Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
 някой гледал ли е това libero? 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пет Мар 23, 2012 12:40 pm
Мнения: 24
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, тъй като ми трябва автомобил за риболов /лов и не ми се ще да съсипвам някой нов и съответно скъп, се насочих към тази животинка: http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=6rsehs

Някой ако случайно има информация за нея нека я сподели :-) също и разхода на гориво ми е неясен-уж 6/100 бензин извънградски, а някой казват едни цифри като на H6 (вече имаме един такъв гладник, втори не щем :-D)

Сря Юни 18, 2014 8:37 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Апр 05, 2010 8:58 pm
Мнения: 3405
Местоположение: Варна
Skype: steling.
Автомобил: без субару
Телефон: 0877 40 43 30
Рейтинг: 583
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колега имах две Джъстита едното 1.2 GLI демек инжекцион с Агу разходапод 9/100 не съм успявал да сваля. В града 10 твърдо, без значение бензин или газ. Другото беше 1.2 карбуратор автомат пак с газ. Същата работа 9-10 /100. Мотора е малък, купето леко, но бусчето има аеродинамика на автобус или хладилник. Мисля че за старите мотори е нереалистичен този разход на гориво. 1.0 мотора и 54кс. е слад, особено на 4x4 По скоро да е 7-8/100 минимум. Според мен съвет за тия пари си намери една импреза 1.6 99-2000г. и се радвай на кола поне. Даже ако искаш да ти продам една :)

_________________
www.karcher-cleanteh.com

Автомобилът е толкова проходим...."колкото го прежалиш!!"

Сря Юни 18, 2014 8:45 am
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Пет Мар 23, 2012 12:40 pm
Мнения: 24
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Проблем е единствено,че минавам през много изорани и надупчени "пътища" докато се добера до рибите :-S. Не съм сигурен, че импрезата ще е достатъчно проходима...Също и многото багаж си е фактор - влизаме със 7метрова дървена лодка, за която носим 1000 джаджи като акумулатори хладилник и ако си оправим стопанския риболов ще стане една....

Сря Юни 18, 2014 9:01 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Авг 12, 2013 10:36 am
Мнения: 26
Местоположение: Бургас
Автомобил: Lancia Kappa
Рейтинг: 32
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Преди да ми оакат центровката на дълго 8 газ с обикновенна газова. По разбити и черни пътища разходът е колкото градското, ако не и по-малко. Изглежда малкия двигател и лекото купе са + като менкаш постоянно 1-ва 2-ра. Каквото и да говорят за центъра на тежестта.... страничните наклони са доста притеснителни. Джип или кола с по-нисък разход на черно няма да намериш. Ако пътят е черен с големи странични наклони-забравяш. Ако коловозите са от камиони и са пълни с вода - забравяш. Както и да се мъчиш да ги надкрачиш - ще се хлъзнеш в тях. При всички други случаи се радваш на кола, която с "мамата мамата" ще те изкара от всяка ситуация с перфектен разход на гориво. Вчера щъках из Странджа из поляни и черно и единствените ми щети са стойката на резервната гума(ако на някой бургазлия му се намира да свирка). Ако багажът е тежък не вярвам, че ще има вътък да го изкара по черни пътища. Върти ми се нещо из главата товаронодимост 600 кг.Както разбирам, ще е втора кола. Аз я взех за втора, но май я карам постоянно. За града винаги намираш място за паркиране. За второкласни пътища перфектна. Ако преглътнеш калпавата возия с тия малки гуми -става, но не и за големи разстояния. Ако гледаш фаца -бягай далеч.Тия от субару ще да са взели някой пиян руснак за дизайнер. Всеки се обръща след теб и се чуди как се сбираш в това малкото сяканото с теслата. Кой да знае, че вътре е гарсониера. Ако си над 120 кг. се замисли за дуго. Аз се събирам, ама си е неудобна работа. И последно, че съм през телефона.... Абре не може това нещо да струва толкова много пара.... Нит кола, нит джип, нит бус :)

Сря Юни 25, 2014 7:39 am
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор