Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 1:53 pm



Отговори на тема  [ 2056 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 103  Следваща
 Някой има ли информация за този Форестър-обяви и коментари? 
Автор Съобщение

Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 6:57 pm
Мнения: 253
Местоположение: Пловдив
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Привет, колеги. Един приятел си е харесъл това Фори в Хасково http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11236971581737026&f1=details и въпросът ми е дали някой от вас го е гледал случайно, ако може да сподели дали е читаво или не си струва и също така кой са слабите места(ако има такива) на Форестъра, за да знаем какво да гледаме преди покупка.

_________________
Legacy 2.5 AT Sedan Limited - 2000

Пет Фев 12, 2010 8:04 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Ное 27, 2008 11:51 am
Мнения: 108
Местоположение: София
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
На пръв поглед изглежда добре. Това, което ми направи впечатление е малко клекналата задница. Според мен задните пружини са за смяна. Долу горе стандартен проблем за Forester. Другото е като при стандартен автомобил. Каране, слушане, оглеждане и най-вече майстор да я погледне.

Късмет.

_________________
Смачкан Forester 2.0 2006 (:
Subaru Outback 3.0 H6 2000
Subaru Forester 2.5 XT 2007
http://www.xcosports.com

Пет Фев 12, 2010 9:13 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Вто Фев 19, 2008 9:38 pm
Мнения: 331
Местоположение: София
Skype: valentinu7
Автомобил: Outback'08 2.5 AT
Рейтинг: 105
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Като видя подобни километри първо ми е малко смешно, после съм нащрек и оглеждам много по-внимателно. Може и да има изключения, ама те си личат отдалеч. Гледаш и внимаваш
Успех!

_________________
Forester'99 2.0 4EAT
Outback'08 2.5 4AT

Съб Фев 13, 2010 2:26 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Мар 11, 2008 2:00 pm
Мнения: 76
Местоположение: гр.Мизия
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
vale написа:
Като видя подобни километри първо ми е малко смешно, после съм нащрек и оглеждам много по-внимателно. Може и да има изключения, ама те си личат отдалеч. Гледаш и внимаваш
Успех!


Абе хората съм забелязал, че обичат да ги лъжат. Как ще се почувстваш като видиш 315000км (примерно) :D А така знаеш, че не са толко, ама вътрешно нещо в теб нашепва и ти се ще да са толко или не много над тия. :D

Съб Фев 13, 2010 3:57 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 21, 2008 7:45 am
Мнения: 2211
Местоположение: Варна
Автомобил: Outback '00 AT
Рейтинг: 161
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Имаше една автокъща дето и се носеше славата, всички коли в нея бяха на 140 000 км :lol: :lol: :lol:

Нед Фев 14, 2010 2:21 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 01, 2009 9:41 am
Мнения: 341
Местоположение: Стаpа Загоpа
Автомобил: Subaru Forester MY 99, LIFT 5 cm.
Рейтинг: 23
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Това Фори е от много отдавна в мобиле.бг,но това мисля,че не е от значение.Ако питаш мен този твой приятел да отива и да го взима,защото Форито е прекрасно ;) Апак и ако е любител на автоматичните скорости не е за изпускане :)

_________________
Случайността е среща на две необходимости !

Нед Фев 14, 2010 3:34 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 01, 2009 9:41 am
Мнения: 341
Местоположение: Стаpа Загоpа
Автомобил: Subaru Forester MY 99, LIFT 5 cm.
Рейтинг: 23
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Няма да го купувам,но изках да споделя с някой какъв красавец намерих в mobile.de.Напишете вашите мнения за това фори какви плюсове или минуси има ще очаквам с нетърпение вашите отговори :)http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=2

_________________
Случайността е среща на две необходимости !

Чет Мар 18, 2010 12:47 pm
Върнете се в началото
Профил
Online
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 10, 2007 9:54 pm
Мнения: 5776
Местоположение: София
Skype: bojo-123
Автомобил: Outlander 2 '11, 2.4 LPG
Рейтинг: 828
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Какво му хареса? Доста спартански и за тези пари?

Чет Мар 18, 2010 2:58 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 2:46 pm
Мнения: 183
Местоположение: Бургас
Автомобил: Legacy 2.2 95 г.
Телефон: 0899344144
Рейтинг: 14
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
изглежда съвсем прилична колица, гледана добре. Ма то от снимки само предположения. Едни 1500 евра са и в повече май :smt023

Чет Мар 18, 2010 5:51 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 01, 2009 9:41 am
Мнения: 341
Местоположение: Стаpа Загоpа
Автомобил: Subaru Forester MY 99, LIFT 5 cm.
Рейтинг: 23
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Незнам дали 1500 евро са и в повече,но имаше едно 12 000 евро пак 2001 година тея хора са луди толкова пари за 12 000 евро тук ще си купиш форестер 2003-2006 http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1

_________________
Случайността е среща на две необходимости !

Чет Мар 18, 2010 7:56 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 15, 2008 6:40 pm
Мнения: 45
Местоположение: Sofia
Автомобил: SUBARU FORESTER 2.5L
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
SuBaRu_FoReSteR написа:
Незнам дали 1500 евро са и в повече,но имаше едно 12 000 евро пак 2001 година тея хора са луди толкова пари за 12 000 евро тук ще си купиш форестер 2003-2006 http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1

Именно :!: Представи си колко е объркан пазара в момента...Ама не в немско...тук е объркан или по скоро такъв в момента няма. Автомобил и то Субару, което ново струва 22000 EUR и то "база", няма как след 7-8 години да струва 3-4000 EUR тук [-X
Българина си обича "евтините" коли, след покупката с "усмивка" дава още толкова да я "постегне" :D Манталитет :-D

Пет Мар 19, 2010 12:56 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Апр 14, 2009 7:19 pm
Мнения: 18
Местоположение: Пловдив
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
като гледам е от търговец/авто къща, ако се вземе от човека, който го кара, цената ще е поне с 1000 еуро по ниска, :)

Вто Мар 30, 2010 10:56 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 01, 2009 9:41 am
Мнения: 341
Местоположение: Стаpа Загоpа
Автомобил: Subaru Forester MY 99, LIFT 5 cm.
Рейтинг: 23
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Един въпрос!Субаруто на баща ми преди да дойде в нашите ръце е имало пръскалки за фаровете (Субару Форко 1999),но сигорно е било удряно леко отпред и са му сменили бронята с нова или са стегнали старата,но не са и сложили пръскалките и сега уш кадето трябва да е дясната праскалка на това място е започнало да се напуква на квадратче кадето трябва да стой пръскалото.Вътре в колата си има копче за пръскалките и работи,но тях ги няма.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
Случайността е среща на две необходимости !

Сря Мар 31, 2010 8:24 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 01, 2008 9:59 am
Мнения: 1325
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Forester 2.0 MT
Рейтинг: 50
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
SuBaRu_FoReSteR написа:
Един въпрос!Субаруто на баща ми преди да дойде в нашите ръце е имало пръскалки за фаровете (Субару Форко 1999),но сигорно е било удряно леко отпред и са му сменили бронята с нова или са стегнали старата,но не са и сложили пръскалките и сега уш кадето трябва да е дясната праскалка на това място е започнало да се напуква на квадратче кадето трябва да стой пръскалото.Вътре в колата си има копче за пръскалките и работи,но тях ги няма.

А какъв е въпроса ?

Сря Мар 31, 2010 9:05 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 01, 2009 9:41 am
Мнения: 341
Местоположение: Стаpа Загоpа
Автомобил: Subaru Forester MY 99, LIFT 5 cm.
Рейтинг: 23
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Ами дали напуканото е от това,че липсват пръскалките ? И дали да ги сложа ?

_________________
Случайността е среща на две необходимости !

Сря Мар 31, 2010 10:04 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Апр 17, 2010 2:26 pm
Мнения: 2
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Привет колеги,

Някой гледал ли е тази кола:
http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11272706803408244&f1=details
Изглежда добре на обявата, но тъй като в допълнителната информация са написани "налични 6 броя" се чудя дали снимките отговарят конкретно на описанието.
Тъй като за първи път ще купувам от автокъща (евентуално) искам да попитам може ли колата да се закара с някакви временни номера до сервиз? Не разбирам много и не бих рискувал само с оглед на място.
Предварително благодаря!

Нед Май 02, 2010 1:56 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 26, 2008 12:02 pm
Мнения: 570
Местоположение: София
Автомобил: ПIV'14; ТЛК200'14
Рейтинг: 64
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Дали може или не - зависи от търговеца, но кола без да е проверена в сервиз и то от разбирач не бих рискувал да купя! А иначе с транзитките няма проблем да се отиде до сервиз. А колкото до снимките - ясно е, че от 6-те автомобила е сниман най-читавия! :smt023

Нед Май 02, 2010 3:10 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Фев 28, 2009 11:59 pm
Мнения: 23
Местоположение: София
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здрасти! Гледах колите на този човек, в Нови Хан са. Иво се казва доколкото помня. Внася ги от Франция. За жалост не останах с добри впечатления от неговите субари. Има няколко парчета. Един Аутбек и 3-4 Форестър. Всички са гнили, нямат сервизни книжки както е описано. При поискване на книжката човека почва да овърта и напрво си лъже. Има един сив Фори турбо с черен надпис субару изписан с тиксо. Стои над 2 години, а като го питах кога е внесен каза, че бил от края на миналата година. Всички коли са очукани и изгнили на места (това е най-слабото място на субарите, а и на повечето японски колици). Нещо овърташе и за каране за оглед при Митко Субарото. Каза Митко да дойдел и можел да я закара в близък сервиз в Нови Хан, но не и в сервиза на Митака. А конкретно за колата, която питаш, доколкото помня вътре ръчната и скоростния лост бяха ръфани от куче имаше доста белези. Задните две врати и двете бяха ожулени и ръждясали, не много но...Предната броня също беше пострадала не малко. Въобще човекът залага на доста изстрадали коли, сигурно му излизат доста евтино. А цената на сивия 2003 с газ, дето му се точиш, варира всяка седмица беше 12900 сега гледам 13490, хахаха! Аз от този човек кола трудно бих взел, щом лъже за едно-две-три неща, в които го уличих на първо четене, какво ли ще следва после. Успех!

Нед Май 02, 2010 11:40 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Апр 06, 2010 12:54 pm
Мнения: 14
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Колега , аз също ги гледах тези коли и неостанах с добро впечатлени. Въпросното кола за която питаш е пълна с косми в багажника от куче и доста захабен салон. На всичкото отгоре ми се потвърждава инфото с поста на колегата KIVTI , че колата може да се прегледа само в сервиза в Нови хан. И понеже на огледа бях с братовчеда се оказа, че братовчед ми има познат във въпросният сервиз и разбира се се обадих ме там веднага. Отговора беше кратък и ясен - неви трябва тази кола !!! Обобщавам сега всичко - колите идват постоянно от Франция и минават през този сервиз за замаскиране на големи дефекти и неизправности. Казвам големи, защото малките или леките удари са оставени нарочно според мене, за да ти кажат че нищо не е пипано по колата и е в супер техническо състояние. Радвам се ако съм помогнал.

Сря Май 05, 2010 10:47 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Юни 11, 2008 8:30 pm
Мнения: 418
Рейтинг: 26
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
имам хубав форестер за продажба с газова и сменено всичко подържан само от хора кадето разбират перфектно техническо състояние

Сря Май 05, 2010 3:34 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 2056 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 103  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор