Правила за пускане на обяви в раздела


Тук се обсъждат проблеми, касаещи повече от един модел на Субару и общи въпроси.



Отговори на тема  [ 312 мнения ]  стр Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Следваща
 Recall за Субару в Европа, каква е процедурата в БГ 
Автор Съобщение

Регистриран на: Сря Ное 02, 2016 6:21 am
Мнения: 18
Автомобил: Legacy IV Wagon 2.0
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, искам да попитам след отстраняването на дефекти по recall,
дават ли ви някакви документи?
Попълват ли нещо в сервизната ви книжка.?
Моята кола е извън гаранция и не ми попълниха нищо, също и не ми дадоха никакъв документ.
При вас как е положението?
Все си мисля, че трябва да ми дадат нещо,
което удостоверява отстраняването на проблема.

Поздрави

Съб Фев 16, 2019 5:17 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Апр 21, 2018 5:22 pm
Мнения: 114
Автомобил: Subaru legacy 2.0r
Рейтинг: 103
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
е че как ще ти дадат нещо това е Булгаристан, по скоро ще вземат като километраж със червена подсветка, копчета за круиз контрола и т.н за това нито снимат нито дават документ нито ще се видим с тях отново и поздрави на родата им, ако нямах снимките от застрахователя ми щях да си помисля че просто не съм довидял нещо но когато преди това и е направено каско и имаш детайлни снимки може да сравниш и да се убедиш какви пеперуди работят там.

Съб Фев 16, 2019 5:29 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 11:23 pm
Мнения: 998
Местоположение: София
Skype: nikentce
Автомобил: Forester 2010, 2.0 D
Телефон: 08осем20четири6044
Рейтинг: 532
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
nikji написа:
Здравейте, искам да попитам след отстраняването на дефекти по recall,
дават ли ви някакви документи?
Попълват ли нещо в сервизната ви книжка.?
Моята кола е извън гаранция и не ми попълниха нищо, също и не ми дадоха никакъв документ.
При вас как е положението?
Все си мисля, че трябва да ми дадат нещо,
което удостоверява отстраняването на проблема.

Поздрави


Така е - не дават. Подписваш два документа на английски език, които до колкото успях да видя набързо имаше данни на автомобила ми, пишеше че е по recall за въздушни възглавници takata, но копие от тях за теб - йок, не дават :(

Съб Фев 16, 2019 6:28 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 12, 2014 11:52 am
Мнения: 346
Местоположение: Germany
Автомобил: Legacy 2,0R Activ, 2006
Рейтинг: 171
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
На мен за легасито и хондата, след това ми дадоха документ на немски, с който се удостоверява, че са сменили възглавницата по официалнят рекол...!

_________________
Моля не стреляйте по пианиста! Той толкова си може.

Съб Фев 16, 2019 7:03 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Ное 15, 2010 3:44 pm
Мнения: 474
Автомобил: Subaru Outback, H6, 2005
Рейтинг: 117
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
На мен ми дадоха, но защото си поисках, това беше някакъв документ, където им е за вътрешно ползване, че е направено еди си какво и просто ми го копираха и ми го дадоха.

Според мен е добре да си го вземете, защото при препродажба, кола със сменен аърбег ще е по-офертна от такава без сменен, при еднакви други параметри.

Вто Фев 19, 2019 4:05 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Апр 21, 2018 5:22 pm
Мнения: 114
Автомобил: Subaru legacy 2.0r
Рейтинг: 103
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Пак ще кажа на всяка страница ще го пиша -докато ви работят автомобила в Субару София стойте до него ЗАЩОТО ПИПААААААААТ .

Вто Фев 19, 2019 10:26 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 09, 2014 2:35 pm
Мнения: 61
Местоположение: Русе
Автомобил: Outback H6 2004
Телефон: 0896846556
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Да споделя и аз - днес ми подмениха патрона в Субару Габрово. Бях го заявил декември 2018 и сега дойде време. Не съм подписвал нищо, не са ми давали документи, но и аз не настоявах. На пръв поглед няма липси и щети по автомобила...

Чет Фев 28, 2019 4:36 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 05, 2015 5:54 am
Мнения: 167
Skype: ahead13
Автомобил: SUBARU LEGACY SPEC B
Телефон: 0889213119
Рейтинг: 28
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Колега,колко време отнема подмяната в Габрово, че съм записан за 6ти, да мога да си направя някакви планове за престоят в града?

Чет Фев 28, 2019 8:19 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 05, 2014 3:34 pm
Мнения: 167
Местоположение: Варна
Skype: slav_ckc
Автомобил: Forester 2018, 2.5, CVT
Телефон: 08889566нулашест
Рейтинг: 92
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Dimichos написа:
Колега,колко време отнема подмяната в Габрово, че съм записан за 6ти, да мога да си направя някакви планове за престоят в града?

При мен беше от 09:00 до 14:00 часа

Чет Фев 28, 2019 8:32 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 05, 2015 5:54 am
Мнения: 167
Skype: ahead13
Автомобил: SUBARU LEGACY SPEC B
Телефон: 0889213119
Рейтинг: 28
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Благодаря много!

Чет Фев 28, 2019 10:59 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 05, 2015 5:54 am
Мнения: 167
Skype: ahead13
Автомобил: SUBARU LEGACY SPEC B
Телефон: 0889213119
Рейтинг: 28
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Адмирации за Веко ойл, за час и половина ме смениха бега!

Сря Мар 06, 2019 2:53 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 21, 2017 8:37 am
Мнения: 22
Skype: open.the.sky1
Рейтинг: 15
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Здравейте,
Искам да споделя мнение, относно темата, тъй като вече минах процедурата по Кампанията свързана с Таката.
Притежавам красавец - outback, H6 SW 3.0 AT, 2009г - facelift. След запитване директно от Субару-Италия (от където е закупен автомобила), стана ясно, че попадам в две кампании: тази на Таката и за корозия по тръби на спирачките.
Живея в София и след разговор с официалния сервиз, ме препратиха в Пловдив, Габрово, Варна.. т.е където си избера, че при тях нямало свободни часове. Избрах Пловдив, че по-близко. След уговорка с тях, вчера (15.04.2019), бяха изпълнени и двете кампании за автомобилът ми при Субару-Пловдив.
В началото, ми направих подробни снимки на интериора, като внимателно се оглеждаше всяка драскотина по табло, петанца и т.н. След това ме накараха и аз да си направя снимки. След което, автомобилът беше вкаран в сервиза им.
Имах възможността да наблюдавам процедурата на монитор в чакалнята, където беше доста приятно. След, точно 2 часа, моят красавец вече беше при мен, без забележки, в изправност, все едно никой не е пипал нищо по него. Много внимателно прегледах всичко, както по таблото, така и под капака.
Искам да поздравя и благодаря на Субару-Пловдив, че автомобилът ми получи необходимото внимание и ремонт, БЕЗ ЗАБЕЛЕЖКИ и проблеми!
Успех на всички, които им предстои тази кампания! :good:

_________________
Поздрави,
ОбичамСубару

Вто Апр 16, 2019 5:35 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 12, 2013 1:04 pm
Мнения: 380
Местоположение: Варна
Автомобил: STI
Рейтинг: 245
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Добре де, аз пак питам - къде във Варна правят тази процедура при положение, че отдавна няма представителство.

Вто Апр 16, 2019 7:35 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 01, 2010 7:34 pm
Мнения: 857
Местоположение: Варна
Skype: miro461
Автомобил: Subaru Forester 2.0D 2H(Мечо)
Рейтинг: 236
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Tisho09 написа:
Добре де, аз пак питам - къде във Варна правят тази процедура при положение, че отдавна няма представителство.

Пламен


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Отначало момченцата се интересуват от коли , а момиченцата от кукли. По-късно ролите се разменят!
It's all we'll drive- Subaru

Вто Апр 16, 2019 4:08 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 12, 2013 1:04 pm
Мнения: 380
Местоположение: Варна
Автомобил: STI
Рейтинг: 245
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Пламен (boxer cars) не извършват тази услуга.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Вто Апр 16, 2019 8:25 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 30, 2017 1:35 pm
Мнения: 64
Местоположение: София
Автомобил: 2006 Outback 2.5 MT
Рейтинг: 8
Разчитай на мен
Отговори с цитат
И аз да се отбележа - запазих си час за Субару Моторс (София) в края на миналата година и преди няколко дни дойде моя ред. Нямах възможност да ида лично и един приятел я закара сутринта, като до обяд вече е била готова. Всичко изглежда наред и не намирам забележки за сега.

Пон Апр 22, 2019 11:40 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 27, 2010 11:01 pm
Мнения: 1017
Местоположение: Варна
Автомобил: Volvo, Legacy 2.5 GT, A6 Allroad
Рейтинг: 70
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Нов recall

https://www.torquenews.com/1084/subaru- ... ical-issue

_________________
BMW e 'религия' като SUBARU, но докато едните са в небето, другите са при звездите.

Съб Апр 27, 2019 1:20 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Фев 19, 2008 9:38 pm
Мнения: 331
Местоположение: София
Skype: valentinu7
Автомобил: Outback'08 2.5 AT
Рейтинг: 105
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравейте,

Моят опит от Бултрако - Пловдив е изключително положителен.
И аз получих писмо от Субару Италия около Коледа 18. Обадих се Януари и от Субару Моторс, ми отговориха, че са изчерпали часовете по тази кампания до края на годината :heavy: Не можах да осъзная какво ми отговориха и втори път опитах да запиша час ](*,)
Обадих се в Пловдив - все пак е по-наблизо от Габрово. От там предвиждат доставките за патроните да пристигне около май и тогава ще ме потърсят. Обадиха се първата седмица на Април, че са готови; резервирах час за събота /за след няколко седмици/. В 10 часа ме очакваха, дадоха прогноза час-два, и стопроцентово спазиха срока си. :good: Дори като бонус са ми отворили кората и монтирали забравен куплунг - подарък от един бояджийски сервиз.
В 12 часа си тръгнах обратно, не видях забележки и щети. А пък еърбега силно се надявам да не изпробвам.

Сполай ви

_________________
Forester'99 2.0 4EAT
Outback'08 2.5 4AT

Пон Юни 03, 2019 2:44 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Авг 16, 2019 7:46 pm
Мнения: 12
Автомобил: Outback B14
Рейтинг: 32
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Здравейте. Днес успях да се запиша час в Субару Моторс София за камапнията за подмяна на пиропатрона на пасажерската възглавница. Записаха ме за средата на септември, като приемчика ми каза, че отнема 2 дни. :-? Ще видим дали ще има поражения след намесата им.
И Субару Моторс София и нашият спасител Владимир Димитров ([email protected]) ми отговориха в рамките на 1 час, за което им благодаря, ако евентуално някой от тях чете форума.

Странно как нещо познато, за което не си подозирал изведнъж се превръща в сериозен проблем. Или поне такова е усещането. Сега гледам жабката с недоверие и нежелание да се пресягам към нея. :-~

Чет Авг 22, 2019 5:17 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Сеп 12, 2017 1:26 pm
Мнения: 38
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте колеги, питах в Италия за нашия автомобил Аутбек 2007 и ми дадаха три акции :(
WI14-005 SRT202 - Може би BRAKE FLUID MAY LEAK?
WI18-004 SRT-239 - fuel pump wiring harness recall
WI16-015 SRT231 - AIR BAG INFLATOR.

Сря Сеп 04, 2019 11:41 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 312 мнения ]  стр Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: BAlexandrov и 49 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор