Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 6:18 pm



Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
 Дребни нововъведения в този раздел 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 06, 2012 3:40 pm
Мнения: 577
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Impreza WRX
Отговори с цитат
Такам...
Дами и господа, драги зрители и скъпи радиослушатели,

От днес, 08.07.2014г. имам неблагодарната участ да се грижа за този раздел. Поел съм я доброволно и с желание да се намали негативното напрежение, което витае тук. Предварително искам да заявя, че сигурно за доста хора съм "никой", но пък за мен всички Вие сте като един. Никой не е повече или по-малко от другия, без значение дали сега ще се заприказваме или се познаваме от години.

Но стига толкова лирични отклонения. Няма да добавям точки в правилата (засега), но ще Ви дам някои насоки, на базата на които ще зависи присъствието Ви в този форум.

1. Отговорите не трябва да се отклоняват от започнатата тема, а темите не може да се превръщат в чат или в разговори между двама. Ако имате желание за подобен диалог, моля ползвайте личните съобщения.

2. Спазването на приличен и уважителен тон е задължително! Обидите и квалификациите ПОД КАКВАТО И ДА БИЛО ФОРМА към останалите потребители на форума няма да се толерират! Ако толкова не се понасяте с някого, не е нужно да не си говорите смислено тук.

3. Използвайте форума за да дискутирате темите,свързани с марката "Субару". Личният живот на хора, свързани или не с тази марка, не е предмет на дискусия във форума.

4. Оценяването на личните качества на другите потребители е неприемливо! Дали този е по-добър от онзи, а третия е гений не подлежи на обсъждане!

5. Избягвайте публикуването на недоказани твърдения и съмнителна информация. Слуховете не пораждат нищо добро, особено когато се окаже, че не са верни.


Като че ли с толкова болд и удивителни звучат като правила. Е, приемете ги както искате, но докато аз имам грижата за раздела, освен обичайните правила на форума, това ще бъдат моите критерии.

Който има желание, може да ми се сърди колкото си пожелае, но компромиси няма да правя.

Туйто от мен засега и Ви пожелавам приятно пребиваване в "Субару Форум България".

_________________
Когато на готин човек му е кофти - това е блус. Когато на кофти човек му е гот - това е чалга!

Вто Юли 08, 2014 6:18 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор