Отговори на тема  [ 9 мнения ] 
 Justy 1.2 от обява - струва ли си? 
Автор Съобщение

Регистриран на: Сря Ное 04, 2009 8:55 am
Мнения: 11
Автомобил: Mitsubishi Space Wagon
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Търся си от доста време Justy но все не попадам - или автоматик, ако пък е ръчка е 1.0, ако пък е 1.2 и ръчна е тотално изгнило. Ясно че за 20+ годишни автомобили намирането на читав екземпляр ще е трудно.
Утре живот и здраве ще отида да гледам и взема евенуално това - http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=8tvx73
Някой ако може да каже има струва ли си по снимките и за какво да гледам по внимателно на място ...

Чет Фев 12, 2015 11:13 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Апр 05, 2010 8:58 pm
Мнения: 3405
Местоположение: Варна
Skype: steling.
Автомобил: без субару
Телефон: 0877 40 43 30
Рейтинг: 583
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колега, да те питам, ти сериозно ли питаш това?
Тоя звяр е нов внос, без регистрация и газ. За тези пари ще си намериш прилично изгнило с газ и номера.
1/ Регистрация - 400лв.
2/ Газ (защото гори 9/100) 500лв. обикновена не е проблем
3/ Масла филтри и ангренаж - 150лв.

До тук стана 2500 -за тези пари си купи легаси или импреза, дори и фори без клима.

4/ Километрите са 800% процента нереални защото километража е в десетохилядни, демек няма как да показва 100 000, а то е поне на 200 000
5/ блокаж на дифа няма!!!
6/ Хидравлика абсурд 100% - няма
7/ Броните са сменяни, на тези джъстита са черни, тази изглежда на грунд или афтърмаркет пласмаса сива
8/ Заден десен стоп ще ти продам за 20лв. :)
9/ Тая бълха с теглич, е теглила иначе няма причина да го има. Едва ли е сложен за раскош
10/ по всички болтове и скоби + бравата на предния капак се вижда ръжда, значи има ръжда - тези коли за съжаление ръждясват навсякъде и по много. Прагове, вежди, калници, купе. На снимката с гумата отблизо, отзад се вижда изгнилото в метала.
11/ Ако е от Австрия или Германия е дроб. Няма да има здраво по него гарантирам ти. Ръждата ги яде.
12/ части вече трудно за тази кола, втора употреба, иначе нови има. Задните амове последно бяха по 180лв. на парче и няма неоригинални. Другото е евтино.
Като бивш собственик на 2 такива коли ти казвам - тази кола която показваш трябва да струва макс. 800лв. за да си струва да отидеш да я гледаш. Другото си е чисто безумие.

_________________
www.karcher-cleanteh.com

Автомобилът е толкова проходим...."колкото го прежалиш!!"

Чет Фев 12, 2015 11:48 am
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Сря Ное 04, 2009 8:55 am
Мнения: 11
Автомобил: Mitsubishi Space Wagon
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Ааа съвсем сериозно питам. Идеята е за малка кола за жената и аз да я ползвам чат-пат за риболов и за зимата. Големи не ми трябват, имам си, затова гледам за нещо дребно 4х4.
Говорих вчера с продавача. Внос от Австрия е. Питах го за изгнило защото ме притеснява най-вече. Каза че няма въобще никъде ръжда, като нова ;)
Броните и аз забелязах че нещо не е наред с тях но външния вид не ми е приоритет, важното е да е здрава. По скоро ми изглежда притеснително добре. Притеснява ме и счупения стоп, преди месец-два имаше във същия район Justy за продаване, пак нов внос, пак със счупен стоп, същия цвят но със изгнило по вратите и калници.
Приемам и други мнения за малко 4х4. Vivio е съвсем малко. Изисквания - хидравлика, airbag...

Чет Фев 12, 2015 12:44 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Апр 05, 2010 8:58 pm
Мнения: 3405
Местоположение: Варна
Skype: steling.
Автомобил: без субару
Телефон: 0877 40 43 30
Рейтинг: 583
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колега почти 3 години карах Джъстита. Мнението ми е много точно повярвай :)
Ако не искаш недей де, то не е насила.
Airbag i худравлика нямат!!!! и никога не са имали.
Ако е от Австрия е тотална щета от към ръжда. Най вероятно е изкърпено и замаскирано. Няма начин Джъсти на 25г. да дойде от Австрия и да няма ръжда. Особено старо джъсти. те си имат склонност към гниене.
Гледай за Джъсти след 95г. демек сузуки, там има с хидравлика и възглавници, даже и с климатик.
Успех с покупката и гледай да не си купиш някой кошник, защото това е точно такова :)
Но като го вземеш ще кажеш.

_________________
www.karcher-cleanteh.com

Автомобилът е толкова проходим...."колкото го прежалиш!!"

Чет Фев 12, 2015 1:18 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Сря Ное 04, 2009 8:55 am
Мнения: 11
Автомобил: Mitsubishi Space Wagon
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Еми разубедих се е в частност и от думите ти ;) Гледам обявата за същия автомобил - изчезна за няколко дена, викам си - лапнаха хубавото автомобилче но не - излезе вече в автокъща че и с по висока цена. Не ми се губи време да въртя 700км. в двете посоки за да го огледам - http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=8w9b07
За Daihatsu Sirion 1.3 4х4 има ли някой впечатления. Там вече има и клима и хидравлика, но дали е проходимо като джъстито в кал и сняг?

Чет Фев 19, 2015 11:31 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 24, 2012 9:47 am
Мнения: 244
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Forester SH
Рейтинг: 53
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Няма причина да не е.
Доколкото знам при автоматика има и някакъв блокаж на задния диф., а двг-то е с верига.
Но удобството за шофьора е колкото в инвалидна количка.
Преди време го оглеждах за малка кола за жена ми, но тя отказа. Аз не настоявах. :pardon:

_________________
Subaru Forester SF first love
Subaru Forester SH

Чет Фев 19, 2015 12:50 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Май 06, 2008 6:58 pm
Мнения: 1021
Местоположение: Варна
Автомобил: Legacy 2.5 MT, 03
Рейтинг: 246
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Виж Daihatsu YRV. Приятна колица, с мотор на Тойота (с верига), 4х4 , ел. пакет и всичко друго. Не е на малко по-висока цена.

_________________
Странно защо на всички новини не пише "платен репортаж".

Чет Фев 19, 2015 2:09 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 13, 2008 9:34 pm
Мнения: 325
Местоположение: Варна
Рейтинг: 8
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Ако ще гледаш дайхатцу,виж и териоса - малък джип,фул тайм с блокаж и лсд отзад.Точно на жена много ще и приляга :)

_________________
Всички пътища водят до Рим,само българските до автосервиза...

Нед Фев 22, 2015 5:52 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 28, 2010 6:15 pm
Мнения: 773
Местоположение: Видин
Skype: momcho2000
Автомобил: Subaru Forester 2.0/125ps
Рейтинг: 84
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
walker написа:
Ако ще гледаш дайхатцу,виж и териоса - малък джип,фул тайм с блокаж и лсд отзад.Точно на жена много ще и приляга :)

Стара темичка ама ще пиша, от Териос по голям мъртвец не съм виждал... 1.3 мотора му е крайно недостатъчен, имал съм Джимни с 1.3 мотор и до 80 км/ч беше стрела и на офф имаше достатъчно сила! Инак Дайхатсу са супер здрави автомобили (с малко странни форми) Абе японеца си е японец! :)

_________________
На колата ти ако не пише Made in Japan, СМЕНИ Я!

Пет Мар 11, 2016 6:26 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 9 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор