пазар, чисто технически? Дискове/накладки/спирачни апарати/носачи/окачване имат ли разлики?

И още - шансът да го купя с щета е голям, та - поръчка и намиране на резервни части? Ще има ли кой да го ремонтира външно тук? Ламарини, стъкла, неща по окомплектовката - камери, сензори, други такива, еднакви ли са, могат ли да се намерят тук на сносни цени или да си ги взема направо от зад океана и тук да се монтират само?

Ще ми се да събера впечатления, защото 2.5 SK-те са ми легнали доста на сърце, с потенциален конкурент по-постен като оборудване Rav4 - XLE/XSE/XLE Premium(което не е за предпочитане пред някое Limited/Premier Фори).

Благодаря ви предварително!

Нед Апр 10, 2022 8:44 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 12, 2015 3:48 pm
Мнения: 58
Местоположение: Варна
Skype: jastaprasta00
Автомобил: Subaru Outbаck 2016 2,5 at
Телефон: 0899293643
Рейтинг: 3
Нов фен
Отговори с цитат
За тези модели части знам че се намират в Sti.bg, по трудното е с едрогабаритните части(брони, калници и т.н.), разликата между европейските и американските/канадските е в оборудването, някои детайли по екстериор( имай предвид че сигурно ще трябва да се преправят стопове и фарове най-вероятно поне за да се регистрира, също и технотест).

Нед Юли 24, 2022 6:49 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор