Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:23 pm

Правила за пускане на обяви в раздела


1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.



Отговори на тема  [ 398 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 20  Следваща
 Черен списък за сервизи и магазини 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пон Апр 10, 2017 4:29 pm
Мнения: 2
Рейтинг: 26
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
да знаех да чета форумите и да питам в групата преди да си закарам колата там.
Но нали уж приятели ме изпратиха - сериозни хора, уж ги разбират нещата.

МИТАКА СЕРВИЗ - изчетох целия интернет, всички недоволни, ето още един.

Правим глава на 16 годишна кола - глава пилене, гарнитура, клапани, термостат (не е прегрявана, просто беше време). 3 седмици колата ми я няма. Звъня - всеки ден я почват утре. Последно 20: гарнитурата била поръчвана оригинална от ДУБАЙ?! Не ми се мисли каква цена ще ми кажат за процедура, която реално е макс 5 дни, и не повече от 600лв, но дубайска гарнитура сиг ще е 600лв само тя. За 3те седмици срок - оправдания да искаш, всеки път нещо друго, някой друг е виновен.

Само да изразя колко съм възмутен - 300 лв съм назад за таксита, плащам платени паркинзи всеки месец по 150лв, които този месец не съм ползвал. Неудобството не го говорим. Пътувания ме чакат, еми ще си почакат, те колите не са да вършат работа, а да събират прах разглобени.

И то да бях само аз - да си мисля "ок наебах се, НП". Ама то само негативи за Mitaka Servicе.

Какво се прави в такава ситуация? Колата ми още е там и пак ще е готова "утре, вдругиден"... Сега и Великден, май да я чакам да излезе Май месец...

Идея какво да направя?

Аз знам че и след като ги нахраних, а колата я чака дълъг пък на тежка стъпка, сигурно ще се разпадне някъде по пътя... еми кво да правиш...

Особено след като прочетох за viewtopic.php?f=10&t=66&p=270327&hilit=%D0%BC%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BA%D0%B0#p270327 - човекът колата му умира след обслужване на светофар, а моята мисля да не пада под 160...

Пон Апр 10, 2017 4:48 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Яну 28, 2017 9:43 pm
Мнения: 282
Рейтинг: 75
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Не ходете на автомивката до КАТ София.

Понеже трябваше колата да престои 2 дни за регистрация там, момчето беше много любезно огледа колата забеляза леки драскотинки които почти не се виждат и предложи да я пастира. Викам си какво пък толкова, да се пастира да се изкарат леките драскотини.

В момента половината кола има леки драскотинки които почти не се виждат, всичките кръгове. Много ме е яд. :(

Отделно има някакъв работник там, голям селяндур, който ни се развика, че трябвало да доплатим 10лв за паркинга (първоначално ни беше казано по 20лв на вечер)

Пон Апр 10, 2017 7:08 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Юни 01, 2016 3:34 pm
Мнения: 268
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Impreza 2.0
Телефон: 0898831186
Рейтинг: 180
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Документ или свидетел кога е оставена колата и какво са ти казали, като необходимите о време за ремонт, съответно пак документ или свидетел кога ти е издадена. Ако изникне проблем с нещо ремонтирано писменаа рекламация и входящ номер от сервиза. Ако откаже от обезпечение на доказателства , молба в съда, може и от друг сервиз да вземеш становище, задължително в писмен вид и съдиш. Това е законния път.
 15

Пон Апр 10, 2017 8:38 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 10:46 am
Мнения: 158
Местоположение: София
Автомобил: Forester SH 2.5X Premium 2011, AT
Рейтинг: 109
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
ddd_ddd написа:
......
Идея какво да направя?
...

Колега, на твое място бих си взел колата на мига! Дори и да не е в движение вече - един репатрак в рамките на града е 40-60 лв. Вземи с теб и свидетел, най-добре познат адвокат ако имаш, той знае какво да им каже. Огледайте колата обстойно и подпишете протокол за състоянието, в което я взимате. Да ще ти отнеме час, два, и нерви ще има, но ще се приключи драмата. Като излезеш от паркинги пътища много - кеф ти наляво, кеф ти надясно, части има при Мимо, белите сервизи са в темата.
Живота ни е достатъчно ценен и натоварен за да се примиряваме постоянно, да чакаме ''някой си'' да се накани да ни свърши работа, за която си плащаме, все едно услуга ни прави.
Това трябва да си го изкореним от характерите си, крайно време е.

Желая успех, каквото и да предприемеш.
За в бъдеще знаеш - "парен и таратор духа"

_________________
https://promachines.bg/

https://www.facebook.com/Promachines.tools.bg/
 15

Вто Апр 11, 2017 8:11 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 28, 2017 10:51 pm
Мнения: 112
Местоположение: София
Skype: forestvibration
Автомобил: Forester '99 125
Телефон: 0885580786
Рейтинг: 43
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Чудно ми е при толкова много брутални коментари за Митака сервиз, какво прави в тази тема - viewtopic.php?f=10&t=13776 ?
 28

Сря Апр 12, 2017 10:20 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 12, 2014 11:52 am
Мнения: 346
Местоположение: Germany
Автомобил: Legacy 2,0R Activ, 2006
Рейтинг: 171
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
LGI написа:
Чудно ми е при толкова много брутални коментари за Митака сервиз, какво прави в тази тема - viewtopic.php?f=10&t=13776 ?


off topic

Лично мнение, че на определени хора от този форум, на колите наистина им се обръща внимание и са коректни...
Останалите колеги, излъгали се да ,,наминат,, при тях им се е..... ......а ! :lipseal:

Преди два дни минах през Суботица и Белград-не видях за тези километри НИТО ЕДНО СУБАРУ.... На влизане в София, за 10 минути над 30 броя... Демек -има достатъчно ,,матрял,, за такива сервизи.... :facepalm:

ако админа сметне, че коментарът ми е излишен, може да ми изтрие

_________________
Моля не стреляйте по пианиста! Той толкова си може.

Сря Апр 12, 2017 10:30 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 6:38 pm
Мнения: 2115
Местоположение: София
Автомобил: Subaru legacy 2,5 АТ 01GX limited
Рейтинг: 384
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Mitaka FU написа:
LGI написа:
Чудно ми е при толкова много брутални коментари за Митака сервиз, какво прави в тази тема - viewtopic.php?f=10&t=13776 ?


off topic

Лично мнение, че на определени хора от този форум, на колите наистина им се обръща внимание и са коректни...
Останалите колеги, излъгали се да ,,наминат,, при тях им се е..... ......а ! :lipseal:

Преди два дни минах през Суботица и Белград-не видях за тези километри НИТО ЕДНО СУБАРУ.... На влизане в София, за 10 минути над 30 броя... Демек -има достатъчно ,,матрял,, за такива сервизи.... :facepalm:

ако админа сметне, че коментарът ми е излишен, може да ми изтрие

Понеже всяка вечер се прибирам от работа покрай сервиза му на Климент Охридски , Митака изобщо не страда от липса на клиенти ми си е му е пълен двора .....
Аз лично одавна се отказах от услугите му макар да ми е до гъза с новия сервиз и избрах Любо макар да е на другия край на София, отделно Дарин е на 500 м , трябва ти част тичаш спазаряваш и при Любо за смяна или ако е по лек ремонта и Рашо на Дарин върши прекрасна работа. Любо иначе дава прекрасни цени за труд и части , картата разботи при него и няма батка сега съм зает не ме занимавай.... от него също има недоволни , но аз не съм ит тях ;) .

_________________
SUBARU LEGACY 2,5 AT 2001 GX limited

Сря Апр 12, 2017 11:53 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Без значение кой е сервиза, при проблем трябва да се прави възражение първо там.
Ако проблема продължи тогава се ползва КЗП и се пише по форуми.
С оплакване тук конкретен проблем няма да се реши - а в сервиза на Митака си има управител и собственик, които не са Митака...

Сря Апр 12, 2017 1:02 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Май 17, 2015 9:35 am
Мнения: 132
Местоположение: ПАЗАРДЖИК
Автомобил: Субару Легаси 1998 г.
Телефон: 0896634354
Рейтинг: 89
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
LGI написа:
Чудно ми е при толкова много брутални коментари за Митака сервиз, какво прави в тази тема - viewtopic.php?f=10&t=13776 ?

:good: :-? :-~
 15

Сря Апр 12, 2017 5:05 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Апр 10, 2017 4:29 pm
Мнения: 2
Рейтинг: 26
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Ъпдейт след 1600км. Свирят ролки, мотора е Шумен да си ебе. Изтече ми антифриза от недостегната скоба. Дроселът са му ебали мамата "предишните разбирачи дет са бутали колата ти" (цитат други майстори). Колата ми е друга, ебаха ѝ мамата, но нямам какво да направя. Карам си, кихам си по сервизите, отлагам си пътувания извън БГ щот не ми се плащат хиляди пътни помощи. Евала митака, евала митака сервиз. Дейба кавалите смотани. Мислех да не сипвам повече по тях, но мисля сте съгласни с оглед написаното и проблемите, че са ебалници и манафи.
 26

Съб Май 06, 2017 10:17 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 08, 2017 12:19 pm
Мнения: 102
Skype: cooliovato
Автомобил: Impreza 2.0R
Рейтинг: 25
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Честно казано не исках да пиша в тая тема, но ето че се наложи.
Сервиз: Любо люлин
Майстор: Владо
Ремонт: Премахване на екология на импреза (махане на чаркала + софтуерна забрана).
Цена: 400лв

Какво се случи... махнаха ми въпросната екология, направиха забраната и там каквото трябва, и всичко 6. Тръгвам към Младост 4, чува се някакво пъркане от колата в ниските обороти. За жалост късно го чух, чак почти до вкъщи. Звъня на Владо, обяснявам проблема, но каза ела отново в сервиза да погледнем. Върнах се до люлин, прислушаха я колата, и диагнозата беше проблем в генерацията, някаква си двуцевка. След няколко дни, имах час за цялостно обслужване + разни ремонти по ходовата част ... всичкия кеф 2000лв. Исках да оправят и това пъркане - естествено казаха хората. 2 дена седя колата там, смениха всичко каквото трябва (дай боже) и ми звънят да си я вземам. Вземам я, същата работа. Този път изобщо реших да не се връщам. Звъннах им пак по телефона и отговора беше, ами ела пак да видим, сигурно е гарнитурата на колекторите или нещо такова, може и да се наложи да сваляме генерацията.

Да ама не, реших да отида при Краси в Субаруланд, че ми е дооооооста по-наблизо. Еми за 10 минути решихме проблема. При премахването на екологията, не са ми сложили тапи в главите, а са модифицирали тръбите. И на едната от "тапите" обърнали гарнитурата, при което тя си е заминала и изпускаше от там.
Та обадих се на Владо, казах му, как стоят нещата, извинява ми се човека... но все пак останах разочарован. Дадох им доста пари, 2 дена седях без кола и накрая се оказа, че са притупали работата. Е сега уж щели да ми се реваншират, и да ми подарят 2 тапи.

За останалото нямам забележки към момента, надявам се и за в бъдеще да не намирам притупани работи, но все пак реших да споделя и с вас. Като цяло не мисля да се отказвам от услугите на Любо, но определено ще имам едно на ум при нужда от техните услуги.

Прикачам и въпросната "тапа" като снимка.

Едит: А да, и при въпроса ми свързан с обслужването "защо не виждам горивен филтър" в списъка със сменените части, отговора беше "ами май сме забравили за него". :facepalm: :lipseal: (хайде, и това ще прежаля.... той и без това рядко се сменя, пък и бая бавно си е... час и нещо играчка).


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Пет Юни 16, 2017 5:26 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Дек 25, 2009 10:50 pm
Мнения: 77
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Субару Аутбек 2.0 дизел
Телефон: 0882831036
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Сервиз "Квалитет", гр. Пловдив - Не ходете там!
Сервиза се намира след околовръстното на Пловдив, по пътя за Куклен (на 100 м. след колелото)
Специализиран за ел.стъкла и люкове, но прави и дневни светлини, централно заключване, аларми и др.
Там ме пратиха от сервиза на Павлин в Пловдив, да ми оправят лупите на ксенона, че светеше много слабо.
При обещание за 10 раб. дни, аз останах без кола 3 седмици. Фаровете са почти без промяна, виждат се леки драскотини от полиране, изпочупени доста щипки и много, много зле запечатани със силикон.
Още като си взех 2-та фара започнах да нанасям 2ри слой силикон и хоп - едното рамо на фара провисна.
Това е основно рамо, което държи фара. Обадих се на човека написал се квалитетно инж. на визитката и му казвам, че рамото е счупено. А той: неиздържа ли? Ела, в сервиза ще го лепнем с нещо друго.
Гада го лепнал със секундно и го надрал отдолу с поялника (само го изтънил), а не ми каза нищо при предаването.
Казах му, че това не става с лепене и трябва пластмасова заварка. Така попаднах на друг приятел на Павлин - Стоян (моб.: 0898620306), който оправя брони и други пластмаси, включително и фарове на 60 % от парите, които ми взеха в "Квалитет".
След още 1 изгубен ден, почвам да си монтирам фаровете, но нещо не мога да ги нагодя. Боря се близо 1 час, но не става. Гледам, че опира буксата с кабелите и няма как да е извъртя. Взех та разкачих инсталацията от 2 та фара и е завъртях - ляв-десен. Сложих фаровете и тръгвам. Да ама нещо релето на мигача цъка бързо. Изгоряла крушка. Обиколих всички марки бензиностанции - няма никъде такава крушка. Намерих в един автомагазин - 6,50 лв. Обадих се пак на въпросния инженер и го питам дали може да ме компенсира за: не спазването на срока, счупеното рамо, обърнатата инсталация на фароветете и изгорялата крушка без да слагам некъдърната му работа и лошия резултат за 240 лв. и отговора беше, че ще ми направи отстъпка от 20 лв. ако отида да ми сложи модул за дневни светлини от 90 лв.

Пет Юни 23, 2017 11:00 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 12, 2014 11:52 am
Мнения: 346
Местоположение: Germany
Автомобил: Legacy 2,0R Activ, 2006
Рейтинг: 171
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
За съжаление, пак нещо и от мен.

По-скоро неутрално, но забелязвам, как все повече доверието ми към сервиза на BRC Пловдив изчезва.

Бях Ви казал в предишна моя тема, за монтираният ми дефектен сензор за налягането в газовата бутилка и нефункциониращ датчик за количеството, и как в Пловдив ми оправиха кадърно проблема преди 1 година... НО!

Но, преди 4 седмици бях на TÜV, и ме ,,скъсаха,, - ЗАЩОТО, новото момченце в Пловдив(което работи по-бавно, но способно- думи на шефа) беше отрязал нулевият кабел, и забравил да го възтанови, което ядоса инженера на DEKRA, и ме върна да се възстанови, иначе няма TÜV за Субито...
Последните пръсти, които са ми пипали по газовата бутилка бяха от сервиза на BRC, така че няма извинение или оправдание за тази издънка....! :facepalm:

Имайте го впредвид!

За следващият път, вече е запланувано посещение при Тони от Dynamic Art...

_________________
Моля не стреляйте по пианиста! Той толкова си може.

Пон Юни 26, 2017 10:33 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Юни 01, 2016 3:34 pm
Мнения: 268
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Impreza 2.0
Телефон: 0898831186
Рейтинг: 180
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
За съжаление и аз ще пиша в тази тема. Мислех да отида до сервиза и да си поговоря със собственика първо, но нито имам време, нито искам да ги гледам повече. Та иде реч за Любо сервиз. Там си прегледах колата преди закупуване и там си я обслужвах. Като ходя в един сервиз не ходя другаде, верен клиент съм, но се наложи промяна. За какво иде реч. Чува се тропане и сменяме тампони. Минава известно време и пак сменяме тампони. Замълчах си, ама ми светна нещо. Три седмици по-късно пак тропане. На близък приятел сина работи в друг от белите сервизи и му закарах колата и да видиш изненада, талоните не са сменени а са подложени парчета ремък и това е смяната. Доста тъпо изпълнение, с което загубиха точен и верен клиент. Тампоните на носачите пък се оказаха някакво менте. И за да не съм голословни малко снимки. Всичко друго, което са правили по колата е точно, но такива дребно тарикатлъци са абсолютна глупост.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
 26

Вто Дек 12, 2017 5:53 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 29, 2013 10:15 am
Мнения: 424
Местоположение: София
Автомобил: Audi A8
Рейтинг: 91
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Хубаво е да има отговор и от другата страна в такива случаи.

Вто Дек 12, 2017 9:58 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Яну 06, 2013 11:11 pm
Мнения: 656
Местоположение: София
Автомобил: WRX 2001
Рейтинг: 454
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
DJANO написа:
Хубаво е да има отговор и от другата страна в такива случаи.


Едва ли. Въобще не им дреме. Пък и да отговорят въобще няма да си признаят - това е стандарно отношение на голяма част от авто сервизите.

Хубаво беше колежката да отиде първо там, а после да поства - така ми се струва по-коректно.

Вто Дек 12, 2017 10:15 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 11:23 pm
Мнения: 1782
Местоположение: Varna
Автомобил: LGT'10,Subaru Impreza 2.0 '97
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Неприятно е да установиш такъв факт, но мислете от друга гледна точка. Така наречените "сервизи за Субару" се множат, а наличните се разрастват. Неминуемо в даден момент в "бял сервиз" попада "черна перла" - човек, който гледа работата да му се махне по-бързо от главата. Не е задължително това да е системно. По мои наблюдения доста сервизи (не само за Субару) имат проблем с мениджмънта и контрола на качеството, защото са се разраснали по неправилния начин, или защото собствениците им просто не са способни да изработят система за контрол на друг освен на себе си.

_________________
Legacy GT, Subaru Impreza 2.0

Вто Дек 12, 2017 10:49 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Наистина е по-правилно да се говори със сервиза независимо кой е, най-малкото за да има промяна и да се подобрява обслужването.

Относно това подлагане с ремъци - това не е отбиване на номер, а доста популярен и работещ мод, който се прилага при износена щанга и липсващ по-малък размер на тампоните. Пробвано е и работи. Друг въпрос е ако това е отчетено като втора смяна на тампони.
Нещата не винаги са черни и бели, та затова е хубаво при съмнения най-малкото да се пита

Сря Дек 13, 2017 12:15 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 15, 2014 6:58 pm
Мнения: 1179
Автомобил: Subaru Forester XT
Рейтинг: 706
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Аз лично бих отишъл директно при тях да ми върнат парите, защото това, което пише и това, което е се разминават. Като има износена щанга се казва, че има такава и може да се приложи решение с подлагане на част от ремък, а не да се таксува като сменен тампон и да се взимат пари като за тампон. Това е нелепо като цяло. Лично на мен ако ми го направи някой по колата това без да ме уведоми бих се върнал и бих си искал парите обратно и за тези и за предишните тампони, защото не се знае дали не са подлагали всеки път, за свещите ако не са ти върнали старите и за всичко, което е казано, че е сменено, а не можеш да си сигурен/сигурна.

Лично за мен това е сериозна излъгация да се направи в голям сервиз. По мога да си го направя аз у нас

Сря Дек 13, 2017 1:24 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Мар 21, 2011 3:28 pm
Мнения: 465
Местоположение: София
Автомобил: Forester 2.0'99 & 2.5XT'06
Рейтинг: 347
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
ico_tech написа:
... По мои наблюдения доста сервизи (не само за Субару) имат проблем с мениджмънта и контрола на качеството, защото са се разраснали по неправилния начин, или защото собствениците им просто не са способни да изработят система за контрол на друг освен на себе си.


Абсолютно вярно, Митака и Любо например са много компетентни, но това не се отнася за останалите хора в сервизите им, както и за качеството на работата там. Поради личен опит с тях вече не ползвам услугите им, но това не ги прави явтоматично катранено черни по принцип.

_________________
Подозирам, че всичко е нарочно...

Сря Дек 13, 2017 6:46 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 398 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 20  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор