Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 1:20 am



Отговори на тема  [ 1222 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 62  Следваща
 Някой има ли информация за тази Импреса (обяви и коментари)? 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Сря Май 09, 2018 5:06 pm
Мнения: 81
Автомобил: Impreza 2006R
Телефон: +359898276714
Рейтинг: 20
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Чудесно! ;)

Enviado desde mi Jolla C mediante Tapatalk

Пет Авг 03, 2018 7:34 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Май 15, 2011 3:32 pm
Мнения: 184
Местоположение: гр. Добрич
Skype: cvetan_pl
Автомобил: WRX 2003, Honda Accord 8 TYPE-S
Телефон: +359886442713
Рейтинг: 15
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
vizor написа:
cvetan_pl написа:
Понаправен WRX според мен, това не е оригинален STI, не казвам, че колата е лоша, но продавача мами още в обявата. Ако искаш читава кола потърси си отвън. Поздрави


Евала разбирач си.. как разбра, че е WRX. Дай ПОНЕ ЕДНА основатлена причина да си мислиш, че е WRX и те признавам за великан. И да .. заяждам се и ми е интересен отговора. Твърде интересен


Само не мога да разбера защо с лошо, не разбирам кое в поста ми в който изложих едно предположение само и съм писал, че е това е според мен, те кара да избухваш така, че и чак да се заяждащ. Това, че имаш рамата на колата е чудесно, можеше без да даваш определения кой какъв е, просто да ни просветлиш и да ме поправиш, че не съм прав. Нали форума е точно за това или ти имаш други виждания върху нещата. Съжалявам ако съм подвел колегата, но в спора се ражда истината. Поздрави

Пет Авг 03, 2018 4:36 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ WWW
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 15, 2014 6:58 pm
Мнения: 1179
Автомобил: Subaru Forester XT
Рейтинг: 706
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Форума е да даваш точна информация, а не "според мен е фалшив STI и гледай другаде". Аз нямам рамата.. имаше я в интернет. Можеш да си я погледнеш спокойно и ти и да видиш дали е истински STI или не.

" това не е оригинален STI, не казвам, че колата е лоша, но продавача мами още в обявата."

Не е лоша, но мами в обявата? За това те попитах.. дай поне ЕДИН признак, че колата СПОРЕД ТЕБ е WRX. Ще почакам отново.

Пет Авг 03, 2018 8:00 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Май 15, 2011 3:32 pm
Мнения: 184
Местоположение: гр. Добрич
Skype: cvetan_pl
Автомобил: WRX 2003, Honda Accord 8 TYPE-S
Телефон: +359886442713
Рейтинг: 15
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Само един- задната броня и пластмасовите вежди на задните калници, а това, че рамата я имало в нета- извинявай как не ми дойде на ум да я потърся.

Пет Авг 03, 2018 9:50 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ WWW

Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 8:18 pm
Мнения: 89
Местоположение: sofia
Автомобил: impreza
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Някой, да е гледал тия две импрези :
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... 2053064522
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... 7690950601

Сря Авг 15, 2018 2:46 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Авг 16, 2018 5:57 pm
Мнения: 2
Телефон: 993339960
Рейтинг: -15
Кофти...
Отговори с цитат
Здравейте бъдещи колеги и ентусиасти,

Имам огромното желание от години за тази кола и смятам да закупя Impreza трета генерация около Ноември месец.
Тепърва се запонавам с техническите подробности на марката и в момента изяждам форума.
Откъм модификация съм харесал 2.0R, 2.0R Sport и най-вече STi.

Бюджета ми е 14 000лв. като много се надявам да стигнат за STi. Също така наистина ми се ще колата да е под тези 14к за да мога да инвестирам поне 2-3к в гуми и първоначално обслужване.
Огледах мобиле и карс и общо взето харесах две които отговарят на критериите и май най-важното, колата да е от частно лице.Огледах и немското мобиле и там видях че под 8k Euro няма май читава, което са си 16к лева, което от своя страна ме навежда на мисълта, че тези които по автокъщите струват около 8-9к лева, са закупени за 5-6к лева и надали са по различни от външен клозет.
Ето и двата автомобила които харесах - https://www.cars.bg/offer/c2631510 и https://www.cars.bg/offer/c2507523
Чиста случайност че и двата са от Хасково, аз съм в София, което буди питане - мога ли да взема читав майстор там да ги гледаме или му трябва и сервиза?
Въпросите са не малко, тъй като за пръв път ще закупувам автомобил над 1000 лева, но все още съм достатъчно объркан, че да мога да ги структурирам ясно :D .

Надявам се да намеря автомобил до месец Ноември защото тогава чакам и парите, а вече и снега !
Моля за съвет относно двата автомобила и ще се радвам ако поне единия е на колега от форума.

Поздрави Александър !

Пет Авг 17, 2018 4:05 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Като четеш форума пускай запитването в съответния раздел...има си тема за импреза, легаси и тн

За СТИ бюджет е мин 20к лв и резерв от 10 и много четене

Пет Авг 17, 2018 6:48 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 11:23 pm
Мнения: 1782
Местоположение: Varna
Автомобил: LGT'10,Subaru Impreza 2.0 '97
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Ъъъ :-? , тези обяви не са за колата за която питаш. Ако искаш това поколение (2008+) двигателите са 2,5 за STi и бюджета ти трябва да е 14 000 евра. :cry:

_________________
Legacy GT, Subaru Impreza 2.0

Пет Авг 17, 2018 6:49 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Юни 01, 2016 3:34 pm
Мнения: 268
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Impreza 2.0
Телефон: 0898831186
Рейтинг: 180
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Аз бих гледала втората, ако наистина не е търговец, макар че пак няма гаранция. Аз карам импреза 2008, правих двигател, защото собственика преди мен е правил реглаж при некадърник и цифрата за основен ремонт е така да се каже вълшебна :) , така че трябва внимателно да избираш.

Съб Авг 18, 2018 4:28 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
VooDooSoul написа:
Мрън... явно STI отпада. А за тези двете може ли да дадете мнение и ако имате някои познат който продава, въпреки че за 12 гледам и едно легаси https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=7xaazg но е от къща и май е много по-скъпо за поддръжка особено с H6-тицата.


Пичага,

Тази тема е за Импрези, за Легаси има отделна и тн, хайде спри да спамиш и да мислиш на глас и почни да четеш

Съб Авг 18, 2018 6:47 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 12, 2013 1:04 pm
Мнения: 380
Местоположение: Варна
Автомобил: STI
Рейтинг: 245
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Напишете телефонния номер на продавача в Гугъл и ще разберете дали е търговец или не ;)

Съб Авг 18, 2018 6:49 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Авг 16, 2018 5:57 pm
Мнения: 2
Телефон: 993339960
Рейтинг: -15
Кофти...
Отговори с цитат
Пичага,
просто искам мнение за тези два автомобила, ама май ще ходя в друг форум, че от 3968-те коментара сигурно 1600 са заядливи забележки.Все едно питах за Опел, баси !

Vmax написа:
VooDooSoul написа:
Мрън... явно STI отпада. А за тези двете може ли да дадете мнение и ако имате някои познат който продава, въпреки че за 12 гледам и едно легаси https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=7xaazg но е от къща и май е много по-скъпо за поддръжка особено с H6-тицата.


Пичага,

Тази тема е за Импрези, за Легаси има отделна и тн, хайде спри да спамиш и да мислиш на глас и почни да четеш
 -15

Пон Авг 20, 2018 12:24 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 01, 2018 8:35 pm
Мнения: 2
Автомобил: Subaru Impreza EL154
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Някой от Варна има ли информация за таз ( https://www.cars.bg/offer/c2690781 ) кола. :)

P.S. И да, обобщете плюсовете на Импреза 1,5-МТ/2008. На минуси се начетох :)

Съб Сеп 08, 2018 9:23 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 11:23 pm
Мнения: 1782
Местоположение: Varna
Автомобил: LGT'10,Subaru Impreza 2.0 '97
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Плюсове:
- все пак е Субару, с боксер и AWD. Зимата е сигурна и предвидима.
- 10 скорости. По-малко са от на планински велосипед, но не се сещам друга кола с толкова ROFL
- има LED стопове и ксенон
- това, че е ръчна кутия мааалко помага на шофьора да я напъва в критични моменти. Върви колкото Голф 1.4 (75кс), но в града мощността е напълно достатъчна.
- относително широка вътре, но доста дълга като цяло
- Bi-fuel - дава надежди за икономичност и ако имате късмет ще покарате няколко хиляди км (до момента на първия реглаж).

_________________
Legacy GT, Subaru Impreza 2.0

Съб Сеп 08, 2018 11:40 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 12, 2013 1:04 pm
Мнения: 380
Местоположение: Варна
Автомобил: STI
Рейтинг: 245
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
jesster написа:
Някой от Варна има ли информация за таз ( https://www.cars.bg/offer/c2690781 ) кола. :)

P.S. И да, обобщете плюсовете на Импреза 1,5-МТ/2008. На минуси се начетох :)


Един приятел от Варна си търсеше кола и беше попаднал на такава, на която първо е правен ремонт на двигателя при Пламен и след това е пусната за продажба при джамбазина :)
Така че може да отидеш до сервиза на Пламен (тъй като е най-близо) и да разпиташ дали случайно първо не е минала през него.
ПП : там работи едно момче, което кара такава Импреза, но не съм сигурен дали е 1.5 :)

Нед Сеп 09, 2018 2:32 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Юни 27, 2016 12:26 pm
Мнения: 20
Рейтинг: 15
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
1,5 мотора е точно градска, извънградско дига до 160-170 без проблем, но може да си пуснеш брада, докато стане.

Лично аз нямах успех с покупката на такава от Италия и понеже я карах на 5w30 и двигателя буквално го беше изял на път за морето и блокира (друга история).

Колиците са приятни, харчат 9 - 9,5 на газ извънградско и 11-12 градско с по 0,5 - 2 бензин в зависимост от сезона.

4х4, бавни, газова - усеща си се като Субару. 107-те коня обаче се усещат много бавни особено, когато возиш пътници.

Ако ще се кара главно градско, не е никак лоша, но е доста по-чуплива и капризна спрямо предните генерации.

Сря Сеп 12, 2018 9:23 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Юни 01, 2016 3:34 pm
Мнения: 268
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Impreza 2.0
Телефон: 0898831186
Рейтинг: 180
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
jesster написа:
Някой от Варна има ли информация за таз ( https://www.cars.bg/offer/c2690781 ) кола. :)

P.S. И да, обобщете плюсовете на Импреза 1,5-МТ/2008. На минуси се начетох :)


Мисля, че при този двигател вероятността да е била "изпъвана" така да се каже е по- малко вероятен. Освен това, като гледам обявите, може да вземеш кола на малко по- ниска цена, отколкото 2.0 двигателя. Това не са точно плюсове на самия автомобил, а резултат от това, че е малко по- малко желания двигател. Немога да кажа по отношение самия двигател "по- здрав" ли е, защото има хора, които са в състояние всичко да счупят. Това са по- скоро съждения, но дано са ти полезни.

Сря Сеп 12, 2018 9:54 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 01, 2018 8:35 pm
Мнения: 2
Автомобил: Subaru Impreza EL154
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Благодаря на всички за обективните отговори! :beer:
Радвам се, че не заклеймявате кат прокажени тез които се интересуват от "малкия" мотор на Импреза. За всички класи вагони трябва да има пътници!!! :)

P.S. Не смята те ли, че Bi Fuel звучи джендърско? :)

_________________
Който бяга и не се впряга, пак ще бяга!!!

Сря Сеп 12, 2018 7:53 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Сря Май 09, 2018 5:06 pm
Мнения: 81
Автомобил: Impreza 2006R
Телефон: +359898276714
Рейтинг: 20
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
jesster написа:

P.S. Не смята те ли, че Bi Fuel звучи джендърско? :)


Какво значи "джендърско"? :shock:

Чет Сеп 13, 2018 5:16 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Юни 27, 2016 12:26 pm
Мнения: 20
Рейтинг: 15
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Здравейте,

Понеже от около година ме гложди вътрешно, че е време да направя ''глупост'' и да си взема един STi и разглеждам доста екземпляри тук и чужбина в търсене на 2006-2007 - много ме кефят просто външно, попаднах на тази обява:

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=8a9s58

Някои звънял ли е, разглеждал ли я е случайно, понеже единственото, което намерих е,че автокъщата работи от 2008-ма и има опит със спортни коли и ок отзиви за немски такива. А сега бяха почивни дни и нямаше как да я погледна на живо :)

Пон Сеп 24, 2018 4:55 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1222 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 62  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор