Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:07 am



Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
 Вивио 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 9:06 pm
Мнения: 167
Местоположение: Пещера
Skype: pet_za_4
Автомобил: Субару Вивио
Рейтинг: 16
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Споделям, за да е полезно за колегите. Изпусна ми заден амортисьор на Вивиото, Свалихме да видим как са нещата и се оказа ,че и тампоните горе упорните са изгнили почти. Тръгвам по магазините ама ,както се очаква няма никъде, амортисьори има но за 94год и нагоре, мойта е 92 и били други дето ги няма никъде. Тампоните също, накрая ми обявиха цена 150лв на брой за тампон и 230лв на амортисьор. Направо да се гътнеш, викам втора ръка ще търся, намерих един дето е събрал няколко за части, ама и той срам няма, 120лв за амортисьор втора ръка и 60лв за тампон...!!!! Някой хора срам нямат ей. И от зор почнахме пробите, тампоните станаха от Фиат Панда, само се сменят шпилките с оригиналните щото са по тънки тия за Фиата, намерих и един човек дето за 30лв рециклира амортисьора и дава гаранция. И сметката излезе 30 плюс 22лв тампони, а искаха 750лв търгашчетата.

_________________
Рибата винаги кълве повече на отсрешния бряг.
 16

Съб Ное 07, 2015 6:51 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Юни 01, 2012 12:16 pm
Мнения: 11
Автомобил: forester
Телефон: 0889320928
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Колега , имам вивио 1994 и същият проблем със задни тампони.От поста ти разбрах , че стават от панда .Моля да ми дадеш телефонът си за уточнения.Благодаря

Пон Дек 21, 2015 9:14 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор