Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 9:50 pm



Отговори на тема  [ 27 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
 Субару Либеро '88 Е12 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 30, 2006 11:55 pm
Мнения: 60
Местоположение: Пловдив
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Мнение 
Сори, колега... :(

Моя карбуратор го закърпиха. Сега върви, но трябва да е леко отворен смукача, иначе загасва. Това ме устройва засега. Аз също търся подходящ карбуратор на приемлива цена.

За колко парички ще ти доставят нов от Субару?

Желая успех! [-o<

_________________
Subaru Libero/Wagon E12 '88
Mitsubishi Pajero II 2.8 TDI GLS '95 LWB

Пон Окт 29, 2007 11:51 am
Върнете се в началото
Профил ICQ
Confidence in Motion
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 04, 2006 9:32 pm
Мнения: 6482
Местоположение: BG, Горна Оряховица
Skype: impreza941
Автомобил: EJ22 5MT IMPREZA/EJ20 4EAT IMPREZA
Рейтинг: 204
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Мнение 
Колеги, питайте тук -> http://japanparts.hit.bg/

_________________
All-Wheel-Drive

Пон Окт 29, 2007 1:27 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Съб Окт 27, 2007 9:45 pm
Мнения: 3
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Мнение 
в субару ми искат около 40.00 лв. за иглата и месец и половина доставка :-D

Пон Окт 29, 2007 6:57 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 15, 2007 2:58 pm
Мнения: 35
Местоположение: Земята
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Мнение 
Impreza94 написа:
ludmil написа:
Impreza '94 написа:
Добре дошъл от мен.

PS. Въпрос: откъде си, ако не е тайна ?

Велико Търново

През едно село сме с тебе, аз съм от Горна :D

Tвоето да не е едно бяло?
Аз често съм в Горна и моето със сигурност ще го забележиш - светлозелено на цветя.

Вземи се обади да обменим опит, че имам едни скъсани кабели отзад и нямам идея къде са били и за какво служат, да видим на твоето къде отиват.

Изображение

Вто Яну 15, 2008 10:41 pm
Върнете се в началото
Профил
Пресен - пресен

Регистриран на: Съб Дек 01, 2012 6:56 pm
Мнения: 1
Автомобил: Subaru Libero E12
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, и аз имам Субару Либеро е12, моето е модел от 1998 година. Много хубава кола, въпреки, че и тя си има кусури, но като цяло положителните неща са повече.

Положителните неща всички тук ги знаем, 4х4, маневреност и малки габарити и т.н.

Недостатъците са, че доста лесно я хваща ръжда, но рамата изглежда доста здрава. Аз имах проблем с двигателя, течеше масло и имах нужда от настройка на клапаните. След смяна на гарнитура и заваряване, проблема го реших. Обаче частите са доста скъпи за Субаруто. Наскоро и правих ремонт, сменявах семерини, тампон на двигателя, предно каре и маншони, биалети на предната стабилизираща щанга, имах теч от водната помпа и поръчах ремонтен комплект... ами да обобща частите излезоха към 430 лева + каот платих на майстора труд към 350 лева, човека работи 5 дни по колата, настрои клапаните, ремонтира спирачките (едната ми блокираше при по рязко натискане) + смяна на ангренажен ремък и ролка и смяна на масло с маслен филтър и бенинов такъв. Каза ми, че гори малко масло и сложи малко газ за осветление да прочисти уплатненията при цилиндрите - буталата. Да не говоря, че преди месец изгоря и бензиновата помпа... да кажа ъм 1000 лева похарчих в ремонти, сега най-сетне мога да кажа, че всичко е оправено и си я карам с кеф. Виждам продават се такива бусчета, има и евтини, обаче представам си ако са проблемни, колко трябва да се инвестира в ремонт за тях! :)

Съб Дек 01, 2012 7:07 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Юни 29, 2011 6:08 am
Мнения: 18
Местоположение: vraca
Автомобил: Subaru
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Привет и от мен колеги!Аз имам Е 12/1993г.и съм много доволен от буболечката,а наскоро си купих едно за части, но е 91г.Сложил съм му газ,но бутилката съм я сложил под тавана в задния край и не ми заема никакво място в салона.От Враца съм и ако има колеги наоколо да се обадят,да си побъбрим. :hello:

Нед Май 12, 2013 3:01 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Фев 22, 2017 11:59 pm
Мнения: 2
Местоположение: Рила; Згориград
Телефон: 0886538988
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравей @volodq,
Ами много интересно ми звучи таз дигната бутилка, че в момента оглеждам няколко Либеро-та и следващата седмица ще е решаващата :)
Ще ми бъде много полезно да си побъбря с теб и да огледам твоето произведение :hello:
Аз съм на гости в Згориград още 2-3 дни

Пет Фев 24, 2017 7:38 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 27 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор