Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 2:44 pm

Правила за пускане на обяви в раздела


Архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 136 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 Продавам почистващи добавки с голям ефект BG44K,BGEPR,BG202C 
Автор Съобщение

Регистриран на: Нед Май 09, 2010 10:54 am
Мнения: 193
Автомобил: Subaru Forester 2.5XT 2006
Рейтинг: 109
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Ivashki написа:
Здравей,

Искам да поръчам 1бр. BGEPR до офис на еконт гр.София кв. Младост-4 блок.487 магазин 6 / Иво Тишев 0898401874

Изпратих Ви днес.

_________________
Forester 2.5 XT MY06

Вто Юли 10, 2018 5:39 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 03, 2014 8:27 pm
Мнения: 108
Местоположение: Deutschland
Автомобил: Impreza МY08 2.0R Comfort LPG ex
Рейтинг: 148
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
ivosaxo написа:
Концентрацията на РЕА в BG244,BG44K,както и точния им състав са според мен конфиденциална информация на производителя и аз лично не съм успял да намеря точни сведения по въпроса.
По косвени улики от MSDS-а,които е задължителна публична информация би могло да се предположи,че РЕА е някъде 20-30%.Ако някой има по-точни данни би било чудесно да ги сподели.

Ще споделя информацията, която аз съм събрал за предлаганите тук добавки на BG:
1) BG 44K® Fuel System Cleaner (Part.No 208 & 208A)
Product Specification and Technical Data
MSDS

2) BG EPR® Engine Performance Restoration (Part.No 109)
Product Specification and Technical Data
MSDS

3) BG MOA® (Part.No 110)
Product Specification and Technical Data
MSDS

4) BG 244® Fuel System Cleaner (Part.No 244), For Diesels Only
Product Specification and Technical Data
MSDS

Препоръчани пакети за употреба:
1) BG Inspektionset Petrol
Изображение

2) BG Inspektionset Diesel
Изображение

3) BG Inspectionset Diesel Packet Premium
Изображение

Описание за прилагане на добавките за дизелов двигател - http://www.bgprod.dk/wp-content/uploads ... 5/9026.pdf

_________________
Ein Mercedes hat 1 Stern...
Gute Hotels haben 5...
EIN SUBARU HAT 6 STERNE!!!

Съб Юли 28, 2018 8:40 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Юни 09, 2015 7:47 am
Мнения: 25
Автомобил: subaru legacy
Телефон: 0896626555
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравей Иво ако имаш налично МОА един флакон прати по Еконт,ползвал съм добавките който предлагаш и съм доволен
Еконт Пазарджик Булаир получ.Костадин Русев 0896626555

Чет Авг 09, 2018 11:22 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Май 09, 2010 10:54 am
Мнения: 193
Автомобил: Subaru Forester 2.5XT 2006
Рейтинг: 109
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
След около 14 месеца тестове предлагам в темата нова почистваща добавка,която намирам
за доста полезна и практична - BG210 Fuel Injection System Cleaner.
Прикачени файлове:
BG 210 FISC (Copy).jpg

https://www.bgprod.com/catalog/gasoline ... m-cleaner/
Добавката е с акцент основно към почистване на цялата горивна система и разбира се на
инжекторите.Приложението на добавката според спецификацията на производителя се
осъществява чрез присъединяване на специален апарат директно към горивната рейка,
като се прекъсва подаването на гориво,а мотора работи само на добавката в концентриран вид до нейното изчерпване.В условията на ежедневна експлоатация доказахме безспорен и забележителен ефект чрез поставянето и в резервоара,само че за разлика от BG44K,тук се оставя да работи с минимално количество бензин и е достатъчно ефективна при изгарянето на 5-10-15 литра гориво.Това също е и съществено по-икономичен вариант за поддържане на чисти бензинови инжектори при автомобили с монтирана газова уредба,както и за бързо почистване на лошо работещи инжектори.
Схемата е да се намали горивото до минимум или до устойчиво светнал индикатор за резервно гориво.Поставя се добавката и се добавят 5-10 литра гориво,след което се експлоатира нормално
автомобила докато се получи приблизително същата индикация за горивото.
Ето два примера от тестовете.Месец Юли 2017 гадина по неволя смених двигателя на собствения
ми Forester 2.0Т модел 1999 година с такъв от Forester JDM STI 2000 година,който ми изпадна на добра оферта.Смяната я направих в София и на път за вкъщи заредих пълен резервоар 100 октана от бензиностанцията на Марешки в Люлин.След 200 километра положението стана доста зле,двигателя загуби мощност,забиваше при всяко подаване на газ,чак се принудих в Габрово да налея Shell V Power Racing.След един кен BG 210 всичко дойде на място,а след още един 44К направо стана самолет,като последната процедура е по препоръка на производителя BG Products,тоест според тях BG210 e перфектната подготовка преди 44К при неясни и занемарени случаи,именно като този,в който се започва сериозна експлоатация на мотор с тунингован компютър,стоял неясно колко време,без оригиналната турбина,с черно неизвестно масло,с неизвестна история и очевидно видял доста газ.STI JDM обаче явно е друга планета,защото вече 30К си го развъртам редовно до 7000 оборота,а и прекъсвач вижда около 7600-7800.При това вече без да гори изобщо масло,направо чудеса и изненади.Другият пример е типичен за автомобил каран само на газ.Колега с Forester 2.0 122 к.с. изкушен от лесният реглаж на клапани почти не сипва бензин,обаче на третата зима след около 40К ми се оплака,че не можа да запали.Заподозряхме инжекторите,тъй като другите работи си ги беше направил уставно. Тъй като ми е познат направихме следния експеримент,наляхме BG210 и 3 литра бензин,той и без това си беше на резерва,изчакахме 10 минути,разклатихме най-дилетантски купето с надежда да се размеси и започнахме да въртим.Явно все пак нещо някъде минаваше през инжекторите,защото след около 2-3 минути въртене замириса леко на суров бензин,после припука и започна да ги събира като издухан дизел.Така с известна доза късмет изгорихме дозата,след това сложихме 44К и вече не ми се обаждал.
Стана дълго и приключваме с цената от 24 лева за кен.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Нед Сеп 16, 2018 5:31 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Сеп 22, 2018 8:31 am
Мнения: 1
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, пиша тук за съвет какво точно да си поръчам по страхотна препоръка на мой приятел.
От скоро карам пежо 2.0 HDI, и до колкото виждам добавките за дизели са малко по специфични и не разбрах дали изобщо ги има налични за продажба.
Нямам проблеми с колата, но при всичко хубаво написано за тях бих искал при следваща смяна да си направя промивка на двигателя и да си сложа от добавката която е за всяка смяна на масло с цел отихване работата на двигателя.
Може и за промивка на горивната система на дизел.
Благодаря!

Съб Сеп 22, 2018 8:38 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Май 09, 2010 10:54 am
Мнения: 193
Автомобил: Subaru Forester 2.5XT 2006
Рейтинг: 109
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
maninc написа:
Здравейте, пиша тук за съвет какво точно да си поръчам по страхотна препоръка на мой приятел.
От скоро карам пежо 2.0 HDI, и до колкото виждам добавките за дизели са малко по специфични и не разбрах дали изобщо ги има налични за продажба.
Нямам проблеми с колата, но при всичко хубаво написано за тях бих искал при следваща смяна да си направя промивка на двигателя и да си сложа от добавката която е за всяка смяна на масло с цел отихване работата на двигателя.
Може и за промивка на горивната система на дизел.
Благодаря!

Взема ли сте добро решение да се възползвате от препоръката на приятеля си,
тъй като поддържането на чисти двигател и периферия е важно условие за безпроблемна
експлоатация.
В момента имам наличен пакет добавки за дизелов двигател от BG EPR,244 и МОА.
Пакета е добре проверен и се е доказал.Ако имате въпроси моля да ми пратите ЛС или
ми се обадете по телефона.

_________________
Forester 2.5 XT MY06

Пон Сеп 24, 2018 6:27 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Авг 07, 2018 7:49 am
Мнения: 12
Автомобил: Subaru legacy
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравей Иво,
Искам да поръчам 1 пакет BG Inspectionset Diesel Packet Premium
Еконт София кв. Горубляне ул. Пионерска №5
Владислав Алексов 0897872269

Пет Сеп 28, 2018 9:43 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Май 09, 2010 10:54 am
Мнения: 193
Автомобил: Subaru Forester 2.5XT 2006
Рейтинг: 109
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Crazyj написа:
Здравей Иво,
Искам да поръчам 1 пакет BG Inspectionset Diesel Packet Premium
Еконт София кв. Горубляне ул. Пионерска №5
Владислав Алексов 0897872269

В момента мога да Ви изпратя
BG Inspektionset Diesel, премиум ще имам след 1-2 месеца.
Моля потвърдете, също на ЛС или на телефон 0877892496.

_________________
Forester 2.5 XT MY06

Нед Сеп 30, 2018 8:34 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Апр 02, 2011 3:37 pm
Мнения: 16
Местоположение: Варна
Автомобил: Subaru Legacy 96 2,5 AT
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
И аз да благодаря,за коректно изпълнената поръчка! =D>

_________________
B12 H6

Пет Ное 02, 2018 7:10 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Авг 02, 2018 11:13 am
Мнения: 8
Местоположение: гр.София
Автомобил: Forester SG9 2.5XT AT 2006г.
Рейтинг: 2
Нов фен
Отговори с цитат
Здравей Иво, :hello:
От около 4 месеца се радвам на един Горски 2.5XT 2006г. Дай ми моля те някакви препоръки,
какво е добре да използвам от нещата които предлагаш. Благодаря ти предварително.
Поздрави,

Пет Ное 02, 2018 1:37 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Май 09, 2010 10:54 am
Мнения: 193
Автомобил: Subaru Forester 2.5XT 2006
Рейтинг: 109
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
maksimorizz написа:
Здравей Иво, :hello:
От около 4 месеца се радвам на един Горски 2.5XT 2006г. Дай ми моля те някакви препоръки,
какво е добре да използвам от нещата които предлагаш. Благодаря ти предварително.
Поздрави,

Щастлив съм,че има още хора от нашата секта - поздравления за смелия избор!За 2,5ХТ и изобщо за турбо моторите на Субару силно препоръчвам BG Inspectionset Petrol или 44К,EPR,MOA и то на всеки 6000 км.
Особен акцент поставям на EPR,държи сегментите чисти и респективно контролира успешно разхода на масло.Бонус държи AVCS-те в кондиция.Личен опит:
2,5XT до около 30К нямаше абсолютно никакъв разход на масло-10W30 след пълен ребилд.
Бях решил,че EPR ще ми трябва след 50-60К.Да,ьмь не.На около 32К открих една прекрасна
сутрин липса на 300 грама масло.Долях общо около 800-900 грама до смяната,която издърпах на 6К и хубаво го изжабурках 30 минути с EPR.Трябва да поясня,че за съжаление мотора претърпя доста термо натоварвания поради неблагополучия с газови уредби и се бях притеснил(умерено и позитивно :D ),че рано рано съм го приключил.Обаче вече 25К и 4 смени на масло го къпя с EPR и маслото едва мърда надолу по щеката,не повече от 100 грама за 6К.Излишно е да пояснявам колко настъпване вижда, и че се кара и на газ.

_________________
Forester 2.5 XT MY06

Съб Ное 03, 2018 10:39 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Май 09, 2010 10:54 am
Мнения: 193
Автомобил: Subaru Forester 2.5XT 2006
Рейтинг: 109
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Във връзка с предишния пост ми стана съвестно да не съм дал подвеждаща информация,защото минах 3500 км без да проверявам и вчера не издържах и вдигнах щеката,макар и на горещ двигател.
Прикачени файлове:
20181105_114332 (Copy).jpg

Прикачени файлове:
20181105_114329 (Copy).jpg

От другата страна показва 6-7мм нагоре ROFL .


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
Forester 2.5 XT MY06

Вто Ное 06, 2018 8:08 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Яну 05, 2017 10:09 am
Мнения: 13
Местоположение: София
Автомобил: Legacy H6 3.0 AT `04
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Привет!
Тъй като скоро смених маслото на колата, но не ми се чака за цялата процедура до следващата смяна бих искал да попитам дали е удачно използването на добавките в следната последователност:
1. Добавяне на BG210 Fuel Injection System Cleaner в резервоар на резерва, добавяне на 5л гориво, работа на двигателя до светване на лампата за резерва.
2. Добавяне на BG44K, резервоара се пълни до горе и продължаваме с ежедневна\нормала употреба.

Колата е Легаси 2004 3.0 H6 с газов инжекцион. Идеята ми е да направя един цикъл на прочистване само на бензин и след това се връщам на газ.

Благодаря предварително!

Пон Ное 26, 2018 1:47 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Май 09, 2010 10:54 am
Мнения: 193
Автомобил: Subaru Forester 2.5XT 2006
Рейтинг: 109
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
snap1t написа:
Привет!
Тъй като скоро смених маслото на колата, но не ми се чака за цялата процедура до следващата смяна бих искал да попитам дали е удачно използването на добавките в следната последователност:
1. Добавяне на BG210 Fuel Injection System Cleaner в резервоар на резерва, добавяне на 5л гориво, работа на двигателя до светване на лампата за резерва.
2. Добавяне на BG44K, резервоара се пълни до горе и продължаваме с ежедневна\нормала употреба.

Колата е Легаси 2004 3.0 H6 с газов инжекцион. Идеята ми е да направя един цикъл на прочистване само на бензин и след това се връщам на газ.

Благодаря предварително!

Привет колега,няма причини да не приложите добавките веднага,перфектно сте разбрали
как да процедирате.Успех!

_________________
Forester 2.5 XT MY06

Пон Ное 26, 2018 7:13 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Яну 05, 2017 10:09 am
Мнения: 13
Местоположение: София
Автомобил: Legacy H6 3.0 AT `04
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Може ли да ми изпратите по една опаковка от BG44K и BG210 Fuel Injection System до Еконт София кв. Витоша ул. Асен Разцветников №14А
Ерхан Ахмед 0889329074

Пон Ное 26, 2018 8:45 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Ное 15, 2016 2:15 pm
Мнения: 7
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравей колега.
Имаш ли налична тази добавка - https://www.bgprod.com/catalog/engine/b ... nditioner/
Интересувам се добавка за двигателно масло, но нали BG MOA е само за бензин и мисля, че добавката от линка е единствения вариант.
Поздрави.

Сря Дек 26, 2018 8:36 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Дек 26, 2018 9:52 pm
Мнения: 2
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравей колега ,
Разполагаш ли с BG EPR 109 ? Имам повишен разхода на масло, най-вероятно от запечени маслени сегменти .

Сря Дек 26, 2018 10:41 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Дек 26, 2018 9:52 pm
Мнения: 2
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравей колега ,
Разполагаш ли с BG EPR 109 ? Имам повишен разхода на масло, най-вероятно от запечени маслени сегменти .

Сря Дек 26, 2018 10:41 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Май 09, 2010 10:54 am
Мнения: 193
Автомобил: Subaru Forester 2.5XT 2006
Рейтинг: 109
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Kurtov написа:
Здравей колега.
Имаш ли налична тази добавка - https://www.bgprod.com/catalog/engine/b ... nditioner/
Интересувам се добавка за двигателно масло, но нали BG MOA е само за бензин и мисля, че добавката от линка е единствения вариант.
Поздрави.

Diesel Oil Conditionеr съм го поръчал,но още не е пристигнал,вероятно след празниците.
МОА става за бензин и за дизел,всъщност преди време нямаше DOC изобщо и се ползваше МОА.

_________________
Forester 2.5 XT MY06

Чет Дек 27, 2018 10:00 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Май 09, 2010 10:54 am
Мнения: 193
Автомобил: Subaru Forester 2.5XT 2006
Рейтинг: 109
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
hristo151 написа:
Здравей колега ,
Разполагаш ли с BG EPR 109 ? Имам повишен разхода на масло, най-вероятно от запечени маслени сегменти .

EPR BG109 имам налична.

_________________
Forester 2.5 XT MY06

Чет Дек 27, 2018 10:01 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 136 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор