Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:13 pm



Отговори на тема  [ 144 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 Някой знае ли нещо за тази Tribeca 
Автор Съобщение

Регистриран на: Сря Дек 12, 2012 8:14 pm
Мнения: 561
Местоположение: PLEVEN
Автомобил: Legacy 3.0R 2006
Рейтинг: 325
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колега ако все още нямаш информация утре мога да я погледна тази в Плевен!

Пон Ное 17, 2014 8:41 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 11, 2014 9:58 pm
Мнения: 14
Автомобил: Legacy
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте колеги , знае ли някой състоянието на този автомобил , намира се в София.

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=83kzn3
копнах целия линк на обявата , не знам дали се получи добре

Питам защото аз не съм от София , и няма как да я видя веднага.
Предварително благодаря за всички ваши мнения

_________________
www.ArabianSoulLTD.com

Пет Ное 21, 2014 3:57 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Яну 08, 2015 9:33 am
Мнения: 3
Автомобил: Bmw E46 325 cabrio
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, изчетох доста инфо свързано с избора на Tribeca.
Съществени ли са подобренията при моделите след 2008г. какви са те и оправдана ли е по-високата цена?
Някой ако има преки наблюдения към конкретна обява,нека сподели.
Моля за съдействие при избор на този толкова красив модел на Subaru.

Чет Яну 08, 2015 9:48 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
stepoff написа:
Здравейте, изчетох доста инфо свързано с избора на Tribeca.
Съществени ли са подобренията при моделите след 2008г. какви са те и оправдана ли е по-високата цена?
Някой ако има преки наблюдения към конкретна обява,нека сподели.
Моля за съдействие при избор на този толкова красив модел на Subaru.


Двигателят е доста по модерен ( коне и въртящ момент са в повече ), трансмисията е оптимизирана, купето е по-модерно.

Чет Яну 08, 2015 10:00 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Яну 08, 2015 9:33 am
Мнения: 3
Автомобил: Bmw E46 325 cabrio
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
някой има ли наблюдение на тази tribeca?

Вто Яну 13, 2015 11:08 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 17, 2010 10:44 am
Мнения: 2539
Местоположение: варна
Автомобил: Н6'08SUBARcharged RAPTOR
Рейтинг: 179
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
stepoff написа:
някой има ли наблюдение на тази tribeca?


не е ясно някой дали знае нещо точно за тази трибека колега!?! ](*,)

_________________
ако пътят пред нас свърши,нека го направим..

Сря Яну 14, 2015 12:07 am
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Чет Яну 08, 2015 9:33 am
Мнения: 3
Автомобил: Bmw E46 325 cabrio
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
valadares написа:
stepoff написа:
някой има ли наблюдение на тази tribeca?


не е ясно някой дали знае нещо точно за тази трибека колега!?! ](*,)


Опс,нещо не се е получило с линка :)
http://www.mobile.bg/21418756835192874

Сря Яну 14, 2015 5:32 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Мар 05, 2016 4:18 pm
Мнения: 1
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте !

Нов съм във форума и до сега никога не съм имал субару,но съм решил да ви ставам колега.Спрял съм се на модела B9 TRIBECА.Видях в няколко теми,че има такива като мен,които са харесали даден автомобил и ви питат за мнение за него.Моята молба е същата.Днес гледах ето тази и ме интересува дали някой знае нещо за нея :

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=cvlzm5


Гледахме я в субару на околовръстаното при Венци ( от прочетеното тук разбирам,че е доста къдърен майстор ) ,но все пак се запознахме днес,а с човека,който я продава се познават отдавна и реших да заложа на още по-сигурно и да се допитам до вас..

Интересува ме :

1.Възможно ли е да е реален пробега (Венци каза , че няма как да се провери,но ми гарантира,че е истински,защото познава собственика )

2.Има леко сълзене на масло под картера ( преди време се е било пукнало нещо малко,което е залепено.Много малко сълзи,пръчката на маслото беше на средата а не е сменяно маслото 10000 км )

3.Незнам дали е нормално ако е на 90000 км да има лек слой ръжда по окачването най-вече на задния мост и на кожуха на газовата бутилка ( която е отдолу,на местото на резервната гума ) . Кара се от 2 години в България,преди това я е купил от познат Италианец

4.Венци и измери вакум налягане и показваше около 460 ,дали това е нормално и на колко излизат фабрично

5.Добре ли се отразява газов инжекцион на Романо и дали е като някой модели с директно впръксване ,на които харчи едновременно и газ и бензин ( визирам двигателите на мазда цх 7 )

Съб Мар 05, 2016 4:41 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Мар 08, 2016 10:53 am
Мнения: 4
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте ,

от скоро време ми се върти нещо за B9 Tribeca....

Фен съм на газта и ако взема такава кола задължително ще се слага след това газов инжекцион. Какво да очаква от този автомобил като разход на газ ?

Някои знае ли нещо за тези два екземпляра :

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=cx119m

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=cx119m

Първия автомобил ми е във Варна (аз живея тук) но и да отида на оглед не знам силни и слаби страни на модела и какво точно да гледам и търся като сериозни проблеми

Втория автомобил в София ми е далеч, но бих отишъл да го видя ако си струва според вас. Но доколкото знам имат проблеми с газовите , клапани потъвали и имало доста скъпи ремонти след това. Та този газов инжекцион ако е монтиран отдавна дали положениеето не е докарано вече за ремонт ???

Вто Мар 08, 2016 11:07 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 29, 2015 2:45 pm
Мнения: 422
Местоположение: Бургас
Автомобил: Subaru B9 Tribeca 2006
Рейтинг: 164
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
И двете хващат окото, но съмнението за леглата на клапаните винаги ще го има. Ако собственика е слагал газовата лесно може да се провери - при човека който я е слагал или друг работещ със същата марка. Съвременните газови компютри пазят информация за пробега при работа на газ. Обаче става сложно. Черната няма газово и ако я купиш ще слагаш. От друга страна, тази с газовото има каско до средата на 2017-та, т.е. ако е проявила проблем, то е било отскоро и с опитен човек ще го хванете. Не съм патил от потънали клапани (никога не е късно де), но мой съсед си смени форито с такова от 2008 и колата си беше с този проблем - нямаше мощност при изкачване и въобще не му харесваше как ускорява. Други може да кажат повече. Аз бих погледнал черната и ако има проблем, а мерака е голям, после и сивата :) Виж ги дали са си с катализторите! Ако са подменяни с резонаторно гърне си личи, ако са рязани също личи. И задължително палете автомобила с отворена капачка на радиатора - ако е издухана гарнитурата ще става фонтан :) Автомата не трябва да блъска при превключване - прегледа на маслото му е задължителен! При скорости около 80 км/ч не трябва да имаш вибрации във волана и в областа на краката - полуоски, ако пък вибрира на място - тампони. Климатика трябва да се включи, отзад също има вентилатор с врътка между седалките - работи с климатика, ерго проверка дали духа студено от горните решетки над задните седалки. Трябва да се пробват и двата бутона за размръзяване на стъклата, че им е слабо място на модела! Бутоните за темп. също при завъртане наляво-надясно трябва да задържат температурата и да не губят показания - също слабо място. На дъртите коли им задържат спирачните апарати - тресенето при спиране, при неизносени дискове не винаги означава, че дисковете са криви - възможно е да задържа спирачен апарат. При спиране и пуснат волан колата леко тегли в посока на апарата. За проверка за грешки няма смисъл да казвам... Има и много други нещица, но тях с опитен човек ще видите на място.
Късмет!

Вто Мар 15, 2016 7:31 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Ное 01, 2014 8:26 pm
Мнения: 35
Рейтинг: -15
Кофти...
Отговори с цитат
Здравейте, и аз май ще ставам собственик на Субару та съм се загледал в тези и аз ...
Някои знае ли нещо за тези :

http://www.mobile.bg/21452005855234297 - Тази като я гледам е от USA - няма навигация, всичко е в мили и галони и фаренхайти .....кой знае дали радиото работи като хората.
И автопилота дали само в мили се задейства или може и в км ?

http://www.mobile.bg/21455477317210677 - тази е по новия мотор и е внос Гърция.



Изчетох доста неща по темите - и не разбрах обаче Европейските версии и Американските имат ли някакви основни разлики и коя къде се произвежда ? И някой дали знае Американските дали са настроени да харчат повече от Европейските ?
Благодаря предварително.

Нед Мар 27, 2016 9:22 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Мар 30, 2016 9:04 pm
Мнения: 16
Местоположение: ВаРНА
Автомобил: Subaru Tribeca B9
Телефон: 0898216174
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте ,

От известно време се оглеждам за читав екземпляр Трибека Б9 европейския вариант.
Тъй-като до дни продавам старата си кола и вече няма накъде ще трябва да купувам.
100% съм се спрял на модела но тъй-като до момента съм карал само немски машини и то дизели
сега сефте съм решил да е Трибека .
Въпроса ми е дали се намират читави екземпляри в БГ и ако има такива какво можете да ми препоръчате от БГ сайтовете

Пускам няколко линка на коли в БГ които ми привличат вниманието

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=d8y212
http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=d8y212
http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=d8y212
http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=d8y212
http://www.cars.bg/c1541548

Ще съм благодарен за информация и помощ за закупуването на такъв автомобил.

Сря Мар 30, 2016 10:16 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Сеп 07, 2015 10:07 am
Мнения: 5
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Преди месец гледах тази която е в Плевен, обявена на 15999лв. Има някакъв някакъв шум от двигателя, от страната на пътника, но не мога да преценя дали е верига или нещо друго в мотора трака. Генерцията и е много зле. Тръбите са ужасно изгнили и имах чувството че мога да ги смачкам с ръка. Майстора с който бях изрази мнение за прегряване на мотора. Казвам само какво установихме ние.

Чет Май 05, 2016 12:51 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Юни 29, 2016 7:34 pm
Мнения: 1
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Някой знае ли нещо за този екземпляр?

http://www.cars.bg/c1576926

Сря Юни 29, 2016 7:37 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 22, 2010 4:06 pm
Мнения: 2763
Местоположение: София
Автомобил: ForesterS'02,Baja'03,Nissan EV
Рейтинг: 510
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
На първи поглед на обявата - лъжат в мощноста и километража. Има мултимедия за задните седалки и ако ходиш да я гледаш питай за дистанционно и слушалки 2 бр, че иначе си е голям зор и "цифра" да ги намериш.

_________________
www.plaskom.com

Сря Юни 29, 2016 8:52 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 12, 2014 11:52 am
Мнения: 346
Местоположение: Germany
Автомобил: Legacy 2,0R Activ, 2006
Рейтинг: 171
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
plaskom написа:
На първи поглед на обявата - лъжат в мощноста и километража. Има мултимедия за задните седалки и ако ходиш да я гледаш питай за дистанционно и слушалки 2 бр, че иначе си е голям зор и "цифра" да ги намериш.


От Германия, на тези километри и такава цена...?!? :D :facepalm:

_________________
Моля не стреляйте по пианиста! Той толкова си може.

Чет Юни 30, 2016 12:43 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Юли 22, 2016 2:42 pm
Мнения: 7
Телефон: 0876811305
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Колеги дайте мнения за тая трибека изглежда доста добре. http://m.cars.bg/c1733455

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Вто Юли 26, 2016 3:19 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Дек 12, 2012 8:14 pm
Мнения: 561
Местоположение: PLEVEN
Автомобил: Legacy 3.0R 2006
Рейтинг: 325
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Бай Петко :facepalm: #-o [-X [-X

Вто Юли 26, 2016 3:37 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Юли 22, 2016 2:42 pm
Мнения: 7
Телефон: 0876811305
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Какво ще рече това бай Петко аз не съм от София и не съм запознат?

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Вто Юли 26, 2016 3:42 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 20, 2011 10:52 pm
Мнения: 509
Местоположение: София
Автомобил: Дизелов
Рейтинг: 405
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Чети тук за бай ти Петко.

Вто Юли 26, 2016 4:47 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 144 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор