Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 3:28 pm

Правила за пускане на обяви в раздела


1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.



Отговори на тема  [ 44 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 Добър автобояджия в София? 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 10, 2006 10:58 am
Мнения: 1040
Местоположение: София
Автомобил: '98 Legacy 2.5 Limited II
Рейтинг: 22
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Томей Субару - страшно доволен от работа и обслужване! Освен това са без нито един негативен коментар в БГ нет пространството, което е парадоксално, хахахаха :-D

_________________
http://www.subaruclubbg.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=5891]Моторни масла MOTUL на ниски цени!

Вто Авг 24, 2010 9:17 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Авг 23, 2010 6:23 pm
Мнения: 2
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
За боядисване само на веждите е най-добре да отидеш в Красно село ChipsAway /chipsaway.bg там някъде имаше телефони/.Ако имаш драскотини от ключ и др. знам,че правят и малки поправки. Навсякъде ще ти вземат за цял детайл, на никои не му се занимава да бърка 10 или 20 грама боя да облепва и търка като за цял детайл, а да ти го броят за драскотина.
Дадоха ми и международна гаранционна карта за ремонта на драскотините.

Съб Авг 28, 2010 1:18 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 22, 2010 4:06 pm
Мнения: 2763
Местоположение: София
Автомобил: ForesterS'02,Baja'03,Nissan EV
Рейтинг: 510
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Сподели колко ти струваше :wink:

_________________
www.plaskom.com

Съб Авг 28, 2010 3:29 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 6:38 pm
Мнения: 2115
Местоположение: София
Автомобил: Subaru legacy 2,5 АТ 01GX limited
Рейтинг: 384
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Мнение Re:
phalko написа:
Ето телефона на едно момче, което работи бързо, перфектно и на добри цени. Аз съм повече от доволен. 088 8257122 Казва се Андрей. Успех!
p.s. В София, кв.Гео Милев се намира!

Подкрепям с две ръце , пробван вече, за два дни предна и задна броня , пребоядисване за 300лв.
Полагане на боята е перфектно , без прашинки и стичания.
Абе човека си е добър.
Намира се посока от Плиска към зала Фестивална като се катериш нагоре, в пряката преди църквата, вляво и след 100м от дясно.

_________________
SUBARU LEGACY 2,5 AT 2001 GX limited

Пет Ное 12, 2010 8:21 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 6:38 pm
Мнения: 2115
Местоположение: София
Автомобил: Subaru legacy 2,5 АТ 01GX limited
Рейтинг: 384
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Muertte написа:
За боядисване само на веждите е най-добре да отидеш в Красно село ChipsAway /chipsaway.bg там някъде имаше телефони/.Ако имаш драскотини от ключ и др. знам,че правят и малки поправки. Навсякъде ще ти вземат за цял детайл, на никои не му се занимава да бърка 10 или 20 грама боя да облепва и търка като за цял детайл, а да ти го броят за драскотина.
Дадоха ми и международна гаранционна карта за ремонта на драскотините.

Абе за 250 лв на детайл нещо не мъ изкефиха грам тия юнаци, само по телефона си говорехме, после се разбрах с Андрей, който хваля в горния пост :wink:

_________________
SUBARU LEGACY 2,5 AT 2001 GX limited

Пет Ное 12, 2010 8:22 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Яну 10, 2010 1:31 am
Мнения: 63
Местоположение: София
Автомобил: OUTBACK 2,5 AT, 2009
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Аз съм много доволен от ЕВЕЛ 2, намира се в Павлово, ако трябавще давам тел и подробности ако не google знае всичко :D

_________________
OUTBACK 2,5 i AT, 2009

Пет Ное 12, 2010 10:57 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Окт 27, 2010 10:05 pm
Мнения: 32
Skype: karlito.karlitov
Автомобил: impreza wrx
Рейтинг: -65
Кофти...Кофти...
Отговори с цитат
Колега добри автобояджи в квартал илиянци работят на 180лв на детайл и със застрахователи телефон 0889450015

Пет Ное 12, 2010 5:06 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 14, 2011 7:54 pm
Мнения: 19
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Legacy 3.0H6 Si Drive
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Мога да препоръчам INSAUTO SERVICE, намира се в Казичене.
Тел. за контакт: 0888 700 074, 0894 377 005 - Калоян
След много ровене по обявите , ми писна да намирам теми "Търся добър бояджия" , някой даде телефон и после нищо. Нито коментари дали са доволни или не, нито снимки, нищо......
Накрая намерих тема с повече отзиви и реших за проба да закарам Купето на дъщеря ми. Малко преди да излезе от колата, някакъв :-~ с пернишки номер (не се шегувам) решил да изпревари тролея от дясно и смъкнал от половината и колата боята.
Накратко за оправяне бяха - задна броня, заден калник ( и изправяне), лява врата (и изправяне), преден калник и огледало за обратно виждане. Допълнително му занесох и един спойлер, който смятам да монтирам на задния капак. За всичко ми взе 400 лв. След два дни когато отидох да взема колата, резултата надмина очакванията ми. Сега ще ходя за възлагателно писмо по автокаското и ще закарам и Субаруто при него. С две думи много съм доволен и го препоръчвам на който има нужда от боядисване.
Ето и няколко снимки :


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
1.вади се частта и се подменя с нова
2.ако пак не работи, пускаме теми във форума
3.колегите от форума дават съвети, а ние все повече и повече питаме
4.минава една седмица без проблема да бъде решен
5.случайно срещаме познат, който ни помага
6.хвалим се във форума
7.това се повтаря всеки път отново

Пет Апр 06, 2012 8:57 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 02, 2007 10:26 am
Мнения: 1254
Местоположение: София
Skype: six__stars
Автомобил: 2010 Mercedes E350 CDI 4Matic
Телефон: 0887999499
Рейтинг: 162
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Автосервиз Дибора - на хладилника срещу пожарната. Общо взето всяка седмица им карам по една кола и до сега не е имало недоволни. Работят с БулИнс, за други компании - с проформи. Рядко срещан читав сервиз, поне според мен. :)

_________________
Всички видове застраховки. Отстъпки за членовете на форума и пълно съдействие за завеждане на щети.

Пет Апр 06, 2012 9:05 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Ное 10, 2010 1:37 pm
Мнения: 4
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Доволен съм от работата на Андрей, за когото се споменава малко по-нагоре от двама други колеги. Намира се в Редута - ул. Манастирска 25. Къща с голям газаж в предния край на двора. Телефонът го има по-горе на две места и затова не го споменавам.
Задна броня и лайсната над задния десен калник на Outback 2001 - 180лв. Срок за изпълнение - 24 часа (Уговорихме се по телефона и закарах колата в понеделник сутринта. На другата сутрин ми звънна и каза, че мога да отида да си я взема, но тъй като не исках да закъснявам за работа отидох вечерта)

Сря Юни 13, 2012 1:37 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 15, 2010 7:22 pm
Мнения: 410
Местоположение: София
Автомобил: SUBARU outback AWD 2,5 2010
Телефон: 0888 609 755
Рейтинг: 39
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Още един добър в работата си viewtopic.php?f=10&t=9987

Вто Юли 03, 2012 2:24 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 01, 2012 11:04 pm
Мнения: 9
Автомобил: Subaru Tribeca
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Колеги, а някой от гореизброените сервизи справя ли се добре с перлените цветове, по-конкретно с бяла перла?

Пон Ное 05, 2012 1:31 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 30, 2011 9:24 pm
Мнения: 170
Местоположение: Sofia
Рейтинг: 62
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Белите перли са трислойни бои и от там идва проблема. :( Цвета се постига посредством тест карти...и се записват брой ръце,налягане и т.н. :) после се сравняват със съседния детайл и картата коята отговаря и се спазват нейните описани третирания :) Така е по технология,но пак няма 100% гаранция. :( При желание може да се постарая... :hello:

_________________
"AUTO THE BEST"- Доверен сервиз на ДЗИ-0888 66 79 73

Пон Ное 05, 2012 9:47 pm
Върнете се в началото
Профил
Пресен - пресен

Регистриран на: Съб Май 10, 2014 11:56 am
Мнения: 1
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
И аз да кажа за Андрей! Разбира си момчето от занаята и е много добър и пробван от мен. Горещо го препоръчвам. Работи бързо и много качествено.

Сря Май 14, 2014 12:24 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 30, 2011 9:24 pm
Мнения: 170
Местоположение: Sofia
Рейтинг: 62
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Приятел ясно е,че си се регистрирал с една единствена цел да направиш реклама на колегата ама недей заблуждавай хората с това "БЪРЗО И ХУБАВО" че от това страдат тези сервизи,който работят бавно и качествено... :(

_________________
"AUTO THE BEST"- Доверен сервиз на ДЗИ-0888 66 79 73
 9

Сря Май 14, 2014 7:00 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 6:38 pm
Мнения: 2115
Местоположение: София
Автомобил: Subaru legacy 2,5 АТ 01GX limited
Рейтинг: 384
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
monza написа:
Приятел ясно е,че си се регистрирал с една единствена цел да направиш реклама на колегата ама недей заблуждавай хората с това "БЪРЗО И ХУБАВО" че от това страдат тези сервизи,който работят бавно и качествено... :(

Правиш прибързано изказване колега, аз лично съм се въползвалот услугите на Андрей и е точно както сме го описали, така че има и бързо и хубаво вярвай ми ;)

_________________
SUBARU LEGACY 2,5 AT 2001 GX limited

Чет Май 15, 2014 1:09 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 30, 2011 9:24 pm
Мнения: 170
Местоположение: Sofia
Рейтинг: 62
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Нещо за технологично време да си чувал :) Когато материялите не изсъхнат добре "красотата" настъпва след време,когато се раздвижат долните слоеве и насмукването е 100% :)От текива бързаци после съвестните си чупат пръстите да им оправят белещите се брони и т.н. :)

_________________
"AUTO THE BEST"- Доверен сервиз на ДЗИ-0888 66 79 73

Чет Май 15, 2014 1:56 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 6:38 pm
Мнения: 2115
Местоположение: София
Автомобил: Subaru legacy 2,5 АТ 01GX limited
Рейтинг: 384
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
monza написа:
Нещо за технологично време да си чувал :) Когато материялите не изсъхнат добре "красотата" настъпва след време,когато се раздвижат долните слоеве и насмукването е 100% :)От текива бързаци после съвестните си чупат пръстите да им оправят белещите се брони и т.н. :)

Аз съм виждал белещи се брони и при доста по бавни от него , така че бързината надали е критерий за това, моята е на 2 г и не се обелила.

Всички виждаме от снимките, които качаш, че работиш добре и по правилата, от личното което обменихме става ясно че и цените са ти нормални, не виждам защо се дразниш че хвалят и някой друг , нормално е да има конкуренция ;) .

_________________
SUBARU LEGACY 2,5 AT 2001 GX limited

Чет Май 15, 2014 3:44 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 30, 2011 9:24 pm
Мнения: 170
Местоположение: Sofia
Рейтинг: 62
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Тук въобще не става въпрос за конкуренция ,за всеки влак си има пътници :) Също така не се дразна от това,че някой работи бързо и качествено,но ми е интересно все пак как става това. :( При мен са идвали такива "специалисти" и на тредия ден сами си отиват след като си сверят часовника как трябва да се подготвя. :)

_________________
"AUTO THE BEST"- Доверен сервиз на ДЗИ-0888 66 79 73

Чет Май 15, 2014 6:25 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 11, 2009 4:49 pm
Мнения: 482
Местоположение: София
Автомобил: Outback 3.0r '07 LiquidSi
Рейтинг: 438
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Търся.....? :)

_________________
"Животът е като стълба в кокошарник.....къс и осран!"

Нед Юли 26, 2015 6:37 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 44 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 27 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор