Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:39 pm



Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
 някой гледал ли е това libero? 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пет Мар 23, 2012 12:40 pm
Мнения: 24
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, тъй като ми трябва автомобил за риболов /лов и не ми се ще да съсипвам някой нов и съответно скъп, се насочих към тази животинка: http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=6rsehs

Някой ако случайно има информация за нея нека я сподели :-) също и разхода на гориво ми е неясен-уж 6/100 бензин извънградски, а някой казват едни цифри като на H6 (вече имаме един такъв гладник, втори не щем :-D)

Сря Юни 18, 2014 8:37 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Апр 05, 2010 8:58 pm
Мнения: 3405
Местоположение: Варна
Skype: steling.
Автомобил: без субару
Телефон: 0877 40 43 30
Рейтинг: 583
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колега имах две Джъстита едното 1.2 GLI демек инжекцион с Агу разходапод 9/100 не съм успявал да сваля. В града 10 твърдо, без значение бензин или газ. Другото беше 1.2 карбуратор автомат пак с газ. Същата работа 9-10 /100. Мотора е малък, купето леко, но бусчето има аеродинамика на автобус или хладилник. Мисля че за старите мотори е нереалистичен този разход на гориво. 1.0 мотора и 54кс. е слад, особено на 4x4 По скоро да е 7-8/100 минимум. Според мен съвет за тия пари си намери една импреза 1.6 99-2000г. и се радвай на кола поне. Даже ако искаш да ти продам една :)

_________________
www.karcher-cleanteh.com

Автомобилът е толкова проходим...."колкото го прежалиш!!"

Сря Юни 18, 2014 8:45 am
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Пет Мар 23, 2012 12:40 pm
Мнения: 24
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Проблем е единствено,че минавам през много изорани и надупчени "пътища" докато се добера до рибите :-S. Не съм сигурен, че импрезата ще е достатъчно проходима...Също и многото багаж си е фактор - влизаме със 7метрова дървена лодка, за която носим 1000 джаджи като акумулатори хладилник и ако си оправим стопанския риболов ще стане една....

Сря Юни 18, 2014 9:01 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Авг 12, 2013 10:36 am
Мнения: 26
Местоположение: Бургас
Автомобил: Lancia Kappa
Рейтинг: 32
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Преди да ми оакат центровката на дълго 8 газ с обикновенна газова. По разбити и черни пътища разходът е колкото градското, ако не и по-малко. Изглежда малкия двигател и лекото купе са + като менкаш постоянно 1-ва 2-ра. Каквото и да говорят за центъра на тежестта.... страничните наклони са доста притеснителни. Джип или кола с по-нисък разход на черно няма да намериш. Ако пътят е черен с големи странични наклони-забравяш. Ако коловозите са от камиони и са пълни с вода - забравяш. Както и да се мъчиш да ги надкрачиш - ще се хлъзнеш в тях. При всички други случаи се радваш на кола, която с "мамата мамата" ще те изкара от всяка ситуация с перфектен разход на гориво. Вчера щъках из Странджа из поляни и черно и единствените ми щети са стойката на резервната гума(ако на някой бургазлия му се намира да свирка). Ако багажът е тежък не вярвам, че ще има вътък да го изкара по черни пътища. Върти ми се нещо из главата товаронодимост 600 кг.Както разбирам, ще е втора кола. Аз я взех за втора, но май я карам постоянно. За града винаги намираш място за паркиране. За второкласни пътища перфектна. Ако преглътнеш калпавата возия с тия малки гуми -става, но не и за големи разстояния. Ако гледаш фаца -бягай далеч.Тия от субару ще да са взели някой пиян руснак за дизайнер. Всеки се обръща след теб и се чуди как се сбираш в това малкото сяканото с теслата. Кой да знае, че вътре е гарсониера. Ако си над 120 кг. се замисли за дуго. Аз се събирам, ама си е неудобна работа. И последно, че съм през телефона.... Абре не може това нещо да струва толкова много пара.... Нит кола, нит джип, нит бус :)

Сря Юни 25, 2014 7:39 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор