Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 3:09 pm



Отговори на тема  [ 2056 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 103  Следваща
 Някой има ли информация за този Форестър-обяви и коментари? 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Това по снимки само си личи че е пълен курник.
Като добавиш лъжите в обявата.... :idea:

Пон Окт 09, 2017 8:15 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Окт 09, 2017 5:27 pm
Мнения: 4
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Благодаря много за мненията!

Толкова ли лошо изглежда, че я наричате "курник"? Какво е толкова плашещото при тази освен увисналата задница?

Пон Окт 09, 2017 8:33 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Май 23, 2016 5:27 pm
Мнения: 464
Местоположение: Сливен
Автомобил: Форестър 2.0 SG,06,Honda Jass,03
Телефон: 0894647025
Рейтинг: 251
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
AnubaraK написа:
Благодаря много за мненията!

Толкова ли лошо изглежда, че я наричате "курник"? Какво е толкова плашещото при тази освен увисналата задница?

Ако много ти харесва,ще отида на по обстоен оглед.
Сливен е малък град ,но с 42 автокъщи/ако ги сметнем на база на глава от населението,може би сме на едно от челните места/.Но НЕ купувай от тази автокъща е моят съвет.

Пон Окт 09, 2017 9:19 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Окт 09, 2017 5:27 pm
Мнения: 4
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
dimitrov 1969 написа:
AnubaraK написа:
Благодаря много за мненията!

Толкова ли лошо изглежда, че я наричате "курник"? Какво е толкова плашещото при тази освен увисналата задница?

Ако много ти харесва,ще отида на по обстоен оглед.
Сливен е малък град ,но с 42 автокъщи/ако ги сметнем на база на глава от населението,може би сме на едно от челните места/.Но НЕ купувай от тази автокъща е моят съвет.


Димитров ще се радвам да дойдете да погледнете колата ако сте навътре с материала! Ще черпя :)

Пон Окт 09, 2017 11:19 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Май 23, 2016 5:27 pm
Мнения: 464
Местоположение: Сливен
Автомобил: Форестър 2.0 SG,06,Honda Jass,03
Телефон: 0894647025
Рейтинг: 251
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
До края на седмицата ще намеря време да я огледам

Вто Окт 10, 2017 8:39 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Май 23, 2016 5:27 pm
Мнения: 464
Местоположение: Сливен
Автомобил: Форестър 2.0 SG,06,Honda Jass,03
Телефон: 0894647025
Рейтинг: 251
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
dimitrov 1969 написа:
До края на седмицата ще намеря време да я огледам

Този автомобил цяла зима се продаваше в тази автокъща,в края на април изчезна и сега отново се появи.Подробно съм писал в тази тема за него.
Не препоръчвам някой да го купува.
 15

Вто Окт 10, 2017 8:18 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 19, 2017 3:03 pm
Мнения: 244
Местоположение: гр.София
Автомобил: Forester SG 2.0X 2005 AT
Рейтинг: 232
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравейте, някой да има мнение за тази обява ?
Самата обява е нова, но не знам дали не е пускана и преди.
Колата изглежда доста добре (според мен), задницата не изглежда виснала, салон и боя видимо са много добре.
И доколко може да се вярва на документите (ако наистина има) за обслужване на ангренажа?

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?t ... 6425247837

Благодаря предварително.

Чет Окт 19, 2017 3:15 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Апр 05, 2010 8:58 pm
Мнения: 3405
Местоположение: Варна
Skype: steling.
Автомобил: без субару
Телефон: 0877 40 43 30
Рейтинг: 583
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
GeorgiIv написа:
Здравейте, някой да има мнение за тази обява ?
Самата обява е нова, но не знам дали не е пускана и преди.
Колата изглежда доста добре (според мен), задницата не изглежда виснала, салон и боя видимо са много добре.
И доколко може да се вярва на документите (ако наистина има) за обслужване на ангренажа?

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?t ... 6425247837

Благодаря предварително.
Колата изглежда хубава, ама как така не виждаш, че е увиснала [emoji1] или аз бъркам като гледам от телефона . Увиснала е. Вижда се. На 216000км и сменен ремък преди 12000 ням причина да е измит мотора според мен.
Закарай я в сервиз да я огледат.

Изпратено от моят E5603 с помощта на Tapatalk

_________________
www.karcher-cleanteh.com

Автомобилът е толкова проходим...."колкото го прежалиш!!"

Чет Окт 19, 2017 8:27 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 28, 2010 6:15 pm
Мнения: 773
Местоположение: Видин
Skype: momcho2000
Автомобил: Subaru Forester 2.0/125ps
Рейтинг: 84
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
GeorgiIv написа:
Здравейте, някой да има мнение за тази обява ?
Самата обява е нова, но не знам дали не е пускана и преди.
Колата изглежда доста добре (според мен), задницата не изглежда виснала, салон и боя видимо са много добре.
И доколко може да се вярва на документите (ако наистина има) за обслужване на ангренажа?

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?t ... 6425247837

Благодаря предварително.

На по снимките изглежда доста добре! Салона е чист без скъсано и захабено, външния вид е доста добър (това все пак е 15 годишна кола) Вече на място може да се види колко и е захабен волана, скоростния лост, врати, дръжки и др. дребни детайли издаващи реалната експлатация на автомобила, задницата и на мен не ми се вижда виснала е не е като как е била като нова ама не е и виснала!!! Двигател и ръжди трябва да ги видиш на място. На по снимки си заслужава да се види аз лично ако търсех бих отишъл да я видя! Тук доста мнения ще прочетеш, някой не много точни и реални ама както и да е, примерно не взимайте от пЕтко не взимайте тема цяла има ама има колеги взели от него автомобили и са си доволни, за части и цени за ремонти вече не пиша нищо, че се почва една...... и да ти кажа като чета мненията на някой колеги се чудя те от къде ли си купуват колите (не говорим за нови)!!! :-?

_________________
На колата ти ако не пише Made in Japan, СМЕНИ Я!

Чет Окт 19, 2017 10:51 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 19, 2017 3:03 pm
Мнения: 244
Местоположение: гр.София
Автомобил: Forester SG 2.0X 2005 AT
Рейтинг: 232
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравейте, оглеждам засега.
Досега само четях форума, но сега ми се ще да се поогледам и в реални обяви :).
За задницата .... не разбирам, но така ми изглежда....а кой е пЕтко не знам :D, затова и пускам въпрос за обявата :D
Благодаря.

_________________
Forester 2.0X, 2005, АТ

Пътуване без граници
FB/travelpagebg
IG:@travelpagebg

Пет Окт 20, 2017 9:37 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2017 11:55 am
Мнения: 836
Местоположение: София
Skype: ypisom
Автомобил: Subaru Forester 2,5XT AT
Рейтинг: 403
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Без да имам претенции, че съм голям специалист, за мен колата не е с увиснала задница. Ако тази задница е увиснала, интересно как трябва да изглежда кола с "нормална" задница?
Не се заяждам, но и моята задница е така, а смея да твърдя, че не е увиснала - не съм проверявал с нивелир, но на техническия преглед фаровете бяха абсолютно в нормите, а нямам нивомат на ксенона.

Пет Окт 20, 2017 11:08 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 11:23 pm
Мнения: 1782
Местоположение: Varna
Автомобил: LGT'10,Subaru Impreza 2.0 '97
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Цитат:
преди 12000 ням причина да е измит мотора според мен.

Стельо, в Швейцария за MFK (контролния преглед) мотора трябва да е чист и неомаслен.
За оглед на колата човек чете форума, намира колко трябва да е разстоянието от центъра на гумата до веждата, и си мери на място с ролетка.

_________________
Legacy GT, Subaru Impreza 2.0

Пет Окт 20, 2017 1:19 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2017 11:55 am
Мнения: 836
Местоположение: София
Skype: ypisom
Автомобил: Subaru Forester 2,5XT AT
Рейтинг: 403
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
ico_tech написа:
За оглед на колата човек чете форума, намира колко трябва да е разстоянието от центъра на гумата до веждата, и си мери на място с ролетка.

Интересно. Колко трябва да е това разстояние?

Пет Окт 20, 2017 3:12 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 19, 2007 5:08 pm
Мнения: 945
Местоположение: Бургас
Автомобил: Lexus LS 460, 2007
Рейтинг: 345
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Ето го:
http://jdmfsm.info/Auto/Japan/Subaru/Fo ... chas_1.pdf
Отиваш на "General description" и в табличката глеадаш: Front Wheel arch height - 437 mm.
Съответно за Rear Wheel arch height : turbo - 435 mm, non turbo 440 mm.

_________________
LEXUS LS 460, V8, 4.6, 2007
TOYOTA LAND CRUSER 200, V8, 5.7, 2008
TOYOTA CHR HYBRID GR SPORT, 2.0, 2023

Пет Окт 20, 2017 5:58 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2017 11:55 am
Мнения: 836
Местоположение: София
Skype: ypisom
Автомобил: Subaru Forester 2,5XT AT
Рейтинг: 403
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
patko написа:
Ето го:
http://jdmfsm.info/Auto/Japan/Subaru/Fo ... chas_1.pdf
Отиваш на "General description" и в табличката глеадаш: Front Wheel arch height - 437 mm.
Съответно за Rear Wheel arch height : turbo - 435 mm, non turbo 440 mm.

Мерси за инфото.
Измерих преди малко - 425 предните и 420 задните.
Или аз не меря правилно или е снижена колата.

Пет Окт 20, 2017 8:32 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Май 30, 2017 8:46 pm
Мнения: 4
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Привет от известно време ме влече мисълта, че имам известна сума пари и едно свободно закрито паркомясто и се чудя дали да не паркирам едно Субару на по-малко от 10 години в него и да го разхождам през уикендите. Процедурата ми е ясна - отивам гледам и ако ми хареса цвета го водя на компетентен майстор (във форума сте дали адреси на сервизите). От лятото, човъркам не особено редовно през родните продавалници и като, че ли най-лесно се намира запазен дизелов Forester. В момента има два интересни и се чудя, дали някой ще си ги познае да сподели вътрешна информация за тях:

1. http://www.cars.bg/offer/c2315358 - само отвън е сниман, но е готино червено :)

2. http://www.cars.bg/offer/c2332286 - на теория ми изглежда добре, не е внос, поддържана в един от рекламираните във форума сервизи... Одрасканото отзад е поправимо...

П.С. Не намерих тема във форума (още го разучавам), и затова да попитам http://subarucenterbg.com/bg/index.html. Тази страница легитимна ли е, т.е. може ли да се вярва една идея повече в качеството на предлаганите на нея автомобили и най-вече на вносът по поръчка?

Приятна вечер!

Вто Окт 24, 2017 10:11 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 03, 2016 10:16 am
Мнения: 10
Местоположение: Варна
Автомобил: Subaru Forester 2.0x AT '05 lsd PoD
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
myshy написа:
Привет от известно време ме влече мисълта, че имам известна сума пари и едно свободно закрито паркомясто и се чудя дали да не паркирам едно Субару на по-малко от 10 години в него и да го разхождам през уикендите. Процедурата ми е ясна - отивам гледам и ако ми хареса цвета го водя на компетентен майстор (във форума сте дали адреси на сервизите). От лятото, човъркам не особено редовно през родните продавалници и като, че ли най-лесно се намира запазен дизелов Forester. В момента има два интересни и се чудя, дали някой ще си ги познае да сподели вътрешна информация за тях:

1. http://www.cars.bg/offer/c2315358 - само отвън е сниман, но е готино червено :)

2. http://www.cars.bg/offer/c2332286 - на теория ми изглежда добре, не е внос, поддържана в един от рекламираните във форума сервизи... Одрасканото отзад е поправимо...

П.С. Не намерих тема във форума (още го разучавам), и затова да попитам http://subarucenterbg.com/bg/index.html. Тази страница легитимна ли е, т.е. може ли да се вярва една идея повече в качеството на предлаганите на нея автомобили и най-вече на вносът по поръчка?

Приятна вечер!


Един съвет: попрочети из форума за дизелите на Субару. Направи си собствена преценка на риска (годината на производство). При първата обява имаш година на първа регистрация, по VIN провери кога е произведена. И отново хубаво си помисли и прецени. Ще ти помогна с търсенето "скъсан колянов вал"

Сря Окт 25, 2017 12:16 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 26, 2017 12:30 pm
Мнения: 28
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Forester SH/MT 2008
Телефон: 0889918044
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, ще помоля за информация за тази обява: https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?t ... ink=51jxbe
Никога не съм карал Субару, но пък винаги има първи път. Ще се ползва, като втори автомобил, и най вече за риболов.
Бих се радвал, ако ме насочите към местен колега или сервиз, който може да прегледа колата.

_________________
Поздрав!

Чет Окт 26, 2017 1:11 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Нед Май 22, 2016 5:47 am
Мнения: 398
Местоположение: Троян
Автомобил: subaru forester s-turbo
Телефон: 0888959253
Рейтинг: 220
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Йордан Лачев написа:
Здравейте, ще помоля за информация за тази обява: https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?t ... ink=51jxbe
Никога не съм карал Субару, но пък винаги има първи път. Ще се ползва, като втори автомобил, и най вече за риболов.
Бих се радвал, ако ме насочите към местен колега или сервиз, който може да прегледа колата.


Ха така , нов фен - заклет шаранджия . Данчо , много бързо от втори ще стане първи автомобил . Хубаво е да се прегледа колата , още повече че е с " фабрична " газова . Търси колегата Kulzari - той е твоя човек . :good:

Чет Окт 26, 2017 5:40 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Май 09, 2014 8:57 pm
Мнения: 59
Местоположение: София
Автомобил: японски
Телефон: 089808188
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте,
и аз да попитам за тези две коли дали някой има впечатление или информация някаква?
Благодаря предварително!

Дизелова от БГ
https://www.mobile.bg/11491237212627191

и бензинова Американка - https://www.mobile.bg/11508016206289779

И една с ангренажна верига и автоматик - не знам това дали е верно за този модел и година ?
https://www.mobile.bg/11507924893541440 - но ми се вижда доста евтина за тази година на произовдство.
Ама някъде четох че този двигател е по икономичен отколкото стария с ангренажния ремък и 4АТ?

Нед Окт 29, 2017 4:22 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 2056 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 103  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 34 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор