Отговори на тема  [ 27 мнения ]  стр Предишна  1, 2
 Субару Либеро '88 Е12 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 30, 2006 11:55 pm
Мнения: 60
Местоположение: Пловдив
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Мнение 
Сори, колега... :(

Моя карбуратор го закърпиха. Сега върви, но трябва да е леко отворен смукача, иначе загасва. Това ме устройва засега. Аз също търся подходящ карбуратор на приемлива цена.

За колко парички ще ти доставят нов от Субару?

Желая успех! [-o<

_________________
Subaru Libero/Wagon E12 '88
Mitsubishi Pajero II 2.8 TDI GLS '95 LWB

Пон Окт 29, 2007 11:51 am
Върнете се в началото
Профил ICQ
Confidence in Motion
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 04, 2006 9:32 pm
Мнения: 6482
Местоположение: BG, Горна Оряховица
Skype: impreza941
Автомобил: EJ22 5MT IMPREZA/EJ20 4EAT IMPREZA
Рейтинг: 204
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Мнение 
Колеги, питайте тук -> http://japanparts.hit.bg/

_________________
All-Wheel-Drive

Пон Окт 29, 2007 1:27 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Съб Окт 27, 2007 9:45 pm
Мнения: 3
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Мнение 
в субару ми искат около 40.00 лв. за иглата и месец и половина доставка :-D

Пон Окт 29, 2007 6:57 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 15, 2007 2:58 pm
Мнения: 35
Местоположение: Земята
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Мнение 
Impreza94 написа:
ludmil написа:
Impreza '94 написа:
Добре дошъл от мен.

PS. Въпрос: откъде си, ако не е тайна ?

Велико Търново

През едно село сме с тебе, аз съм от Горна :D

Tвоето да не е едно бяло?
Аз често съм в Горна и моето със сигурност ще го забележиш - светлозелено на цветя.

Вземи се обади да обменим опит, че имам едни скъсани кабели отзад и нямам идея къде са били и за какво служат, да видим на твоето къде отиват.

Изображение

Вто Яну 15, 2008 10:41 pm
Върнете се в началото
Профил
Пресен - пресен

Регистриран на: Съб Дек 01, 2012 6:56 pm
Мнения: 1
Автомобил: Subaru Libero E12
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, и аз имам Субару Либеро е12, моето е модел от 1998 година. Много хубава кола, въпреки, че и тя си има кусури, но като цяло положителните неща са повече.

Положителните неща всички тук ги знаем, 4х4, маневреност и малки габарити и т.н.

Недостатъците са, че доста лесно я хваща ръжда, но рамата изглежда доста здрава. Аз имах проблем с двигателя, течеше масло и имах нужда от настройка на клапаните. След смяна на гарнитура и заваряване, проблема го реших. Обаче частите са доста скъпи за Субаруто. Наскоро и правих ремонт, сменявах семерини, тампон на двигателя, предно каре и маншони, биалети на предната стабилизираща щанга, имах теч от водната помпа и поръчах ремонтен комплект... ами да обобща частите излезоха към 430 лева + каот платих на майстора труд към 350 лева, човека работи 5 дни по колата, настрои клапаните, ремонтира спирачките (едната ми блокираше при по рязко натискане) + смяна на ангренажен ремък и ролка и смяна на масло с маслен филтър и бенинов такъв. Каза ми, че гори малко масло и сложи малко газ за осветление да прочисти уплатненията при цилиндрите - буталата. Да не говоря, че преди месец изгоря и бензиновата помпа... да кажа ъм 1000 лева похарчих в ремонти, сега най-сетне мога да кажа, че всичко е оправено и си я карам с кеф. Виждам продават се такива бусчета, има и евтини, обаче представам си ако са проблемни, колко трябва да се инвестира в ремонт за тях! :)

Съб Дек 01, 2012 7:07 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Юни 29, 2011 6:08 am
Мнения: 18
Местоположение: vraca
Автомобил: Subaru
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Привет и от мен колеги!Аз имам Е 12/1993г.и съм много доволен от буболечката,а наскоро си купих едно за части, но е 91г.Сложил съм му газ,но бутилката съм я сложил под тавана в задния край и не ми заема никакво място в салона.От Враца съм и ако има колеги наоколо да се обадят,да си побъбрим. :hello:

Нед Май 12, 2013 3:01 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Фев 22, 2017 11:59 pm
Мнения: 2
Местоположение: Рила; Згориград
Телефон: 0886538988
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравей @volodq,
Ами много интересно ми звучи таз дигната бутилка, че в момента оглеждам няколко Либеро-та и следващата седмица ще е решаващата :)
Ще ми бъде много полезно да си побъбря с теб и да огледам твоето произведение :hello:
Аз съм на гости в Згориград още 2-3 дни

Пет Фев 24, 2017 7:38 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 27 мнения ]  стр Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор