Правила за пускане на обяви в раздела


Тук се обсъждат проблеми, касаещи повече от един модел на Субару и общи въпроси.



Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
 Смяна на двигател процедура в КАТ 
Автор Съобщение

Регистриран на: Вто Юли 19, 2016 10:00 am
Мнения: 21
Skype: je4ko0o0o0
Автомобил: Subaru Outback
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, интересува ме някой минал през тази одисея да ми сподели след смяната на двигател (ако има значение Forester 2004 2,0 X със същия мотор 125кс) каква е процедурата в КАТ ? Колко струва? Минава ли колата Технотест? :-?

Пон Дек 12, 2016 9:06 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Юни 01, 2016 3:34 pm
Мнения: 268
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Impreza 2.0
Телефон: 0898831186
Рейтинг: 180
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Мисля, че трябва да минеш технотест, но за съжаление не мога да помогна с допълнителна информация. От известно време в КАТ е тотална лудница, по-добре го направи с фирма за регистрация.

Пет Дек 16, 2016 1:01 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 05, 2014 4:23 pm
Мнения: 263
Местоположение: София
Автомобил: Outback 3.0 2006
Рейтинг: 238
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Ако мотора е от същият автомобил, със същата мощност и е вграждан и в твоята кола оригинално, не се минава технотест, по информация от преди години. Отиваш в КАТ с документа за покупко-продажба на двигателя, ако е от морга, или с документа от вторични, ако е от бракувана кола, която си имал, документите на твоята и си пускаш заявление за пререгистрация и по процедурата.

Пет Дек 16, 2016 1:12 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Мар 19, 2016 11:57 pm
Мнения: 3
Skype: cardepo
Автомобил: Subaru Impreza WRX 2002
Телефон: 0895661194
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Колега,какво стана с регистрацията,че ми е интересно и мен ме чака тази процедура

Пет Яну 27, 2017 6:34 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 16, 2013 12:38 am
Мнения: 184
Местоположение: София
Skype: buktop3
Автомобил: 1998 Impreza WRX GT
Рейтинг: 38
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Да попитам и аз...
Ако на мястото на EJ20 в Импреза се сложи EJ22, трябва ли да се минава технотест или става само документално да се оправи?
EJ22 е монтиран в Импреза заводско и по пътя на логиката, не би трябвало да е проблем, но все пак говорим за не коя да е институция, а КАТ...

Поздрави!

Сря Юни 13, 2018 7:50 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Фев 09, 2018 10:45 pm
Мнения: 18
Местоположение: София
Автомобил: Legacy 2.5 AT 2005
Рейтинг: 15
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Разровете се из BMW форума... Там е пълно с swap-нати коли и не малко от тях са узаконени в Технотест или Декра. Със сигурност знам, че и Декра и Технотест отказват да узаконят коли преправени от атмосферни към принудително пълнене.

Сря Юни 13, 2018 9:50 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 11:23 pm
Мнения: 1782
Местоположение: Varna
Автомобил: LGT'10,Subaru Impreza 2.0 '97
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
BukTop написа:
Да попитам и аз...
Ако на мястото на EJ20 в Импреза се сложи EJ22, трябва ли да се минава технотест или става само документално да се оправи?
EJ22 е монтиран в Импреза заводско и по пътя на логиката, не би трябвало да е проблем, но все пак говорим за не коя да е институция, а КАТ...

Поздрави!


Питай в сервиз. По спомен ти трябва документ. ej22 се вгражда в Импреза, но само във вариант Аутбек и не съм сигурен, че има предлагане за европейския пазар. Навремето (2004) направих пробно шофиране на една такава и тогава започна любовта :love: към марката. Беше различно от всичко, на което се бях качвал.

_________________
Legacy GT, Subaru Impreza 2.0

Сря Юни 13, 2018 4:01 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 7 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор