Отговори на тема  [ 2056 мнения ]  стр 1, 2, 3, 4, 5 ... 103  Следваща
 Някой има ли информация за този Форестър-обяви и коментари? 
Автор Съобщение

Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 6:57 pm
Мнения: 253
Местоположение: Пловдив
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Привет, колеги. Един приятел си е харесъл това Фори в Хасково http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11236971581737026&f1=details и въпросът ми е дали някой от вас го е гледал случайно, ако може да сподели дали е читаво или не си струва и също така кой са слабите места(ако има такива) на Форестъра, за да знаем какво да гледаме преди покупка.

_________________
Legacy 2.5 AT Sedan Limited - 2000

Пет Фев 12, 2010 8:04 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Ное 27, 2008 11:51 am
Мнения: 108
Местоположение: София
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
На пръв поглед изглежда добре. Това, което ми направи впечатление е малко клекналата задница. Според мен задните пружини са за смяна. Долу горе стандартен проблем за Forester. Другото е като при стандартен автомобил. Каране, слушане, оглеждане и най-вече майстор да я погледне.

Късмет.

_________________
Смачкан Forester 2.0 2006 (:
Subaru Outback 3.0 H6 2000
Subaru Forester 2.5 XT 2007
http://www.xcosports.com

Пет Фев 12, 2010 9:13 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Вто Фев 19, 2008 9:38 pm
Мнения: 331
Местоположение: София
Skype: valentinu7
Автомобил: Outback'08 2.5 AT
Рейтинг: 105
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Като видя подобни километри първо ми е малко смешно, после съм нащрек и оглеждам много по-внимателно. Може и да има изключения, ама те си личат отдалеч. Гледаш и внимаваш
Успех!

_________________
Forester'99 2.0 4EAT
Outback'08 2.5 4AT

Съб Фев 13, 2010 2:26 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Мар 11, 2008 2:00 pm
Мнения: 76
Местоположение: гр.Мизия
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
vale написа:
Като видя подобни километри първо ми е малко смешно, после съм нащрек и оглеждам много по-внимателно. Може и да има изключения, ама те си личат отдалеч. Гледаш и внимаваш
Успех!


Абе хората съм забелязал, че обичат да ги лъжат. Как ще се почувстваш като видиш 315000км (примерно) :D А така знаеш, че не са толко, ама вътрешно нещо в теб нашепва и ти се ще да са толко или не много над тия. :D

Съб Фев 13, 2010 3:57 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 21, 2008 7:45 am
Мнения: 2211
Местоположение: Варна
Автомобил: Outback '00 AT
Рейтинг: 161
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Имаше една автокъща дето и се носеше славата, всички коли в нея бяха на 140 000 км :lol: :lol: :lol:

Нед Фев 14, 2010 2:21 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 01, 2009 9:41 am
Мнения: 341
Местоположение: Стаpа Загоpа
Автомобил: Subaru Forester MY 99, LIFT 5 cm.
Рейтинг: 23
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Това Фори е от много отдавна в мобиле.бг,но това мисля,че не е от значение.Ако питаш мен този твой приятел да отива и да го взима,защото Форито е прекрасно ;) Апак и ако е любител на автоматичните скорости не е за изпускане :)

_________________
Случайността е среща на две необходимости !

Нед Фев 14, 2010 3:34 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 01, 2009 9:41 am
Мнения: 341
Местоположение: Стаpа Загоpа
Автомобил: Subaru Forester MY 99, LIFT 5 cm.
Рейтинг: 23
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Няма да го купувам,но изках да споделя с някой какъв красавец намерих в mobile.de.Напишете вашите мнения за това фори какви плюсове или минуси има ще очаквам с нетърпение вашите отговори :)http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=2

_________________
Случайността е среща на две необходимости !

Чет Мар 18, 2010 12:47 pm
Върнете се в началото
Профил
Online
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 10, 2007 9:54 pm
Мнения: 5779
Местоположение: София
Skype: bojo-123
Автомобил: Outlander 2 '11, 2.4 LPG
Рейтинг: 828
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Какво му хареса? Доста спартански и за тези пари?

Чет Мар 18, 2010 2:58 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 2:46 pm
Мнения: 183
Местоположение: Бургас
Автомобил: Legacy 2.2 95 г.
Телефон: 0899344144
Рейтинг: 14
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
изглежда съвсем прилична колица, гледана добре. Ма то от снимки само предположения. Едни 1500 евра са и в повече май :smt023

Чет Мар 18, 2010 5:51 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 01, 2009 9:41 am
Мнения: 341
Местоположение: Стаpа Загоpа
Автомобил: Subaru Forester MY 99, LIFT 5 cm.
Рейтинг: 23
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Незнам дали 1500 евро са и в повече,но имаше едно 12 000 евро пак 2001 година тея хора са луди толкова пари за 12 000 евро тук ще си купиш форестер 2003-2006 http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1

_________________
Случайността е среща на две необходимости !

Чет Мар 18, 2010 7:56 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 15, 2008 6:40 pm
Мнения: 45
Местоположение: Sofia
Автомобил: SUBARU FORESTER 2.5L
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
SuBaRu_FoReSteR написа:
Незнам дали 1500 евро са и в повече,но имаше едно 12 000 евро пак 2001 година тея хора са луди толкова пари за 12 000 евро тук ще си купиш форестер 2003-2006 http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1

Именно :!: Представи си колко е объркан пазара в момента...Ама не в немско...тук е объркан или по скоро такъв в момента няма. Автомобил и то Субару, което ново струва 22000 EUR и то "база", няма как след 7-8 години да струва 3-4000 EUR тук [-X
Българина си обича "евтините" коли, след покупката с "усмивка" дава още толкова да я "постегне" :D Манталитет :-D

Пет Мар 19, 2010 12:56 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Апр 14, 2009 7:19 pm
Мнения: 18
Местоположение: Пловдив
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
като гледам е от търговец/авто къща, ако се вземе от човека, който го кара, цената ще е поне с 1000 еуро по ниска, :)

Вто Мар 30, 2010 10:56 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 01, 2009 9:41 am
Мнения: 341
Местоположение: Стаpа Загоpа
Автомобил: Subaru Forester MY 99, LIFT 5 cm.
Рейтинг: 23
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Един въпрос!Субаруто на баща ми преди да дойде в нашите ръце е имало пръскалки за фаровете (Субару Форко 1999),но сигорно е било удряно леко отпред и са му сменили бронята с нова или са стегнали старата,но не са и сложили пръскалките и сега уш кадето трябва да е дясната праскалка на това място е започнало да се напуква на квадратче кадето трябва да стой пръскалото.Вътре в колата си има копче за пръскалките и работи,но тях ги няма.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
Случайността е среща на две необходимости !

Сря Мар 31, 2010 8:24 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 01, 2008 9:59 am
Мнения: 1325
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Forester 2.0 MT
Рейтинг: 50
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
SuBaRu_FoReSteR написа:
Един въпрос!Субаруто на баща ми преди да дойде в нашите ръце е имало пръскалки за фаровете (Субару Форко 1999),но сигорно е било удряно леко отпред и са му сменили бронята с нова или са стегнали старата,но не са и сложили пръскалките и сега уш кадето трябва да е дясната праскалка на това място е започнало да се напуква на квадратче кадето трябва да стой пръскалото.Вътре в колата си има копче за пръскалките и работи,но тях ги няма.

А какъв е въпроса ?

Сря Мар 31, 2010 9:05 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 01, 2009 9:41 am
Мнения: 341
Местоположение: Стаpа Загоpа
Автомобил: Subaru Forester MY 99, LIFT 5 cm.
Рейтинг: 23
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Ами дали напуканото е от това,че липсват пръскалките ? И дали да ги сложа ?

_________________
Случайността е среща на две необходимости !

Сря Мар 31, 2010 10:04 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Апр 17, 2010 2:26 pm
Мнения: 2
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Привет колеги,

Някой гледал ли е тази кола:
http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11272706803408244&f1=details
Изглежда добре на обявата, но тъй като в допълнителната информация са написани "налични 6 броя" се чудя дали снимките отговарят конкретно на описанието.
Тъй като за първи път ще купувам от автокъща (евентуално) искам да попитам може ли колата да се закара с някакви временни номера до сервиз? Не разбирам много и не бих рискувал само с оглед на място.
Предварително благодаря!

Нед Май 02, 2010 1:56 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 26, 2008 12:02 pm
Мнения: 570
Местоположение: София
Автомобил: ПIV'14; ТЛК200'14
Рейтинг: 64
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Дали може или не - зависи от търговеца, но кола без да е проверена в сервиз и то от разбирач не бих рискувал да купя! А иначе с транзитките няма проблем да се отиде до сервиз. А колкото до снимките - ясно е, че от 6-те автомобила е сниман най-читавия! :smt023

Нед Май 02, 2010 3:10 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Фев 28, 2009 11:59 pm
Мнения: 23
Местоположение: София
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здрасти! Гледах колите на този човек, в Нови Хан са. Иво се казва доколкото помня. Внася ги от Франция. За жалост не останах с добри впечатления от неговите субари. Има няколко парчета. Един Аутбек и 3-4 Форестър. Всички са гнили, нямат сервизни книжки както е описано. При поискване на книжката човека почва да овърта и напрво си лъже. Има един сив Фори турбо с черен надпис субару изписан с тиксо. Стои над 2 години, а като го питах кога е внесен каза, че бил от края на миналата година. Всички коли са очукани и изгнили на места (това е най-слабото място на субарите, а и на повечето японски колици). Нещо овърташе и за каране за оглед при Митко Субарото. Каза Митко да дойдел и можел да я закара в близък сервиз в Нови Хан, но не и в сервиза на Митака. А конкретно за колата, която питаш, доколкото помня вътре ръчната и скоростния лост бяха ръфани от куче имаше доста белези. Задните две врати и двете бяха ожулени и ръждясали, не много но...Предната броня също беше пострадала не малко. Въобще човекът залага на доста изстрадали коли, сигурно му излизат доста евтино. А цената на сивия 2003 с газ, дето му се точиш, варира всяка седмица беше 12900 сега гледам 13490, хахаха! Аз от този човек кола трудно бих взел, щом лъже за едно-две-три неща, в които го уличих на първо четене, какво ли ще следва после. Успех!

Нед Май 02, 2010 11:40 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Апр 06, 2010 12:54 pm
Мнения: 14
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Колега , аз също ги гледах тези коли и неостанах с добро впечатлени. Въпросното кола за която питаш е пълна с косми в багажника от куче и доста захабен салон. На всичкото отгоре ми се потвърждава инфото с поста на колегата KIVTI , че колата може да се прегледа само в сервиза в Нови хан. И понеже на огледа бях с братовчеда се оказа, че братовчед ми има познат във въпросният сервиз и разбира се се обадих ме там веднага. Отговора беше кратък и ясен - неви трябва тази кола !!! Обобщавам сега всичко - колите идват постоянно от Франция и минават през този сервиз за замаскиране на големи дефекти и неизправности. Казвам големи, защото малките или леките удари са оставени нарочно според мене, за да ти кажат че нищо не е пипано по колата и е в супер техническо състояние. Радвам се ако съм помогнал.

Сря Май 05, 2010 10:47 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Юни 11, 2008 8:30 pm
Мнения: 418
Рейтинг: 26
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
имам хубав форестер за продажба с газова и сменено всичко подържан само от хора кадето разбират перфектно техническо състояние

Сря Май 05, 2010 3:34 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 2056 мнения ]  стр 1, 2, 3, 4, 5 ... 103  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор