Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 1:47 pm



Отговори на тема  [ 9 мнения ] 
 Justy 1.2 от обява - струва ли си? 
Автор Съобщение

Регистриран на: Сря Ное 04, 2009 8:55 am
Мнения: 11
Автомобил: Mitsubishi Space Wagon
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Търся си от доста време Justy но все не попадам - или автоматик, ако пък е ръчка е 1.0, ако пък е 1.2 и ръчна е тотално изгнило. Ясно че за 20+ годишни автомобили намирането на читав екземпляр ще е трудно.
Утре живот и здраве ще отида да гледам и взема евенуално това - http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=8tvx73
Някой ако може да каже има струва ли си по снимките и за какво да гледам по внимателно на място ...

Чет Фев 12, 2015 11:13 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Апр 05, 2010 8:58 pm
Мнения: 3405
Местоположение: Варна
Skype: steling.
Автомобил: без субару
Телефон: 0877 40 43 30
Рейтинг: 583
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колега, да те питам, ти сериозно ли питаш това?
Тоя звяр е нов внос, без регистрация и газ. За тези пари ще си намериш прилично изгнило с газ и номера.
1/ Регистрация - 400лв.
2/ Газ (защото гори 9/100) 500лв. обикновена не е проблем
3/ Масла филтри и ангренаж - 150лв.

До тук стана 2500 -за тези пари си купи легаси или импреза, дори и фори без клима.

4/ Километрите са 800% процента нереални защото километража е в десетохилядни, демек няма как да показва 100 000, а то е поне на 200 000
5/ блокаж на дифа няма!!!
6/ Хидравлика абсурд 100% - няма
7/ Броните са сменяни, на тези джъстита са черни, тази изглежда на грунд или афтърмаркет пласмаса сива
8/ Заден десен стоп ще ти продам за 20лв. :)
9/ Тая бълха с теглич, е теглила иначе няма причина да го има. Едва ли е сложен за раскош
10/ по всички болтове и скоби + бравата на предния капак се вижда ръжда, значи има ръжда - тези коли за съжаление ръждясват навсякъде и по много. Прагове, вежди, калници, купе. На снимката с гумата отблизо, отзад се вижда изгнилото в метала.
11/ Ако е от Австрия или Германия е дроб. Няма да има здраво по него гарантирам ти. Ръждата ги яде.
12/ части вече трудно за тази кола, втора употреба, иначе нови има. Задните амове последно бяха по 180лв. на парче и няма неоригинални. Другото е евтино.
Като бивш собственик на 2 такива коли ти казвам - тази кола която показваш трябва да струва макс. 800лв. за да си струва да отидеш да я гледаш. Другото си е чисто безумие.

_________________
www.karcher-cleanteh.com

Автомобилът е толкова проходим...."колкото го прежалиш!!"

Чет Фев 12, 2015 11:48 am
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Сря Ное 04, 2009 8:55 am
Мнения: 11
Автомобил: Mitsubishi Space Wagon
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Ааа съвсем сериозно питам. Идеята е за малка кола за жената и аз да я ползвам чат-пат за риболов и за зимата. Големи не ми трябват, имам си, затова гледам за нещо дребно 4х4.
Говорих вчера с продавача. Внос от Австрия е. Питах го за изгнило защото ме притеснява най-вече. Каза че няма въобще никъде ръжда, като нова ;)
Броните и аз забелязах че нещо не е наред с тях но външния вид не ми е приоритет, важното е да е здрава. По скоро ми изглежда притеснително добре. Притеснява ме и счупения стоп, преди месец-два имаше във същия район Justy за продаване, пак нов внос, пак със счупен стоп, същия цвят но със изгнило по вратите и калници.
Приемам и други мнения за малко 4х4. Vivio е съвсем малко. Изисквания - хидравлика, airbag...

Чет Фев 12, 2015 12:44 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Апр 05, 2010 8:58 pm
Мнения: 3405
Местоположение: Варна
Skype: steling.
Автомобил: без субару
Телефон: 0877 40 43 30
Рейтинг: 583
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колега почти 3 години карах Джъстита. Мнението ми е много точно повярвай :)
Ако не искаш недей де, то не е насила.
Airbag i худравлика нямат!!!! и никога не са имали.
Ако е от Австрия е тотална щета от към ръжда. Най вероятно е изкърпено и замаскирано. Няма начин Джъсти на 25г. да дойде от Австрия и да няма ръжда. Особено старо джъсти. те си имат склонност към гниене.
Гледай за Джъсти след 95г. демек сузуки, там има с хидравлика и възглавници, даже и с климатик.
Успех с покупката и гледай да не си купиш някой кошник, защото това е точно такова :)
Но като го вземеш ще кажеш.

_________________
www.karcher-cleanteh.com

Автомобилът е толкова проходим...."колкото го прежалиш!!"

Чет Фев 12, 2015 1:18 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Сря Ное 04, 2009 8:55 am
Мнения: 11
Автомобил: Mitsubishi Space Wagon
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Еми разубедих се е в частност и от думите ти ;) Гледам обявата за същия автомобил - изчезна за няколко дена, викам си - лапнаха хубавото автомобилче но не - излезе вече в автокъща че и с по висока цена. Не ми се губи време да въртя 700км. в двете посоки за да го огледам - http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=8w9b07
За Daihatsu Sirion 1.3 4х4 има ли някой впечатления. Там вече има и клима и хидравлика, но дали е проходимо като джъстито в кал и сняг?

Чет Фев 19, 2015 11:31 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 24, 2012 9:47 am
Мнения: 244
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Forester SH
Рейтинг: 53
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Няма причина да не е.
Доколкото знам при автоматика има и някакъв блокаж на задния диф., а двг-то е с верига.
Но удобството за шофьора е колкото в инвалидна количка.
Преди време го оглеждах за малка кола за жена ми, но тя отказа. Аз не настоявах. :pardon:

_________________
Subaru Forester SF first love
Subaru Forester SH

Чет Фев 19, 2015 12:50 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Май 06, 2008 6:58 pm
Мнения: 1021
Местоположение: Варна
Автомобил: Legacy 2.5 MT, 03
Рейтинг: 246
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Виж Daihatsu YRV. Приятна колица, с мотор на Тойота (с верига), 4х4 , ел. пакет и всичко друго. Не е на малко по-висока цена.

_________________
Странно защо на всички новини не пише "платен репортаж".

Чет Фев 19, 2015 2:09 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 13, 2008 9:34 pm
Мнения: 325
Местоположение: Варна
Рейтинг: 8
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Ако ще гледаш дайхатцу,виж и териоса - малък джип,фул тайм с блокаж и лсд отзад.Точно на жена много ще и приляга :)

_________________
Всички пътища водят до Рим,само българските до автосервиза...

Нед Фев 22, 2015 5:52 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 28, 2010 6:15 pm
Мнения: 773
Местоположение: Видин
Skype: momcho2000
Автомобил: Subaru Forester 2.0/125ps
Рейтинг: 84
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
walker написа:
Ако ще гледаш дайхатцу,виж и териоса - малък джип,фул тайм с блокаж и лсд отзад.Точно на жена много ще и приляга :)

Стара темичка ама ще пиша, от Териос по голям мъртвец не съм виждал... 1.3 мотора му е крайно недостатъчен, имал съм Джимни с 1.3 мотор и до 80 км/ч беше стрела и на офф имаше достатъчно сила! Инак Дайхатсу са супер здрави автомобили (с малко странни форми) Абе японеца си е японец! :)

_________________
На колата ти ако не пише Made in Japan, СМЕНИ Я!

Пет Мар 11, 2016 6:26 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 9 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор