Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
 Вивио 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 9:06 pm
Мнения: 167
Местоположение: Пещера
Skype: pet_za_4
Автомобил: Субару Вивио
Рейтинг: 16
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Споделям, за да е полезно за колегите. Изпусна ми заден амортисьор на Вивиото, Свалихме да видим как са нещата и се оказа ,че и тампоните горе упорните са изгнили почти. Тръгвам по магазините ама ,както се очаква няма никъде, амортисьори има но за 94год и нагоре, мойта е 92 и били други дето ги няма никъде. Тампоните също, накрая ми обявиха цена 150лв на брой за тампон и 230лв на амортисьор. Направо да се гътнеш, викам втора ръка ще търся, намерих един дето е събрал няколко за части, ама и той срам няма, 120лв за амортисьор втора ръка и 60лв за тампон...!!!! Някой хора срам нямат ей. И от зор почнахме пробите, тампоните станаха от Фиат Панда, само се сменят шпилките с оригиналните щото са по тънки тия за Фиата, намерих и един човек дето за 30лв рециклира амортисьора и дава гаранция. И сметката излезе 30 плюс 22лв тампони, а искаха 750лв търгашчетата.

_________________
Рибата винаги кълве повече на отсрешния бряг.
 16

Съб Ное 07, 2015 6:51 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Юни 01, 2012 12:16 pm
Мнения: 11
Автомобил: forester
Телефон: 0889320928
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Колега , имам вивио 1994 и същият проблем със задни тампони.От поста ти разбрах , че стават от панда .Моля да ми дадеш телефонът си за уточнения.Благодаря

Пон Дек 21, 2015 9:14 am
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор