Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 6:16 pm

Правила за пускане на обяви в раздела


Архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 16 мнения ] 
 Продавам си колата - SUBARU LEGACY (B13) 2.0 бензин, комби 
Автор Съобщение

Регистриран на: Вто Окт 03, 2017 1:10 am
Мнения: 60
Рейтинг: 27
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
За мое голямо съжаление се налга да продам любимата си кола. Много се надявам да попадне в добри ръце, при грижлив стопанин. Изключително много си я харесвам, с много голям мерак и след дълго търсене се сдобих с нея, но заминавам за чужбина и не мога да я взема там където отивам.

Колата лично си я купих от Германия. След 2-3 месеца обикаляне по автокъщите и джамбазите в България, и след като се нагледах на какво ли не, накрая реших сам да отида и да си купя. Взех я доста скъпо, но си заслужаваше. Харесах я на обява, обадих се, разпитах и след седмица бях в самолета, а на следващия ден станах щастлив собственик на Легаси. Колата беше с ТЮВ и си я докарах на ход, там и направих обстоен преглед преди да я купя, имаше две леки козметични забележки, нови ремъци, ново масло на мотора и кутията, но нищо повече.

Колата е произведена (или поне по талон е с 1ва регистрация) 09‘2006, един собственик, аз съм втори. В България е от края на Октомври, вече 8 месеца я карам, като я купих беше на 210 000 км, сега е на 225 000. През цялото време откакто я имам е нощувала в гараж. Газ никога не е имала, и е карана само с V Power racing. Има годишна винетка и пълно автокаско.

Комби, ръчна кутия, 2.0 двигател 165 конски сили.

Води се Limited Edition – черен кожен салон с подгрев, електрическа шоф. седалка, сензор за дъжд (оригинален на Субару, допълнително монтиран), темпомат, голям шибидах, светещи декоративни алуминиеви лайсни на праговете на предните врати, климатроник, халогени, хидравлика, ABS, теглич оригинален на Субару (махащ се), парктроник, оригинални стелки, два ключа и изобщо всички останали екстри, които ги има обичайно този модел – ел. стъкла, подгрев на челно стъкло, централно заключване, ел огледала с подгрев и т.н. да не ги изреждам всички.

Както се вижда от снимките колата е като нова, няма абсолютно никакви забележки по салона (отвън има две козметични, които има уговорка да се оправят по каско), няма никъде скъсано, смачкано, протрито, захабено или каквото и да е подобно. Предишният собственик е пазил много тази кола, и като я видях не можех да повярвам как изглежда.

Технически също е безупречна – няма никакви звуци, шумове, течове, или пък нещо да не работи.
Абсолютно всичко в колата работи, нищо не липсва, или пък да е износено – механизми, бутони и т.н.
Двигателят, кутията и рейката са сухи, маркучите на картерната вентилация също са сухи. Мотора работи много тихо и равномерно.
Човекът, който ми смени ремъците, маслата и другите неща ми каза, че не е виждал толкова сухо субару с толкова равномерно работещ мотор.
Единственото нещо което прави впечатление е едно присвирване на празен ход (вътре не се чува) – за което ми казаха, че е от маховика, но така можела да върви поне още 50 000 км, че съединителят е наред, не приплъзва, не вибрира, и че голяма част от субару с този маховик го имали този звук и да си карам така, нямало проблем.

Ремонти не съм правил, защото досега не е имала и все още няма нужда от такива. Окачване и спирачки в перфектно състояние.
Когато обслужих колата видях, че всички ремъци, ролки, масла, всичко беше сменено скоро, но ги смених за всеки случай.
Какво е направено по колата:
- Сменено масло - Motul 8100 X-clean+ 5W-30
- Масло кутия и диференциали - ако не се лъжа беше Енеос(имам останала туба)
- Свещи оригинални иридиеви от магазина на Симеон
- Водна помпа оригинална (от Люцкан)
- Ангренажен ремък оригинален с всички ролки (от Люцкан)
- Ролка за аксесоарен ремък (оригинална)
- Филтър купе оригинален
- Въздушен филтър K&N от Англия
- Маслен филтър оригинален
- Нови чистачки
- Крушки Silverstar II
- Нов акумулатор Варта
- Годишна винетка
- Метални джанти 16-ки за зимните гуми с нови гайки
- Зимни гуми Continental Winter Contact

Това е което се сещам, ако имате въпроси питайте, ще отговоря на всички.

Цената която търся е 11 700 лв. Колата много си заслужава, струва си всяка стотинка, и не бих я продал, ако не ми се налагаше, но нямам избор. Реално до този момент струва доста повече от това. Само регистрацията, всички такси, застрховки + обслужването и консумативите струват 4200 лв.. Цената може да се коментира на място.
Емил 0895 400 235


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Нед Юни 17, 2018 8:08 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Окт 03, 2017 1:10 am
Мнения: 60
Рейтинг: 27
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Мога да намаля цената със 700 лв, колкото би струвала смяната на съединителя със солиден маховик, така става 11 000.

Като извадим от цената 4200 за докарване, обслужване, застраховки, регистрация, номера, еко такси и т.н. остават 6800 цена за колата. Гарантирам че няма такава кола на пазара, а се съмнявам и в чужбина да има за тези пари. Само ще допълня, че колата я купих за 4000 евро.

Вто Юни 19, 2018 6:03 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Сеп 12, 2017 1:26 pm
Мнения: 38
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
EMark написа:
Мога да намаля цената със 700 лв, колкото би струвала смяната на съединителя със солиден маховик, така става 11 000.

Като извадим от цената 4200 за докарване, обслужване, застраховки, регистрация, номера, еко такси и т.н. остават 6800 цена за колата. Гарантирам че няма такава кола на пазара, а се съмнявам и в чужбина да има за тези пари. Само ще допълня, че колата я купих за 4000 евро.


Здравей колега, може ли снимки отдолу на колата - дали има ръжди?

Чет Юни 21, 2018 7:10 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Окт 03, 2017 1:10 am
Мнения: 60
Рейтинг: 27
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Няма никакви ръжди, колата е в перфектно състояние.

Можете сам да се уверите ако решите да направите оглед в сервиз. В момента съм извън страната и няма как да направя снимки.

Чет Юни 21, 2018 8:36 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Сеп 12, 2017 1:26 pm
Мнения: 38
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Добре звучи да няма ръжди, може ли вин да ми изпратиш?

п.с. Странно е че като питам във форума какво мислят колегите за тази кола, ми трият съобщенията - ROFL хехехе.

Чет Юни 21, 2018 10:04 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Не е нужно да питаш за една и съща кола по няколко пъти в една и съща тема
Запитването ти в темата “Някой има ли информация за това Легаси” стои.

Чет Юни 21, 2018 10:09 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 12, 2014 11:52 am
Мнения: 346
Местоположение: Germany
Автомобил: Legacy 2,0R Activ, 2006
Рейтинг: 171
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
ncvetarsky написа:
Добре звучи да няма ръжди, може ли вин да ми изпратиш?

п.с. Странно е че като питам във форума какво мислят колегите за тази кола, ми трият съобщенията - ROFL хехехе.



Явно не познаваш добре нашият форум, иначе щеше да разбереш защо! ;)
,, Никога не късно да станеш за резил.”- цитирам моят първи учител по музика.... :facepalm: :cool:

_________________
Моля не стреляйте по пианиста! Той толкова си може.
 6

Чет Юни 21, 2018 10:32 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Сеп 12, 2017 1:26 pm
Мнения: 38
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Е и аз да продължа оффтопик - започвам да разбирам форум-а :)

Чет Юни 21, 2018 12:38 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Окт 03, 2017 1:10 am
Мнения: 60
Рейтинг: 27
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Изпратих ви вин номера на лично съобщение.

Чет Юни 21, 2018 4:36 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Окт 03, 2017 1:10 am
Мнения: 60
Рейтинг: 27
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Вече съм на бг земя, ако някой иска да гледа колата, на разположение съм.

Ще намаля и цената на 10 700 за форума.

Нед Юни 24, 2018 4:58 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Окт 03, 2017 1:10 am
Мнения: 60
Рейтинг: 27
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
До края на Юли месец обявявам цена 10 500, ако дотогава колата не е намерила нов стопанин, ще оставя пълномощно на човек, който може да съдейства за оглед и продажба. Като е възможно цената да бъде по-висока.

Сря Юни 27, 2018 6:50 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Окт 03, 2017 1:10 am
Мнения: 60
Рейтинг: 27
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
9900

Съб Юли 07, 2018 10:00 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Сеп 12, 2017 1:26 pm
Мнения: 38
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Колега, ако така продължиш до 8000 лева веднага ще се срещнем за оглед :)

Съб Юли 07, 2018 11:33 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Окт 03, 2017 1:10 am
Мнения: 60
Рейтинг: 27
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Да ти кажа честно, хич не ми е приятно да я давам без пари, но нямам избор. Оставянето на човек с пълномощно си е ангажимент, гараж и т.н.

Реално колата е напълно обслужена с оригинални части, отделно е супер запазена, бъкана с екстри, няма такава кола на пазара на такава цена. В момента цената е с почти 3000 назад, колкото ми струва.

Мога да намаля още малко, но чак 8000 едва ли.
До края на месеца ако не се намери човек, най вероятно ще и върна цената.

Ще предоставя на новия собственик файл със списък какво е сменено, на коя дата и на колко км.

Съб Юли 07, 2018 2:03 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Окт 03, 2017 1:10 am
Мнения: 60
Рейтинг: 27
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
9700!

Вто Юли 10, 2018 8:01 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Окт 03, 2017 1:10 am
Мнения: 60
Рейтинг: 27
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Колата има нов собственик, да му е честита, да я кара със здраве и безаварийно!

Темата може да се затвори.
 15

Чет Юли 19, 2018 10:52 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 16 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор