Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:26 pm



Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
 Откъде да купим употребявано Субару? 
Автор Съобщение
Пресен - пресен

Регистриран на: Пет Ное 07, 2014 8:34 pm
Мнения: 1
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Привет, на всички.
Тъй като наскоро реших да си купя Субару, започнах да търся подходящ автомобил.
Изрових всички бг сайтове, но там колите невинаги са с доказан произход, километри и т. н.
И така достигнах до въпроса откъде може човек да си купи читаво Субару втора употреба.
Не става въпрос да колата да бъде на 50 000 и да струва 5 000 лв., а просто да не бъде с връщани километри и всички типични тътговски трикове.
Та, има ли такова място освен СУБАРУ МОТОРС или има ли фирма или човек, който се занимава с внос на такива автомобили?

P. S. Аз лично съм се спрял на Форестър след 2005.

Благодаря предварително.

Пет Ное 07, 2014 8:57 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 22, 2010 4:06 pm
Мнения: 2763
Местоположение: София
Автомобил: ForesterS'02,Baja'03,Nissan EV
Рейтинг: 510
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
bat bubi е твоя човек, прочети тук: viewtopic.php?f=5&t=16567&hilit=bat+bubi

_________________
www.plaskom.com

Пет Ное 07, 2014 10:43 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Сеп 15, 2014 3:30 pm
Мнения: 12
Телефон: 0898516028
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте фенове на звездната марка! Това е моят първи пост. На 13.11.14г. вече съм част от Вашето семейство с OUTBACK 2,5, 2005-ръчна СК, а и до лоста имам още едно лостче-ама много симпатично :D . Тази моя мечта стана реалност благодарение на Боян Стоичков-бат Буби и Иван от В. Търново. Очаквайте снимки.
Та така с много четене на коментари, умуване, чудене що е туй Субару :-? и защо точно него искам, не е ли скъпо-то пък кое не е- къде ще го поддържам/нямам никакво понятие от коли/, обаче пък има прекрасен форум и страхотни фенове готови да помогнат във всяка ситуация :bow: и тъй мерака ставаше още по-голям-може ли да се опише. Ходи си доктора-аз де, из гората/Лудогорието/бере си гъби, оживява и пак си бере гъби и пак ходи.....и гледа звездите на Шабленското небе и само Субару му в акъла. До момента в който Стельо от Варна в един прекрасен ден каза Боби е твоя човек. На 13.10 Боби ми изпрати визитката си. Коректност, почтенност, нагледност, уважение - това мога да кажа-и то е малко-за времето на съвместното ни общуване по целия процес от намиране на колата до транспортирането и до Разград-този така луд град/ец/. Изключително точна кореспонденция, пощата ми буквално преля от всичко което Боби ми прати-всички писма, описания, снимки. И всичко това без да се познаваме, БЕЗ ДА СМЕ СЕ ВИЖДАЛИ, само идеята над всичко. Доверих се изцяло на абсолютно непознатите за мен Боян и Иван и НЕ СБЪРКАХ. :bow: :beer: :bow: :beer:

Пет Ное 14, 2014 5:29 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 12, 2014 11:52 am
Мнения: 346
Местоположение: Germany
Автомобил: Legacy 2,0R Activ, 2006
Рейтинг: 171
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Честито :good: , и дано по-често чуваме такива отзиви за ,,братята'' търговци! Да са живи и здрави, и не останат единствени в тяхната гилдия! :bow:

_________________
Моля не стреляйте по пианиста! Той толкова си може.

Пет Ное 14, 2014 7:32 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 55 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор