Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:22 am

Правила за пускане на обяви в раздела


1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.



Отговори на тема  [ 369 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Следваща
 Бял списък за сервизи и магазини 
Автор Съобщение

Регистриран на: Вто Яну 01, 2013 3:16 pm
Мнения: 2428
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: STI
Телефон: 0886119703
Рейтинг: 729
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
plaskom написа:
PetarIvanov82 написа:
Здравейте на всички Subaru фенове. Аз съм от Варна и последно ползвах автоцентъра на Жижо на бул.Република 97 се намира. Добро обслужване супер са и цените. Супер полезна тема при пътуване, ако се наложи нещо.
А ти там ли работиш?

Изпратено от моят HTC One_M8 с помощта на Tapatalk

:-?

Пет Дек 01, 2017 2:24 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Ное 30, 2017 12:24 pm
Мнения: 3
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Не работя там ;)

Чет Дек 14, 2017 4:28 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Апр 05, 2010 8:58 pm
Мнения: 3405
Местоположение: Варна
Skype: steling.
Автомобил: без субару
Телефон: 0877 40 43 30
Рейтинг: 583
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
PetarIvanov82 написа:
Здравейте на всички Subaru фенове. Аз съм от Варна и последно ползвах автоцентъра на Жижо на бул.Република 97 се намира. Добро обслужване супер са и цените. Супер полезна тема при пътуване, ако се наложи нещо.


Колега, Жижо е гумаджийница :) сервиза им е допълнителна дейност. Все едно за Примекс да го напишеш.
Реглажа им на сходимост е добър, но в стария сервиз при Николай.
Кажи какво са ти правили, за да знаем какво могат.
Масло и квартални гаражи сменят добре :)

_________________
www.karcher-cleanteh.com

Автомобилът е толкова проходим...."колкото го прежалиш!!"

Чет Дек 14, 2017 4:36 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 21, 2007 8:57 pm
Мнения: 2184
Местоположение: Бургас
Автомобил: Outback '09 2.5
Рейтинг: 248
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
То си го знаем, но искам да го напиша.

Автосервиз 1040 Тенчо Владев и асистент dessito Десислава Анастасова, София околовръстно.

Благодаря че ме посрещнахте с усмивка въпреки че доидох без час и обаждане, посрещнахаме с чаша горещ чай с мед, и ме обслужиха прекрастно.
С две ръце гласувам за тях.

_________________
Outback 2001 3.0 H6 - продаден
Outback 2001 2.5 AT VDC - продаден
Subaru Baja МТ - продадена
first Love Leone '84 1.8 АТ
Facebook: Medovo Bee Farm

Сря Яну 10, 2018 9:48 am
Върнете се в началото
Профил
Напуснал форума
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 30, 2014 1:03 pm
Мнения: 338
Рейтинг: 20
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Огромни благодарности на Тенчо Владев за това, че ми отдели 2 мин за консултация по телефона (от Варна) :bow:

Сря Яну 10, 2018 7:13 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 29, 2013 10:15 am
Мнения: 424
Местоположение: София
Автомобил: Audi A8
Рейтинг: 91
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Чичо Тенчо е супер, единствения "проблем" е, че е много зает и не можем да му висим на главата цял ден за да ни отговаря на всичките въпроси :giggle: :beer:

Сря Яну 10, 2018 9:14 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 21, 2007 8:57 pm
Мнения: 2184
Местоположение: Бургас
Автомобил: Outback '09 2.5
Рейтинг: 248
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
DJANO написа:
Чичо Тенчо е супер, единствения "проблем" е, че е много зает и не можем да му висим на главата цял ден за да ни отговаря на всичките въпроси :giggle: :beer:

За да не му губим времето слагаме гащеризоните и отиваме да помагаме кои с каквото може, така ще си изработим съветите.

_________________
Outback 2001 3.0 H6 - продаден
Outback 2001 2.5 AT VDC - продаден
Subaru Baja МТ - продадена
first Love Leone '84 1.8 АТ
Facebook: Medovo Bee Farm

Чет Яну 11, 2018 9:22 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Яну 04, 2018 10:59 am
Мнения: 7
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Има ли читави сервизи около Враца/Монтана/Видин, че като гледам обявите на форестер 98/99г половината са от тоя район.. ? Говоря за преглед на колата преди закупуване, не за обслужване и тн..

Вто Яну 16, 2018 11:09 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 11:23 pm
Мнения: 998
Местоположение: София
Skype: nikentce
Автомобил: Forester 2010, 2.0 D
Телефон: 08осем20четири6044
Рейтинг: 532
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Да се включа и аз с препоръките за Тенчо(1040). Винаги ме е обслужвал коректно и е отдаден в работата си. Надявам се наистина да успее да възпита същото и в новите му помощници в новия сервиз, за да се запази качеството на работата му.

Пон Яну 29, 2018 11:00 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Сеп 19, 2013 2:35 pm
Мнения: 2
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Мога да изкажа своето положително впечатление от магазина на AR AUTO - https://ar-auto.net/ . Поръчах спирачна помпа за моята Импреза, и всичко беше точно. Разбира се, имаше опция за преглед преди плащане, но ми направи приятно впечатление отзивчивоста на колегата, който ми обясни за различни модели и ми посочи точния модел, който ми трябваше (понеже не съм чак толкова навътре в нещата).

Пон Мар 26, 2018 4:48 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 11, 2012 3:33 pm
Мнения: 1249
Местоположение: София
Автомобил: Legacy 2005 3.0 R Spec B
Рейтинг: 152
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
koki4 написа:
Мога да изкажа своето положително впечатление от магазина на AR AUTO - https://ar-auto.net/ . Поръчах спирачна помпа за моята Импреза, и всичко беше точно. Разбира се, имаше опция за преглед преди плащане, но ми направи приятно впечатление отзивчивоста на колегата, който ми обясни за различни модели и ми посочи точния модел, който ми трябваше (понеже не съм чак толкова навътре в нещата).



Не че нещо ако може администраторите да направят тази тема да имат поне няколко мнения колегите
а не директно първото мнение на потребителя да е похвала линк към онлайн магазин.

Вто Мар 27, 2018 10:28 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 10, 2007 9:54 pm
Мнения: 5776
Местоположение: София
Skype: bojo-123
Автомобил: Outlander 2 '11, 2.4 LPG
Рейтинг: 828
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Преценката е изцяло субективна. В случая колегата се е регистрирал преди 5 години, просто не е писал...
 15

Сря Мар 28, 2018 6:10 am
Върнете се в началото
Профил ICQ

Регистриран на: Пет Дек 23, 2011 12:12 pm
Мнения: 190
Местоположение: София
Автомобил: Outback 3.6 Limited,2010
Телефон: 0898316497
Рейтинг: 91
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Един глас за Краси и Субаруленд.
Новият им сервиз е пример за чистота и място.
Краси не пести време да обяснява подробно.
Отидох за дребен проблем - момчетата почистиха дросел и дебитомер и замериха компресия без пари. Освен това измиване на радиатор е 20 лв, което при Любо още преди две години беше 50 лв.
Накрая Краси искаше да ми вземе по-малко пари.

Сря Мар 28, 2018 11:51 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 28, 2017 10:51 pm
Мнения: 112
Местоположение: София
Skype: forestvibration
Автомобил: Forester '99 125
Телефон: 0885580786
Рейтинг: 43
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Съвестен майстор на 70 км. от София...

За смяна на кабели, свещи, масло, маслен, въздушен, горивен фитлър и реглаж на клапани = 45 лв. труд.

За повече инфо на ЛС...

Сря Мар 28, 2018 8:50 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 13, 2015 9:56 pm
Мнения: 12
Местоположение: Варна
Автомобил: subaru
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Мога да ви препоръчам сервиз за гуми в гр.Варна - Медина Мед. За толкова години ходене по гумаджнийници, сервизи и не знам си какво.. там получих най-голямото внимание и най-важното качествена работа! Препоръчвам ги с две ръце, знаят си работата момчетата.. Всъщност те имат и сервизи из цяла България - https://medina-med.com/servizi-za-gumi/ .. Който се чуди от къде да си купи нови 'пресни гуми или просто да отиде за смяна на гуми там е мястото. Също ми хареса, че машините им са нови :bow:

Вто Май 15, 2018 2:40 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 10, 2016 9:59 pm
Мнения: 49
Автомобил: Legacy IV 2.5
Рейтинг: 120
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Гигантско +1 за SUBARULAND. Основно обслужване преди няколко дни, обърнаха ми внимание на спокойствие, с всичките ми питанки по “новата” кола, въпреки, че бяха затрупани с работа.
И днес - спешна помощ с неработещи перки - два пъти.

Отзовават се, като има неотложен случай, бърза, адекватна и наистина професионална помощ.
Благодаря на екипа на СУБАРУЛЕНД.

Евала, хора, така се прави! Препоръчвам!

Изображение

_________________
the earth is flat!

Чет Авг 02, 2018 8:42 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Май 09, 2018 5:06 pm
Мнения: 81
Автомобил: Impreza 2006R
Телефон: +359898276714
Рейтинг: 20
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
++++ за Павлин в Пловдив!

Имах нужда от спешно "лечение" и помогна чудесно!

Бяхме слезли от вилата за някакви драми до Пловдив.Цял ден напред, назад с колата. Свършихме всичко, запалих колата да се връщаме и извднъж светнаха акумулаторът и ръчната спирачка. Оцъклих ей такива очи O.o . Как може едновременно акумулаторът и ръчната?!?!!!. Викам си: "Компютърът се е бъгнал от жегата, чакай да разкача и закача акумулатора да видим дали ще се изчистят грешките. " Речено, сторено. Като го закачих светна и АБС-а и спря да пали. Обадих се на Павлин, той каза "идвай"!
Един час търсене на пътна помощ в град Пловдив!
Павлин ме чакаше с динамото и го смени веднага.
Прибрахме се на вилата по светло. <3
Благодаря на Павлин от Субару сервиз!

Enviado desde mi Jolla C mediante Tapatalk

Нед Авг 05, 2018 9:06 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 26, 2012 9:54 pm
Мнения: 53
Местоположение: София
Автомобил: Forester 2.0 XT
Рейтинг: 15
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
+++ от мен за Павлин от Пловдив.
Днес на път в Пловдив бубината се предаде. Благодарение на него, в събота следобед смени бубина кабели и свещи.
=D>

Съб Авг 25, 2018 9:37 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Рядко хваля сервизи, но този си е за хвалба, заради опита и възможностите в широк спектър от газови уредби.
Имам една газова Ловато монтирана от тях, която вече 4-5 години работи без проблеми на Импреза 1.6.
На текущата кола успяха да открият, отстранят и поправят специфичен проблем, неотстранен в друг бял сервиз.
Собственикът ( Милчо ) е в бизнеса от над 25г, много отзивчиви и най-важното работят само с качествени компоненти.

http://topgas.bg/%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1% ... %82%D0%B8/

Съб Сеп 08, 2018 10:57 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 29, 2013 10:15 am
Мнения: 424
Местоположение: София
Автомобил: Audi A8
Рейтинг: 91
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
С кофти компоненти и мизеря едва ли ще успее да се задържи 25 години.

Иначе бих искал да ви препоръчам едно момче за тониране на стъкла. Прави ми предните, работи внимателно и си изпипва нещата много добре, а цените му са доста конкурентни. Ники се казва. От няколко дни работи в сервиза на D-bros: http://dbros-garage.com/contact/

Нед Сеп 09, 2018 12:39 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 369 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: fliyng pig, Jeff и 38 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор